Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar, ja również trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło, oby poszło lepiej niż nam,bo do co niektórych osób sama musiałam dzwonić i pytać ich, czy zaszczycą nas swoją obecnością, czy też nie...co do prośby o zdeklarowanie się w sprawie noclegu, do dziś nie mam od większości odpowiedzi...nie zawsze jest kolorowo jak widać z tym potwierdzaniem, a wydawać by się mogło, że to wszystko takie proste i oczywiste...
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż taką optymistką nie jestem, żeby z góry zakładać, że wszyscy oddzwonią. I tak planuję ok 2 tygodni przed ślubem dzwonić do wszystkich. No chyba że nie będzie żadnych wątpliwości co do obecności danych gości. Specjalnie dałam dość krótki czas na zastanowienie (miesiąc przed ślubem), żeby zapominalscy mogli doczytać na zaproszeniach prośbę o potwierdzenie, a potem żebym miała czas zadzwonić do wszystkich. Tyle się w tym watku naczytałam, że teraz chyba bawet babci nie będę wierzyć oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuje rozesłac zaproszenie dwa miesiace przed lubem i dac gosciom miesiac czasu. I potem od razu jesli w danym terminie nie oddzwonia to sama bede dzwonic, ale nie mam zamiaru czekac az do ostatniego dnia, az ktos łaskawie potwierdzi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj muszę zaplacic za sale i jeszcze nie wiem do końca za ile osób. Niektórzy maja spore problemy z podjęciem decyzji. Postanowilam nie czekać, po prostu pojade i zaplace za tych, których jestem pewna, reszta niech się pocałuje w d.......... termin mieli do końca lipca. Jak oni ze mną tak postępują, to ja nie będe dłużna język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym na Twoim miejscu jednak podzwoniła jeszcze do tych którzy się nie zgłosili, ajak się nie uda - zapłaciłabym za 2 pary więcje (tak na wypadek) i już. Bo wiesz....w dniu slubu jak goście nie będa mieli gdzie siąść to wtedy nie będzie Tobie głupio? Ja na sama myśl juz się martwie, wiadomo - złośc na pierwszym miejscu w takiej sytuacji 9bo nie potwierdzili i wogóle - ich wina), ale Ty będziesz świecic oczkami oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też radzę, abyś zadzwoniła, bo potem może byc wpadka.

chociaż z drugiej strony i tak długo czekałaś cierpliwie. Ach i tak żel i tak niedobrze
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas było tak samo...
prosi sie o potwierdzenie a niektórzy czekaja aż sie do nich zadzwoni...
szkoda gadać...
co do tych niezdecydowanych...
moje zdanie jest takie...
zapłacić za tych którzy sa pewni...
Ci niepewni tez sie pewnie zdecyduja na tak lub nie napewno nie w dniu wesele a wczesniej, wiec mysle ze jak sie w restauracji robi wesele to nie bedzie problemu na 2 tygodnie przed np. doplacic za dodatkowe 2-4 osoby...
przeciez oni nie zakupuja towaru dokladnie na 60 osób i tyle "kotletów" zrobia ...
zawsze sie znajdzie ten "kotlet" dodatkowy...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angelka26 bardzo dobrze Cię rozumiem, ale ja jednak bym zadzwoniła do tych "zapominalskich"
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Pon 10 Sie 2009, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwonilam do moich niepewnych i sie upewniłam kto tak a kto nie. Zaplaciłam. A wczoraj sie dowiaduję, że jednak jedna osoba nie przyjdzie. Szkoda słów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 10 Sie 2009, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym niestety chyba trzeba sie liczyc.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group