Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

młode mężatki:d
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K@sieńk@
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 53
Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy tekst "musisz sie jeszcze wyszaleć" a będac mężatką nie moge? ja rozumiem, ze dochodza obowiazki ale znowu niedramatyzujmy że małżeństwo to taka katorga i odcięcie sie od życia z innymi i rozrywek! w ręcz przeciwnie, wydaje mi sie że dużo lepiej bedzie Nam iść np. na dyskoteke kiedy wiemy, ze wracamy razem, nauka idzie lepiej bo można sie uczyć razem i oszczedzac na czasie i w ogóle... wydaje mi sie że tacy ludzie poprostu zazdroszcząuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
julkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 16

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie.. Oni zrozumieja to dopiero wtedy gdy tak naprawde kogos pokochaja:)
_________________


Bo tylko miłość czyni człowieka szczęśliwym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z jednej strony rozumiem was dziewczyny, bo sama zaręczyłam się mając lat 20, po roku związku. takie teksty są denerwujące. ale przyjmuję do wiadomości, że niektórzy ludzie nie wierzą, że w takim wieku można podjąć przemyślaną i słuszną decyzję Rolling Eyes głównie dlatego, z sami będąc w naszym wieku nie czuli się na siłach, by podjąć taką decyzję albo ją podjęli i to okazało się wielka pomyłką. e tam, nie należy się tym przejmować Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tissana
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: opoczno

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam teraz 20 lat, w dniu ślubu będę miała 21 i szczerze mówiąc nigdy nie pomyślałam o tym, że to za szybko. Poza tym to nie była szybka decyzja podjęta pod wpływem chwili, My długo o tym rozmawialiśmy, planowaliśmy i wiemy, że warto...
Poza tym nie wiek się liczy...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam zamiaru po ślubie zamykać się w domu czy przestać korzystać z życia.... a wręcz przeciwnie. Nie wiem dlaczego niektórzy uważają to za 'koniec życia' czy 'koniec młodości'
poza tym oboje z Andrzejem lubimy się zabawić, wychodzić no i mamy kupę znajomych którzy się z nami bawią.
A to co mówią inni mam głęboko w nosie lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero po slubie zamierzam szalec, oczywiscie razem z mezusiem!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 3 Lip 2009, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie po ślubie będzie to wreszcie ułatwione, bo przeprowadzimy się do Krakowa, a tam... wiadomo lol
na razie jak chcę się pobawić to mam wybór albo wracać do domu ostatnim pociągiem w okolicach 23.00 albo pierwszym porannym o 4.00 ... i nic pomiędzy Cool Cool
ale spoko, tyle lat dawałam radę i było dooooobrze, więc nie uważam tego za priorytet język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Sob 4 Lip 2009, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 21 skończone. Czasem teksty typu "Nie żal Ci, jesteś jeszcze taka młoda", ""A to na pewno to??, przecież całę życie przed tobą" to się wkurzam, najgorsze że kiedyś taki tekst usłyszałam od mojej przyszłej teściowej " Jesteście za młodzi, poczekajcie, poznajcie się, a może się rozmyślicie, rozstaniecie", prawie z krzesła spadłam. A najśmieszniejsze jest to, że moja mama miała w dniu ślubu 20 lat a moja teściowa niecałe 19
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 4 Lip 2009, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 23 w dniu ślubu będe mieć 24.

W wieku 20 lat byłam z innym gdyby on wtedy mi się oświadczył na pewno bym się zgodzila bo byłam przekonana, że to ten jedyny, z którym chcę spędzić reszte życia. Znając siebie pewnei bylabym z nim bo bym się najzwyczajniej w świeie okłamywała (tak jak było to przez 5 lat związku).
Dopiero jak poznałam mojego narzeczonego przkonałam sie co zanczy naprawdę kochać i przede wszystkim naprawde byc kochanąwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 4 Lip 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak.... miałam podobne przeżycia i cieszę się że wkońcu otworzyłam oczy Cool

teraz wiem co to znaczy byc naprawde szczęśliwa Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 17 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group