Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JustynaRus
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Andrychów

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała swoje wesele w domu strażaka więc ilość osób, które przyjdą nie musi być dokładna. Ale u nas w rodzinie takie zwyczaje panują, że już przy wręczaniu deklaruje się czy ktoś przyjdzie czy nie i raczej nikt nie potwierdza później swojej obecności.
Dlatego będę dzwoniła do wszystkich, bo a nuż ktoś zmieni zdanie.

Na weselu kuzyna nie dzwonili i na 190 osób zaproszonych przyszło ok. 160 więc różnica spora...
_________________

Zaproszenia ślubne Jumika
Zaproszenia ślubne: www.jumika.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia1273
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 11

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że jak się dobrze zorganizuje potwierdzanie zaproszeń to da się to zniwelować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustynaRus
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Andrychów

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku na szczęście wszystko odbyło się bezproblemowo- kto miał nie przyjść to wcześniej zdążył poinfrmować- głównie telefonicznie bo łatwiej się wytłumaczyć dlaczego się nie może przybyć.
Jedynie musiałam zadzwonić do jednej części rodzinki, żeby potwierdzić brak obecności (bo taka informacja chodziła po rodzinie, ale do mnie się te osoby nie zgłosiły).
W efekcie czego prawdopodobnie (bo teraz ciężko mi to dokładnie sprawdzić) były wszystkie oczekiwane osoby i żadnej nadprogramowej uśmiech
_________________

Zaproszenia ślubne Jumika
Zaproszenia ślubne: www.jumika.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group