Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skladanie życzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 45
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 19:18    Temat postu: Re: Skladanie życzeń Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
kasia33 napisał:
KiSe napisał:
Zastanawiam się czy życzenia będą składane pod kościolem czy też na sali weselnej?
Jak to jest u Was?


Ja poprosiłąm swoją świadkową, żeby po Mszy po wyjściu z Kościoła, powiedziała gościom, zeby ci którzy idą na wesele skłądali nam zyczenia w hotelu, natomiast pozostali pod Kościołem. Zaoszczędziło nam to wiele czasu.


Przecież życzenia na sali trwają dokładnie tyle, ile pod Kościołem, więc czasu nie da się za bardzo zaoszczędzić na tym lol

Ja tam wolę pod Kościołem. I jako gość i jako PM.
Na sali to trwa i trwa, przed Tobą leży talerz i wiesz, że będzie zaraz niesione jedzenie, a tu ta kolejka, goście się rozchodzą, to papieros, to siku, to coś tam, eeee język



Dla nas była to oszczędność czasu bo w hotelumieliśmy być na dana godzinę, a przyjmując wszystkie życzenia pod Kościołem, to byśmy nie zdążyli, a tak w hotelu przed kolacją reszta złożyła nam życzenia, przed salą, po powitaniu nas przez personel, a potem wszyscy usiedliśmy do obiadu. Ja tak wolałam.
_________________
www.weddcards.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 19:25    Temat postu: Re: Skladanie życzeń Odpowiedz z cytatem

kasia33, "mieliśmy być" i "nie zdążylibyśmy" pytajnik To chyba hotel się do Was ma dostosować, a nie Wy do niego Shocked
No, mniejsza już o to, wybraliście jak Wam było lepiej i wygodniej i mam nadzieję, że z tego właśnie powodu, a nie wymagań hotelu i stresu, że nie zdążycie Rolling Eyes

Ja i tak jestem za życzeniami pod Kościołem Twisted Evil język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 19:56    Temat postu: Re: Skladanie życzeń Odpowiedz z cytatem

kasia33 napisał:
nheledore napisał:
kasia33 napisał:
KiSe napisał:
Zastanawiam się czy życzenia będą składane pod kościolem czy też na sali weselnej?
Jak to jest u Was?


Ja poprosiłąm swoją świadkową, żeby po Mszy po wyjściu z Kościoła, powiedziała gościom, zeby ci którzy idą na wesele skłądali nam zyczenia w hotelu, natomiast pozostali pod Kościołem. Zaoszczędziło nam to wiele czasu.


Przecież życzenia na sali trwają dokładnie tyle, ile pod Kościołem, więc czasu nie da się za bardzo zaoszczędzić na tym lol

Ja tam wolę pod Kościołem. I jako gość i jako PM.
Na sali to trwa i trwa, przed Tobą leży talerz i wiesz, że będzie zaraz niesione jedzenie, a tu ta kolejka, goście się rozchodzą, to papieros, to siku, to coś tam, eeee język



Dla nas była to oszczędność czasu bo w hotelumieliśmy być na dana godzinę, a przyjmując wszystkie życzenia pod Kościołem, to byśmy nie zdążyli, a tak w hotelu przed kolacją reszta złożyła nam życzenia, przed salą, po powitaniu nas przez personel, a potem wszyscy usiedliśmy do obiadu. Ja tak wolałam.


Ale co za różnica, skoro i tak składa się życzenia, a nie np. je? Przecież dla obsługi nie ma znaczenia, czy przyjedzie się o 15, czy 15.15..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam , że lepiej jest przed kościołem składać życzenia, bo jak by to było, żeby cześć gości przed kościołem składała życzenia ( Te osoby ktore nie sa proszone na sale) i czesc gosci na sali, mysle ze by sie zrobiło straszne zamieszanie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 23 Gru 2011, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście jestem za tym żeby życzenia goscie składali na sali, z tego prostego względu, że idąc do kościoła nie wiedzą/lub wiedzą, ale o tym nie pamiętają czy życzenia są tu, czy na sali... i jeśli ktoś ma prezent to raczej nie idzie z nim do kościoła oczko przynajmniej ja nigdy tak nie robiłam, a czasem przychdoziłam z prezentem, a nie z kopertą, która mieści się w torebce oczko więc potem było zameiszanie i lecenie biegiem do smamochodu jak okazywało się, że jednak młodzi przed kościołem czekają na prezenty uśmiech
Oczywiście osob, które przychdozą tylko na sam ślub to nie dotyczy uśmiech I też mam od tego świadkową żeby powiedziała "Nie, nie teraz, prosimy na sali" oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Sob 24 Gru 2011, 13:51    Temat postu: Wesolych swiat 2011 :-)) Odpowiedz z cytatem

Drodzy koledzy i kolezanki Smile Zycze wszystkim wesolych swiat i bogatego gwiazdora Smile
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2012, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za życzeniami pod Kościołem. Moim zdaniem, to takie ukoronowanie przez gości, którzy byli na ślubie, tego faktu zawarcia związku uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2012, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie byłam na ślubie żeby życzenia były składane gdzie indziej niż pod Kościołem

Swoją drogą przezyłam kiedyś traumę, bo jako świadek pół godziny przed mszą my pod kościół a tam inna rodzina ... więc wpadliśmy w panike ( a się okazało,że w kościele się nie pomieścili i to z innego trwającego jeszcze ślubu goście..)

Własnie nie wiem jak to jest jak godzina po godzinie ślub, multum ludzi się przewija to może i faktycznie niewygodnie jeszcze życzenia składać

ale przy naszej ilości gości to będzie raz dwa lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2012, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od pogody. Jak jest ładnie, to można na zewnątrz kościoła, ale chyba jednak częściej widziałam na sali.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2012, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Wszystko zależy od pogody. Jak jest ładnie, to można na zewnątrz kościoła, ale chyba jednak częściej widziałam na sali.


Dokładnie tak, jak byłam na ślubie kuzyna to życzenia składali w korytarzu kościoła bo padał deszcz, i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group