Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wcześnie szyć sukienkę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden rozmiar to jest bardzo czeste - w góre albo w dół. A jak suknia nie jest dopasowana to nie wygląda już tak efektownie. Zresztą jeśli sie dopasuje na dany rozmiar i rozmiar pójdzie w dół to pół biedy można przerobić, gorzej jak Panna Młoda "zajada" stres i waga rośnie...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego w salonach dla takich "wahajacych" sie wagowo Panien Mlodych polecaja suknie sznurowane na plecach. Zawsze mozna poluzowac/scisnąc jesli nagle przybyło lub ubyło kg.. Bo niestety, jesli suknia ma suwaczek to pozniej albo wychodza fałdki pod pachami i na plecach nad suknia, albo jest luz i w tancu moze sie co nieco ukazac oczom gosci język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście 'wejść' nie 'wejdę', ale zejść zawsze mogę Rolling Eyes ale staram się pilnować wagi Smile kurcze, śmiejcie się lub nie, ale ja w tym tygodniu idę do kilku salonów, gdzie mają kolekcje annais bridal przymierzyć 'moją' suknię i być może sobie ją zarezerwuję i będę zaliczkować Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialabym byc tak mocno przekonana o wyborze sukni jak Ty. Ale, jak sie miesci w suknie z wystawy, to wystarczy sie przejrzec i juz sie wie, czy to ta czy nie.. A jak cie dwie panie sciskaja z tylu i nie widzisz sie w niej tak jak powinnac, to decyzja jest trudniejsza..
Choc ja bez mrugniecia okiem zamowilabym suknie justin alexander 8278... ale 5200zł... Rolling Eyes oczkami mrugaliby rodzice..i to bardzo, bardzo szybko by mrugali... Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie nie mam takiej wymarzonej,co miesiąc zmienia mi się koncepcja. Poza tym do salonu to chyba trzeba będzie mnie zaciagnąć wołami, bo nienawidzę przymierzania.
Dzisiaj oglądałam program Say yes to a dress i jak widzę ile w tamtym salonie mają sukienek i ile dziewczyny muszą się naprzymierzać, żeby znaleźć coś co im się naprawdę podoba to mnie głowa zaczyna boleć.
Poza tym ceny są powalające.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss - ja podczas mierzenia bawilam sie bosko lol Slyszalam tylko: rączki do góry.. (podczas zakladania) i "kucamy" (podczas zdejmowania). Swietna sprawa. Stałam i sie przegladam w lustereczkach, z diademem, bez, z welonem, bez.. Rolling Eyes Moglabym bez konca ale mama miala dosc..
Z resztą, jak juz zmierzyłam "TĄ" (dwukrotnie Cool ) to nie pamietam zadnej innej... Bylam jak w amoku... Ta i żadna inna. Milosc od pierwszego wejrzenia.. Embarassed

Same zobaczcie...


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, powiem Ci Lizzi, że ładną suknie sobie wybrałaś Cool Widzisz, to nic trudnego wybrać.... poprostu trzeba poczuć to ukłucie w sercu.... i sama wiesz, że to musi być właśnie TA Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 6:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda, uklucie w sercu to ja czuje jak przypomne sobie jej cene w salonie.. Crying or Very sad Ale łudze sie jeszcze, ze znajde koronke.. Ze mi sie uda! i wtedy...moze... uszyję? Embarassed Niech strace, moze byc PRAWIE jak ta.. ale bardzo prawie... Cool Chyba unosilabym sie w niej nad ziemią ze szczęścia.. Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii ja mam podobna i placilam 5500. Rzeczywiscie robi na zywo
wielkie wrazenie. Nie wiem czy zauwazylas jaka ona jest ciezka..? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, czułam kazdy dekagram... Ale jednoczesnie dodawała mi skrzydeł, jak tylko spojrzałam w luistro... Nie bez powodu mierzyłam ją dwukrotnie i byłabym gotowa nalozyc nawet podwojną halkę pod spod, bo wtedy rozklada sie jeszcze piekniej... Embarassed
Tylko bez trenu.. bo to juz upierdliwy naddatek moim zdaniem, zlwaszcza w przypadku slubu cywilnego... Choc oczywiscie piekny... Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group