Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stonkapl
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 2 Lis 2018, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei lubię czasem zaszyć się sama w domu, a czasem w gronie rodziny, i obejrzeć dobry film. Ostatnio oglądałam Wszystko albo nic. Dobra polska komedia w sam raz na spokojny wieczór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra w dart jest świetnym hobby - znacie? My bardzo często zapraszamy do nas znajomych i organizujemy turnieje właśnie w tą grę. Wszystkim bardzo podoba się taka rozrywka. Można też grać na przykład w pubach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o hobby to ja bardzo lubie czytać, nie tylko ksiażki, choć od nich nie stronie. Bardzo lubie blogi, jednym z faworytów na wieczory jest https://nianio.com.pl/ Znalazłam tutaj bardzo duzo cennych dla mnie rad i informacji które warto przemyśleć. Wdrażam w zycie wiele porad odnośnie spędzania czasu z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikaczu11
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kocham kolekcjonowac perfumy, lubię po prostu sobie raz na dwa miesiące kupić jakiś ładny zapach, sprawia mi to frajdę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Sob 10 Lis 2018, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moje ręce ostatnio wpadła strona https://ligatyperow.xyz - można na niej fajnie spędzić czas. Można m.in. obstawiać mecze i wygrywać nagrody oraz oglądać kluczowe momenty różncych rozgrywek. To jedna z lepszych stron w internecie jakie znam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lisek1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 14:58    Temat postu: Moje hobby Odpowiedz z cytatem

Ciężko przyznać, że to jest moje hobby, ale ostatnio moim głównym zajęciem jest ciąża i troska o nią z mężem. Czytanie przeróżnych artykułów, książek, pogaduchy z innymi koleżankami w ciąży no i przede wszystkich chodzenie do szkoły rodzenia. Jak są tu jakieś inne mamy w ciąży to przeogromne polecam Panią Gosię ze szkołą rodzenia http://czekajacnacud.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kotania
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 6 Gru 2018, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często wspólnie oglądamy filmy lub seriale, jeździmy na basen lub chodzimy na siłownie. Ja jeszcze bardzo lubię malować obrazy, więc w wolnych chwilach tym się zajmuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gazek
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z moich największych hobby jest sport. Uwielbiam uprawiać wszelki sport, od gier zespołowych, przez bieganie etc. Dodatkowo ostatnio też zainteresowałem się obstawianiem meczów u bukmachera, na http://alfabets.pl/ znalazłem dużo ciekawych porad odnośnie tego i powiem wam, że całkiem całkiem mi to idzie i zarabiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Nie 16 Gru 2018, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie sport:) a szczególnie kite surfing po prostu uwielbiam surfować, więc dla mnie jest to po prostu fenomenalny sposób na spędzenie czasu wolnego latem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dość rzadkie hobby. Interesuje nie kolekcjonowanie srebrnych monet i złotych medali. Jest ktoś kto też ma takie hobby jak ja? Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat kolekcjonowania to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.skarbnicakrajowa.pl/ tutaj wszystko macie ładnie opisane. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 30 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group