Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie to pozazdrościć takich odpowiedzialnych gości. Mam nadzieję, że u mnie chociaż 70% wykaże się terminowością.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 14

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też myśleliśmy że wszyscy nas olali Confused ale okazało się że zadzwonili albo w ostatnim dniu albo dzień po terminie i to wszyscy na hura od razu ehhehe. Jednym z błędów który popełniliśmy było to, że na zaproszeniach moich i mojego narzeczonego były dwie różne daty potwierdzenia i to, że zaproszenia były dawane w różnych odstępach czasowych. Więc jedni mieli więcej czasu inni mniej.Ale z drugiej strony o ślubie wiedzieli już wszyscy zaraz po zaręczynach i byli informowani, że będą proszeni na ślub i wesele.
Reakcje niektórych gości są śmieszne, irytujące i dziwne. Ale tak to już chyba jest Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dwa tygodnie do wesela i kto mnie wystawia?! Chrzestny i chrzestna - nie maja pieniedzy, wiec nie przyjdą. Ja nie jestem potworem i jak wiem, że u kogos jest kiepsko z finansami to nie wymagam tysiecy w prezencie. Nawet jak wiem, że kogoś stać to teżnie wymagam, bo nie dla pieniedzy gości prosiłam. Troche to jest przykre, że dla innych to właśnie pieniadze sa ważne i to ile sie da. Ale cóż wesele i tak bedzie, nawet bez moich chrzestnych. Dla mnie większą przykrością jest to, że chcrzestni nie przyjdą, niż to, że mi nic nie dadzą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie chrzestni już wiedzą. Chrzestny był zadowolony, że mówię rok wczesniej-stwierdził, że będzie mógł się odpowiednio przygotować, wkońcu jestem jego ukochaną chrześniaczką Wink. co do chrzestnej to pewnie się zjawi, ale ją tak średnio lubię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi chrzestni dowiedzieli sie o ślubie dzień po zareczynach. Tzn jus nastepnego dnia ustalilismy date śłubu w kościele i zarezerwowaliśmy salę. Moja mam wiedząc jaka jest sytuacja, wykonała jak to ona określiła "telefon informacyjny", był to koniec września ubiegłego roku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rozumiem, że 'zwykli' goście mogą nie przyjśc z braku kasy ale chrzestni to co innego Rolling Eyes oni są chyba troche ponad tym - i tak jaki mówiłaś - w tym akurat przypadku pieniądze nie są najważniejsze .... szkoda strasznie pocieszacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luna26662
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 59
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 1 Sie 2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie oto mamy obraz polskiego społeczeństwa- zamiast się cieszyć szczęściem przyszłych małżonków, to odwalają totalną kichę typu nie pójdę bo małe wesele, nie pójdę bo nie mam kasy, nie pójdę bo nie mam na fryzjera. Zamiast pomyśleć o Nowożeńcach myślą o własnym zadku ( żeby nie napisać inaczej)
Przecież to nie ich dzień, a poza tym powinni docenić dobree zamiary No3wożeńców. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie tego się boję, ze nie oddzwonią, a przyjdą lub nie przyjdą.

A przecież wesele to tak ogromny koszt i liczy sie każdy grosz. A poza tym uważam, zę to chamstwo, bo sami z pewnoscią tez by chcieli wiedziec kto przyjdzie a kto nie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie daliśmy 2 zaproszenia i mamy już 2 potwierdzenia. Ciekawe jak dalej pójdzie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to trzymam kciuki, aby wszyscy dali odpowiedź.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group