Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

APEL CYWILNYCH MŁODYCH PAR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kotołak napisał:
...to można dołączyć własną przysięgę? A co na to urzędnik? nie wygoni nikogo za takie "rozgadywanie się", bo tam przecież pod drzwiami kolejka stoi i przytupuje? Bierzemy ślub w warszawskim USC na Starym Mieście, to jest, z tego co wiem po zeszłorocznym ślubie kuzynki, prawdziwa fabryka...


My mamy ostatni ślub ("strasznie późno" bo o 14.30 Shocked a to swoją drogą duży problem, że urzędy nie dostosowały się do naszych czasów, kiedy to nie każdy bierze ślub w Kościele, salę musimy dostosować do tak wczesnej godziny) i dzięki temu możemy powiedzieć coś od siebie, potem jest możliwość zejścia do sali na toast (szampan i muzyka). Nasz urząd "wypożycza" nam taką salę toastową, pana muzyka i kieliszki (szampan we własnym zakresie). Jak jest u Was?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2013, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ślubie koleżanki z partii mało się nie popłakałam, 15 minut, a odczułam je jako pół godziny...co to będzie na moim...albo się popłaczę albo będę rechotać jak głupia... to, że tak krótko nie znaczy że umniejsza to podniosłości, uroczystości i duchowości wydarzenia... proszę, nie dzielmy się na lepszych i gorszych... rękoma i nogami zapieram się przed garsonką, a że jestem uparciuch - postawię na swoim... będzie śliczna, czerwona sukieneczka,pójdę do krawca,wzór w necie upatrzony; dodatek do włosów już mam...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta BK
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 20
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 10 Sie 2013, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z apelem. Trzeba o tym głośno rozmawiać. Niech urzędy zaczną myśleć i wychodzić ku potrzebom Młodym. Śluby poza urzędami są przepiękne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group