Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kiedy zrozumiałyście że to miłość?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lady87
gaduła
gaduła


Joined: 06 May 2009
Posts: 262
Location: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostPosted: Fri 8 May 2009, 15:09    Post subject: kiedy zrozumiałyście że to miłość? Reply with quote

Każdy związek ma swoją historię jedyną i niepowtarzalną... Ja pomimo tego ze już byłam w związku 2 lata to dopiero po wypadku który mieliśmy a mój narzeczony trafił do szpitala to zrozumiałam ze ja go stracić nie mogę. I każdy dzień jeździłam do szpitala... Wcześniej byłam dla niego nie dobra, niegrzeczna ale potem się wszytsko zmieniło...A mieliśmy dużo przykrych chwil... niestety poważnych które nie powinny się zdarzyć nam jakoż jesteśmy młodzi. Może to i dobrze że los nas tak okrutnie traktuje bo to tylko nas utwierdza w miłości Embarassed chociaż wolę nie mieć tych problemów.
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Back to top
View user's profile Send private message
Sadie
guru
guru


Joined: 12 Feb 2009
Posts: 3308
Location: Liversedge

PostPosted: Fri 8 May 2009, 17:04    Post subject: Reply with quote

ja jakos po 8 mcach sie obudzilam.Ale nie jak grom z jasnego nieba tylko na spokojnie.Wczesniej tez sie wyzywalam na A jak moglam bo mi wczesnejszy zwiazek dokuczyl i kazdy facet byl wrogiem publicznym. Andy przetrwal moje fochy i humory i tak juz nam zostalo uśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Joined: 06 Oct 2008
Posts: 892

PostPosted: Fri 8 May 2009, 19:30    Post subject: Reply with quote

A ja tak na 100% przekonałam się o tym jak on był w wojsku, a ja bez niego nie umiałam dnia wytrzymać. Może nie bez jego fizycznej obecności, bo i teraz to się zdarza, ale choćby bez jakiejkolwiek wiadomości od niego. Wcześniej zastanawiałam się czy to nie jest tylko zwykłe przyzwyczajenie do siebie, a wtedy zrozumiałam że nie
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rita131
bywalec
bywalec


Joined: 20 Mar 2009
Posts: 249

PostPosted: Fri 8 May 2009, 19:37    Post subject: Reply with quote

Ja miałam tak samo. Po około 5 miesiącach bycia razem musial iść do wojska smutny To bylo najgorsze 9 miesiecy, tym bardziej że bardzo rzadko przyjeżdżał. Wtedy bylam juz pewna na 100%, że chce z nim spędzić resztę życia Very Happy
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Prada
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 May 2009
Posts: 564

PostPosted: Fri 8 May 2009, 19:42    Post subject: Reply with quote

Sadie wrote:
ja jakos po 8 mcach sie obudzilam.Ale nie jak grom z jasnego nieba tylko na spokojnie.Wczesniej tez sie wyzywalam na A jak moglam bo mi wczesnejszy zwiazek dokuczyl i kazdy facet byl wrogiem publicznym. Andy przetrwal moje fochy i humory i tak juz nam zostalo uśmiech


hmm skąd ja to znam.... jesteśmy chyba bardziej podobne do siebie niż myślimy uśmiech
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Back to top
View user's profile Send private message
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Joined: 03 Jan 2009
Posts: 813
Location: chatka pod lipami

PostPosted: Fri 8 May 2009, 20:22    Post subject: Reply with quote

mój ukochany wyjechał na 3miesiące, po powrocie z lotniska weszłam do pustego domku i...zły same poleciały
przez te 3miesiące codziennie telefony, maile, listy, kartki i co rano pobudka z myślą, że już dłużej tej rozłąki nie wytrzymam i chce po prostu by do końca życia on był obok
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Prada
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 May 2009
Posts: 564

PostPosted: Fri 8 May 2009, 20:37    Post subject: Reply with quote

Mnie kiedy pierwszy raz Go zobaczyłam skręciło w brzuchu...wtedy już wiedziałam...ale tak naprawdę przekonałam się, że Go kocham ..kiedy wyrzuciłam Go z domu..spakował sie i wyprowadził...wtedy zrozumiałam
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Back to top
View user's profile Send private message
dotti1984
maniak
maniak


Joined: 15 Dec 2008
Posts: 1636

PostPosted: Fri 8 May 2009, 22:34    Post subject: Reply with quote

A ja zdałam sobie sprawe z tego że to miłość wtedy,gdy Krzysio raptem przestał się ze mną kontatować.Trwało to miesiąc a ja zamiast o nim zapominać to z dnia na dzień czułam że kocham Go coraz bardziej.Ale los był dla mnie łaskawy,po miesiącu przypadkiem spotkaliśmy się na przystanku i tak juz zostało uśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Castia
maniak
maniak


Joined: 06 May 2008
Posts: 1517
Location: z serduszka P. ;)

PostPosted: Sat 9 May 2009, 12:29    Post subject: Reply with quote

my mieliśmy trudne chwile po 2 latach bycia razem, dopiero jak związek był w rozsypce, ja poczułam, że nie umiem sobie wyobrazić jakby to było gdybyśmy nie mieli już być razem. Niestety nie były to ostatnie "trudne chwile", dopiero rok temu rozwiązaliśmy do końca wszystkie nasze problemy, od tej pory zaczęliśmy dążyć do tego by jak najszybciej być już razem (ciągle, pod jednym dachem i do końca), bo tego nam najbardziej brakowało w naszym związku.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
MissIndependent
moderator
moderator


Joined: 05 Apr 2008
Posts: 6409
Location: gliwice/zabrze

PostPosted: Sat 9 May 2009, 19:21    Post subject: Reply with quote

Sadie wrote:
ja jakos po 8 mcach sie obudzilam.Ale nie jak grom z jasnego nieba tylko na spokojnie.

u mnie było podobnie oczko ale ja się na nim nie wyżywałam. kilka razy musiałam mu pokazać, gdzie jego miejsce, ale to wszystko.... a 'budzić się' zaczęłam, jak oznajmił mi, że być może wyjedzie na Holandii na 8 miesięcy....
_________________

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group