Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Po tylu wspólnych latach.. skromny obiad czy weselisko??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 30 Paź 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje marzenia, ze tak powiem, ewoluowały..
Zaczelo sie od skromnego obiadu dla najblizszej rodziny, pozniej nieduzego przyjęcia weselnego dla rodziny i kilku przyjaciół a obecnie stoimy nad listą 130 gości język A to zobowiązuje wiec i marzenia o sukni poszły dalej - zamiast prostej empire bedzie cos ksiezniczkowatego, wysadzanego krysztalkami.. i welon i diadem i oh i ah język Ale powiem Wam ze bardzo mi sie to podoba uśmiech bo gdzies tam zawsze marzenia z dziecinstwa we mnie siedziały..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 30 Paź 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no Lizii 130 osób to juz spore wesele Very Happy no my mamy wstępną listę na 110osób ale chciałabym ja troche skrócić ze względu na finanse Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pią 30 Paź 2009, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angelsita, zagladnij tutaj: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3990
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 30 Paź 2009, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam ewolucję wsteczną lol Zaczynaliśmy od 120 gości a z biegeim czasu ograniczyłam rodzinę do niezbędnego, najbliższego minimum i tak w sumie wychodzi nam jakieś 90 a i tak wiadomo, że nigdy nie przychodzi 100% zaproszonych Rolling Eyes
Za to suknia od samego początku była jedna jedyna i żadna inna (nawet jak byłam w salonach mody ślubnej) nie sprawiła, że się rozmyśliłam ... tak samo w kwestii braku welonu lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 31 Paź 2009, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na naszej liscie jest 130 osob ale moja mama twierdzi ze ok 20 sie nie pojawi napewno i jak bedzie 100 to bedziemy mogly to uznac za sukces..
Dla odmiany, kolezanka robi na 200 ponad.. Rolling Eyes To dopiero jest spore wesele lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Sob 31 Paź 2009, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczba gości przede wszystkim zależy jaką sporą ma się rodzinęwesoły Kiedys, z ciekawosci przeliczylam ile od mojej strony wyjdzie... i wyszło mi około 100 osob... A to tylko moja strona:) Wiec... przeraza mnie too:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazde wesele jest fajne czy duze czy male uśmiech choc dla mnie male wesele to troche wywalone pieniadze, bo sukienke musisz kupic gajer tez obraczki fotograf i cala oprawa... tu raczej z ksztow sie nie ucieknie a ciac na gosciach ktorzy sa (jak dla mnie) najwazniejszym elementem tuz po nas język z oczkiem to tak jakby ktos strzelal sobie w kolano heheh
wole oszczedzic na samochodzie czy hotelu z 4 gwiazdkami ale ludzie musza byc wykrzyknik!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko wiesz.... ja przy weselu na 50os zmieszczę się w 20tys za całokształt. jakbym miała urządzać wesele na ponad 100osób (cała rodzina plus przyjaciele) tobym pewnie wywaliła 35tys. to już jest różnica. na dużych weselach są wszyscy, bliscy, nie bliscy, ludzie z przypadku albo Ci, których wypada zaprosić. na małe wesela ludzie zapraszają tylko tych, bez których wg nich zabawa by się nie uda, ludzi najbliższych. to mi się bardzo podoba Smile no chyba, że ktoś ma 100 (lub więcej) najbliższych (najbliższych!) osób....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50 to juz fajna ekipa i mozna sie super pobawic ale mi chodzilo bardziej jak ktos robi wesele rzedu 25-30 osob bo chociaz przy wiekszej liczbie osob wzrastaja koszty za ilosc gosci ale kwota ta czesto zwraca sie w kopertyach wiec czasem moze warto zaprosic kilku kumpli wiecej wesoły) zreszta ja nie krytykuje bo kazdy robi wg wlasnego uznania i na wlasna kieszen i czy chce na 20 czy na 200 to indywidualna sprawa
my robimy na 75 (w sumie tez nie za duze wesele)
i z checia zaprosilabym jeszcze z 15 osob zaprosila ale sala za mala smutny
grunt zeby miec przy sobie wszystkich bez ktorych nie wyobrazamy sobie tego dnia szampan
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, 50 -tka to już ekipa na tyle duża, aby rozkręcić wesele Very Happy Z tego co słyszę od znajomych to coraz więcej par planuje wesele na około 60 osób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group