Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meszek nad ustami:/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja depilowałam laserem Milesman Premium (nie IPL) w zeszłym roku. miałam cztery sesje. u mnie efekt jest na prawdę imponujący. włoski nie są w 100 % usunięte, ale tak w 90% mniej więcej. dlatego pójdę jeszcze teraz w lutym na przypominający zabieg. nie robiłam brazylijskiego bikini i dzięki temu mam teraz porównanie. widzę jak wygląda depilowana i niedepilowana część. - dla mnie to jest super. a po przeliczeniu kosztów wosku co 4 tygodnie to się po kilku latach koszt laseru i wosku zrównuje. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, dziękuję, w takim razie będę kontynuować. Zrobiłam na razie 2 zabiegi, mam wrażenie, że po drugim ciut więcej włosów odrosło, ale to podobno normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale robisz IPL? mi też na początku odrastały, bo laser działa na włosy tylko w jednej fazie wzrostu (a są trzy). po pierwszej sesji laser działał nie na wszystkie włoski i te które były w innych fazach wzrostu odrosły. jeśli masz ciemne i grube włoski, to laser powinien działać dobrze uśmiech

http://www.studiovital.com.pl/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loute napisał:
ale robisz IPL? mi też na początku odrastały, bo laser działa na włosy tylko w jednej fazie wzrostu (a są trzy). po pierwszej sesji laser działał nie na wszystkie włoski i te które były w innych fazach wzrostu odrosły. jeśli masz ciemne i grube włoski, to laser powinien działać dobrze uśmiech

http://www.studiovital.com.pl/

Dla mnie to nawet jakby zostało tak jak jest to byłoby nieźle. Ciekawa jestem tylko informacji czy efekt jest długookresowo trwały. Ja robię LightSheerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja robiłam rok temu. na samym początku było 99% włosów usuniętych. teraz, tak jak pisałam, jest ok 90%. trochę odrosło, ale to i tak jest dla mnie świetny efekt. wydaje mi się, że taki zabieg przypominający raz w roku załatwia sprawę. zobaczymy w lutym uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Czw 5 Sty 2012, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie laser to chyba jedyne wyjscie, bo na wszystko inne mam mega uczulenie :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaJ
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na wybraną metodę - usunąć Wink
Niestety taki meszek nad ustami uwidacznia się pod podkładem i pudrem.
W dniu , w którym szczególnie zależy Pannom Młodym na olśniewających rezultatach (szykują fryzurę, dbają o profesjonalny makijaż) ten niechciany element wysuwa się na 1szy plan twarzy - niwelując wszystkie starania.

Pozdrawiam oczko
_________________
~ Barbara ~
Wizażystka Makijaż ślubny Wrocław
www.BeautyKey.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 25 Sty 2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam :/ mam ciemne włosy na głowie i przez to ciemniejsze rosną mi nad ustami. Czasami żałuję że nie jestem blondi uśmiech Ale kupuje plastry joanny i raz w miesiącu sobie depiluje uśmiech odrasta powoli i wcale nie wiecej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
a_gusia_83
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 5

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2012, 9:18    Temat postu: Re: Meszek nad ustami:/ Odpowiedz z cytatem

ola89 napisał:
Dziewczyny czy znacie jakiś sposób usuwania meszku nad ustami? Ja niestety ten problem mam i nie wiem jak się go pozbyć albo chociaż zrobić coś, żeby był mniej widoczny smutny



Mozna spróbować delikatnie rozjaśniać je i wypalać woda utlenioną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilla1
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 7

PostWysłany: Wto 12 Lut 2013, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edytowano.

serduszkox
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group