Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 29 Gru 2019, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój sposób na relaks, to bez wątpienia czytanie książek. Nic tak nie relaksuje, jak wciągająca książka, przy której zapomina się o problemach. Nie rozstaję się z dobrą lekturą dopóki jej nie skończę. Znajoma poleciła mi te pozycję: https://www.taniaksiazka.pl/dieta-dr-ewy-dabrowskiej-174-fenomen-samouzdrawiajacego-sie-organizmu-jak-dziala-post-warzywno-owocowy-ewa-dabrowska-p-1320142.html Myślę, że was też może ona zaciekawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto 31 Gru 2019, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja interesuję się noktowizją i najlepszy sprzęt od tego kupuję tutaj http://epasjonaci.pl/pl/menu/noktowizja-419.html . Z własnego doświadczenia wiem, że dosłownie nie ma nic lepszego pod tym względem. Koniecznie musicie to sprawdzić, bo to najlepszy sprzęt noktowizyjny w swojej cenie.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Nie 12 Sty 2020, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już wspominacie o zakładach bukmacherskich, to od siebie mogę wam polecić abyście zajrzeli także na tę stronę https://bet10.pl  . Znajdziecie tutaj sporo wartych uwagi artykułów, któe moim zdaniem mogą was jak najbardziej zainteresować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sporo się uczę i naprawdę staram się każdego dnia podnosić choć o troszeczkę moje kwalifikacje.
Zerknij sobie tu nauka angielskiego dla początkujących i zacznij działać.
Taki kurs to genialna sprawa i naprawdę można się wiele nauczyć w zaciszu własnego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Sro 15 Sty 2020, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię wieczorami odpocząć i skupiam się nad robieniem różnych rzeczy do domu. Lubię bardzo robić dywaniki czy jakieś kosze np na zabawki dla dzieci. Bardzo lubię je robić z Sznurek 5mm Moim zdaniem jest to idealny sznurek do takich czynności i zawsze go sobie zamawiam z tej samej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że sporo osób wspomina o tym iż interesują się obstawianiem meczy online. Jeśli tak rzeczywiście jest to szczerze polecam wam zajrzeć na tę stronę https://v-bet.pl/ . Jest tu spro artykułów o tej tematyce, a także o tym z jakich bonusów i promocji bukmacherskich warto korzystać. Polecam wam sprawdzić samemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
houston.ledner
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię grać na konsoli, oglądać filmy, ale największą przyjemność sprawia mi sport oraz pomaganie zwierzętom w schornisku.
_________________
colombiana online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 17 Sty 2020, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

książki i filmy są spoko, ale czasem warto postawić na aktywny wypoczynek, szczególnie zimą. Dobrej jakości deska snowboardowa wraz z akcesoriami nie kosztuje fortuny a zapewnia świetną zabawę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów. Jeżeli chodzi o ten temat, to polecam wam wszystkim sprawdzić ten link: gokajak.com/kamizelki-dzieciece-i-mlodziezowe-83 gdzie znajdziecie sklep kajakowy z bardzo dobrymi cenami. Pozdrawiam język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np. uwielbiam oglądać filmy. Kolejnym film, który chciałbym obejrzeć jest https://pinbook.pl/kino/komedia/jojo-rabbit. Jestem go bardzo ciekaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 40 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group