Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Perfumy na weselu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabelriys
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 7:29    Temat postu: Perfumy na weselu Odpowiedz z cytatem

Cześć ja z takim pytaniem czy użyć jakiś intensywnych perfum na wesele czy bardziej takie stonowane ? bo wiem jak to jest w kościołach gdzie wyperfumuje się kilkanaście lubi kilkadziesiąt osób i nie chce się przyczyniać do tego mixu zapachów, jak wy na to rozpatrujecie ? bo własnie zamawiam perfumetkę z nenes i nie wiem na prawdę jaką nutę zapachową wybrać.
_________________
https://neness.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gracjafame
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2018, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfumy po prostu trzeba dozować z umiarem. Zwłaszcza zapachy o nutach orientalnych, bo te są bardzo ale to bardzo intensywne:) Sama takie posiadam- Lancome, można poczytać o marce np. na stronce perfumerii https://perfumy.pl/firm-pol-73-Lancome.html , wystarczy dosłownie muśnięcie aby zapach był wyczuwalny, a parę kropel już "przygniata". Moim zdaniem to zaleta, bo flakonik choć malutki to ekonomiczny ale trzeba mieć właśnie na uwadze aby nie przesadzićuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zerknąć na propozycje do zapachów na https://www.zapachymarzen.pl . Na kod WIOSNA2019 zapach taniej -10zł. Takie promocje to ja lubię, zawsze już 10zł do przodu, a zapachy piękne i długo utrzymujące się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pół na pół. Ostre mogą, jak to sama napisałaś, odstraszać, ale zbyt "stonowane" mogą zginąć i nie będziesz czuła ich zapachu tak, jakbyś chciała i dla innych nie będzie to takie wyczuwalne. Facetowi to można łatwiej coś wybrać, bo Bruno Banani perfumy męskie są ładne, takie w sam raz i wcale dużo nie kosztują, wbrew powszechnej opinii..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vollna
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 6
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że na wesele można użyć intensywnych, cały czas jest się w ruchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia32
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto próbować zapachów, ale dobrze sprawdzają się dezodoranty adidas. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.maxdrogeria.pl/adidas-dezodorant-team-force-150ml-p3178 . Mają tam mnóstwo ciekawych opcji godnych uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group