Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub i ogień?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
ceny są straaaszne - od 500 zł za 10minutowy występ jednej osoby do 2200zł za 20 minut paru osób... szczudlarze-anioły sypiące płatki/bańki to kolejne 400zł... dojazd z Krakowa do mnie to 100zł...dobrze, że już mi ten pomysł wybił się z głowy Evil or Very Mad


Straszne zdzierstwo.. Z jednej strony fajne, z drugiej to uważam, że to dodatkowy niepotrzebny wydatek, no i uważam że para młoda w tym dniu powinna być najważniejsza, a nie że ktoś zamiast na nich patrzy na jakichś popisujących się połykaczy ognia lol

Odbiegając od tematu, ostatnio na yt przyuważyłam filmik, który strasznie mnie zaszokował...
link do niego:
http://www.youtube.com/watch?v=aMFc96IPaKU
Wg mnie to totalne przegięcie, ale co kto woli. Ja bym się na to nie pisała, bo sama chciałabym być królową dnia, a nie żeby jakaś inna kobieta robiła show na MOIM weselichu Very Happy

P.S. Ale za to cholernie podoba mi się pomysł z fajerwerkami i zastanawiam się nad tym uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołeczku, tam najnormalniejsza to chyba była ta tancerka. Laska w falbaniastej czerwonej kiecce masakra, moda na balowe kiecki gości weselnych już dawno minęła na szczęście. Dziewczyna ocierająca się o faceta nie na miejscu, a gość leżący na parkiecie i poruszjący miednicą niesmaczne
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 lata temu sama zajmowałam się machaniem ogniem, no i niestety ale jak ktoś chce oglądać to musi płacić.... nauka pochłania strasznie wiele czasu a i samo "machanie" jest niebezpieczne.... ale jak się chce to można znaleźć osobę która za pokaz weźmie 300- 400 zł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to często widzę w rynku ludzi robiących pokaz za darmo i zbierających 'do kapelusza'.. Może jak takich zagadać, to nie wezmą wiele?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odbita napisał:
2 lata temu sama zajmowałam się machaniem ogniem, no i niestety ale jak ktoś chce oglądać to musi płacić.... nauka pochłania strasznie wiele czasu a i samo "machanie" jest niebezpieczne.... ale jak się chce to można znaleźć osobę która za pokaz weźmie 300- 400 zł uśmiech


cóż, nauczenie się grania na fortepianie na wysokim poziomie śmiem twierdzic, zajmuje jakieś 20x więcej czasu- a nikt by mi nie zapłacił 1000zł za 20minut grania
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
cóż, nauczenie się grania na fortepianie na wysokim poziomie śmiem twierdzic, zajmuje jakieś 20x więcej czasu- a nikt by mi nie zapłacił 1000zł za 20minut grania


widocznie źle grasz......... Very Happy oczywiście żartuję uśmiech

Cena zależy od umiejętności danej osoby która pokaz wykonuje, od czasu włożonego w choreografię, od tego jak dana osoba jest "znana na rynku", no i oczywiście od ilości osób które pokaz wykonują...

Droga Karolino w występie z ogniem możesz sobie poparzyć ręce, nogi, twarz, spalić włosy, zatruć drogi oddechowe, a w graniu na fortepianie? uśmiech wydaje mi się że cena za ten występ zawiera również "prowizję za ewentualne ryzyko" podczas występu...... tyle....... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odbita napisał:

Droga Karolino w występie z ogniem możesz sobie poparzyć ręce, nogi, twarz, spalić włosy, zatruć drogi oddechowe, a w graniu na fortepianie? uśmiech wydaje mi się że cena za ten występ zawiera również "prowizję za ewentualne ryzyko" podczas występu...... tyle....... uśmiech


Mam koleżankę, która w zeszłym roku zabrała się za ogień.
Ćwiczyła przez wakacje, a we wrześniu już miała występy. Żaden instrument nie pozwoli w ciągu dwóch miesięcy nauczyć się na tyle, by występować. /pomijam flet i cymbałki/
Oczywiście, że można się poparzyć, spalić i zatruć i to jest jeden z poważnych argumentów przeciwko amatorom ognia na weselu- ja bym nie chciała takiej "atrakcji" na swojej zabawie... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z instrumentem nie jest tak do końca. Ja mam od grania kręgosłup w zupełnej rozsypce. Są tygodnie, że nie mogę się wyprostować. To norma.

Bywają i poważniejsze rzeczy....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group