Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kiedy zrozumiałyście że to miłość?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słoneczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam to szczęście, że gdy wyjechałam na studia narzeczony przyjechał ze mną oczko stwierdził że nie wyobraża sobie tak długiego okresu czasu tylko widująć się w weekendy, a prace powinnien znaleźć też tu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

codziennie od nowa....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
oooo duże poświęcenie Smile


jak się kogoś bardzo,bardzo,bardzo kocha to można i zmienić plany uśmiech nie nazwałabym tego poświęceniem. Interesuje mnie wiele rzeczy,więc wybierać mam w czym. Byle blisko lubego ;D Na początku się męczyłam jak miałam spędzić z nim tak dużo czasu,bo nie byłam przyzwyczajona do czegoś takiego,ale zaczęło mi się to podobać i tak już zostało uśmiech dzień bez siebie to dzień stracony uśmiech

Cytat:
Mam bliską koleżankę, która jest z względnie dalekiego miasta i widuje sie z facetem średnio pare razy w miesiącu, jak przyjeżdża na weekend do domu. Dają radę Wink


też mam taką koleżankę. Ale wydaje mi się,że jednak takie widywanie się tylko kilka razy w miesiącu jest troszkę męczące. Wiadomo,że spotkania wręcz nie można się doczekać. Tyle,że tak ciężko jest się poznać tak dobrze i do końca. Ja bym w każdym bądź razie czuła jakiś niedosyt uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Czw 25 Mar 2010, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak zaczęłam pisać z moim narzeczonym a wtedy jeszcze chłopakiem to wcześniej zanim napisałam do niego odpowiedźna ogloszenie matrymonialne to z innym mężczyną pisałam i tak myślałam że tamten mężczyzna jest kimś wyjątkowym więc wtedy zerwałam jaki kolwiek kontak z obecnym moim wtedy chłopakiem a teraz narzeczonym...ale tamten mężczyzna trzy razy mnie zostawił na lodzie a ja jak głupia wierzyłam że on się zmieni itp...ale tak nie było w końcu dałam sobie spokój z tamtym człowiekiem gdyż mnie bardzo zranił... smutny I wtedy zrozumiałam że mój były chłopak a teraz narzeczony jest mi przeznaczony i że to te jedyny i napisałam do niego takiego głupiego esemesa czego bardzo żałuję..bardzo cieszyłam się że odpisał i że ponownie zaryzykował aby być ze mną..i jak się po raz pierwszy spotkaliśmy mój wybór się potwierdził od razu zakochałam się w moim narzeczonym od pierwszego spojrzenia i tak od tego czasu aż do dziś jesteśmy razem choć nasz związek był poddawany i to nie jednej próbie
to wiemy że bardziej się umocnił i dzięki tem jesteśmy coraz bardziej szczęśliwi i coraz bardziej z dnia na dzien zakochujemy się w sobie Very Happy
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam już pewna że to prawdziwa miłość, wtedy gdy okazał się prawdziwym Przyjacielem. Pomagał mi w trudnych chwilach, dużo ze sobą rozmawialiśmy, był zawsze wtedy gdy Go potrzebowałam. Przed Nim trafiałam na samych nieodpowiedzialnych facetów żądnych tylko seksu. On okazał się inny, silne ramię na którym mogłam się wesprzeć, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacja. Zrodziło się uczucie które trwa już ponad rok. Jestem szczęśliwa uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Wto 23 Sie 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
podobnie jak ja. Pojechalam do Hiszpani na tydzien i jakos tak byl pierwsza osoba o ktorej myslalam o poranku i ostatnia o zachodzie. Nie moglam odpoczac bo odlicalam dni do powrotu do domu. Wtedy mnie tknelo ze jest cos nie tak Wink


To tak jak u mnie, byłam poza moim miastem prawie 3 tygodnie.. Odliczałam dni, brakowało mi go, z niecierpliwością patrzyłam na telefon kiedy zadzwoni, sama też do niego dzwoniłam. Zasypiałam myśląc o nim, budziłam się także mając przed oczami wyobraźni jego twarz. Teraz już jestem pewna, że to ten.

Dzisiejsza noc także uświadomiła mnie w tym.
Śniło mi się, że miał wypadek.. bardzo to przeżywałam, obudziłam się krzycząc i płacząc w poduszkę... Masakra nikomu tego nie życzę, sama myśl, że mogłabym go w taki sposób stracić jest czymś cholernie bolesnym.. Do tej pory nienaturalnie bije mi serce i czuję jakiś taki niepokój.. Ale na szczęście wiem, że to tylko głupi sen.
Uświadomiłam również sobie to, że sama wolałabym zginąć niż stracić go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 56
Skąd: kujawsko-pomorskie/Inowrocław

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozumiałam, że to miłość kiedy Maniek wyjechał na tydzień i zostały nam tylko telefony i smsy. smutny Płakałam wtedy do poduszki, a serducho pękało mi z tęsknoty za jego bliskością... smutny
Kiedyś zapytałam też onego kiedy poczuł coś większego... No i przypomniał mi o sytuacji kiedy nie byliśmy jeszcze parą choć wszystko nas ku temu zbliżało... uśmiech Mianowicie wracałam kiedyś późno z pracy do domu i wtedy Maniek do mnie zadzwonił. Rozmawialiśmy bite dwie godziny bez przerwy. Very Happy Wtedy "długość naszej rozmowy, wspólne tematy i brak jakiejkolwiek ciszy w słuchawce' uświadomiły go, że jestem TĄ kobietą. uśmiech
I niedługo potem, kiedy właśnie wyjechał stwierdził "stary, przecież Ty ją kochasz". uśmiech Uwielbiam jak mi to opowiada. uśmiech
_________________
"Moje serce jest pełne miłości..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś po 7 miesiącach spotykania się zauważyłam, że on jest dla mnie najważniejszy, ze za nim tęsknie.

Teraz gdy jest już coraz bliżej ślubu wydaje mi się, że kocham go jeszcze mocniej. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wcześniej tu pisałam, ale mogę powiedzieć że z każdym dniem coraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że trafiłam na TEGO WŁAŚCIWEGO. Nie znałam wspanialszego chłopaka, kocham Go całym sercem, oddałabym za Niego życie.
On też mi to pokazuje na każdym kroku - że to Miłość- zwłaszcza teraz gdy Go tak bardzo potrzebuję, jest przy mnie, jest moim oparciem i wiem, że mogę na Niego liczyć zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zabrzmi to "śmiesznie" ale już 1 dnia jak się poznaliśmy, jak wszedł do pokoju pomyślałam "będzie mój" hehe uśmiech

Między tym pierwszym, a drugim spotkaniem były 3 miesiące różnicy... z niecierpliwością czekałam aż zobaczę go po raz kolejny uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group