Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meszek nad ustami:/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od czasu do czasu usuwam "wąsik" plastrami z woskiem. Robię to raz na 4-5 miesięcy. Częściej nie widzę potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 10 Kwi 2011, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze nie usuwałam, u mnie jest na prawdę słabo widoczny ale moja kosmetyczka i makijażystka powiedziała żebym usunęła przed ślubem więc chyba się zdecyduję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi123
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 26

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry jest też krem do depilacji twarzy sally hasen. Nie podrażnia skóry i nie zostawia takich śladów jak wosk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli kosmetyczka źle Ci przygotuje skórę do depilacji to może Ci naderwać naskórek... jak byłam ja pierwszy raz na woskowaniu, to mi nie posmarowała pudrem górnej wargi i miałam mega strupy, przez tydzień nie wychodziłam z domu bo wyglądało to apetycznie. teraz chodzę do innej, płacę 15 zł raz na jakiś czas i mam spokój. mojemu K. to nie przeszkadza i 'tego nie widzi' ale ja dla własnego spokoju chodzę uśmiech
myślałam też ost o laserowej depilacji, kilka zabiegów i spokój. tylko że wtedy nie możesz wyrywać tych włosków, ewentualnie golić... a tego bym chyba nie przeżyła Very Happy ale może się zdecyduję żeby mieć spokój przed ślubem. moja koleżanka była i powiedziała, że poleca. teraz laser jest powszechny i dość tani nie to co kiedyś.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadows wife - ale pudrowanie ust nie jest akurat czyms obowiązkowym przed usuwaniem wąsika woskiem.
najwazniejszy by kosmetyczka nie pokryła woskiem warg - bo wtedy rzeczywiscie moze stac sie krzywda. poza tym klientka powinna zacisnąć lekko swoje wargi by jak najmniej było ich odkrytych
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możliwe... ja się za bardzo na tym nie znam, ale słyszałam że ważne jest położenie warstwy 'czegoś' co sprawi że wosk nie przyklei się do skóry i jej nie podrażni uśmiech wiem tylko tyle ile zobaczyłam w lusterku po powrocie do domu, zdarta skóra nad górną wargą a później okropne strupy, nic przyjemnego.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sro 29 Cze 2011, 5:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabezpieczenie ust jest pomocne oczko ale to mozna zrobic zwykłą wazeliną uśmiech jednak tak na prawde kosmetyczka mająca fach w ręku nie potrzebuje nic - bo to kwestia jak nałoży wosk na to miejsce
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
puma
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Pon 25 Lip 2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponowałabym wizytę u kosmetyczki. Pewniej i bezpieczniej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewcia_86
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 42
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poszlam do kosmetyczki rok temu, wlasnie zeby taki meszek sobie usunac, zrobila to na wosk, raz dwa trzy i nie bylo uśmiech aleeeeeeeeeeeeeeee jakis dobry tydzien mi sie troche babralo, w sensie mialam slady takie krostki.... aleeeeeeeeeeeeeee za to od roku nie musialam tego w ogole powtorzyc wiec jestem ogolnie zadowolona.
_________________
Książka z drogą w tytule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałam, że tylko ja mam problem z krostkami po depilacji meszku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group