Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bony jubilerskie jako prezent?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 21:14    Temat postu: Bony jubilerskie jako prezent? Odpowiedz z cytatem

Gdy kupowaliśmy obrączki w Aparcie dowiedzieliśmy się, że można kupić bony jubilerskie jako prezent.Osoba obdarowana sama zadecyduje co sobie wybierze za kwotę na jaką jest bon, np.500 zł W sierpniu idziemy na ślub do bliskiej rodziny i zastanawiamy się czy to dobry pomysł na prezent .Jak uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezent może i dobry tylko się zastanów czy to im się na pewno przyda czy pieniążki nie wydali by lepiej na coś co może sobie już upatrzyli pytajnik?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie chcielibyśmy uniknąć dawania pieniędzy.Te bony są ładnie zapakowane i tak sobie pomyśleliśmy,że jak młodzi kupią sobie za nie biżuterię, to zostanie jakaś pamiątka na całe życie po naszym prezencie.Chciałabym, aby ich dzień ślubu uhonorować prezentem pięknym, a nie - koniecznie praktycznym Very Happy chociaż jak kupią sobie za bony zegarki to będzie i pięknie i praktycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można i tak uśmiech tylko wiesz ja do tego podeszłam jak do tego co sama chciałabym dostać i jakoś tak bym wybrała właśnie kasę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem , my też mamy wkrótce własny ślub i zastanawiamy się co chcielibyśmy dostać, moja przyjaciółka dostała 4 żelazka i tyle pościeli ze może otwierać hotel. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że najlepsze są pieniądze, szczególnie, że 500 złotych to ładna suma i może ktoś ma pilniejsze potrzeby niż biżuteria. Ja zawsze dają pieniądze, i tez wolałabym dostać kasę zamiast bonów do danego sklepu.
Pieniążki można wziąść nowiutkie z banku, zapakować w specjalnie przeznaczone do tego karty okolicznościowe i już.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że lepiej dać kasę... ja osobiście bym sie troszkę wkurzyła jakbym dostała taki bon... bo biżuteria to nie jest rzecz potrzebna mi do życia... a te 500 zł można by było naprawdę dobrze wykorzystać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh czyli nie jestem sama uśmiech nie jestem jakąś materialistką tylko nie kiedy pieniążki można wykorzystać lepiej uśmiech nam na przykład cała rodzina powiedziała że dostaniemy kasę bo im się nie chce latać po sklepach uśmiech a wiedzą że kasa nam się bardziej przyda uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas tylko kasę się daje, zawsze nie ważne czy znajomi czy rodzina. Uważam że tak najlepiej, nie ważne ile się daje, każdy daje tyle na ile go stać.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się całkowicie, tym bardziej, że np ja bym się z takiego prezentu bardzo cieszyła ale mój ukochany...no dobra jemu też podoba się jak mam fajną biżuterię, no ale puenta taka, że nie każdy przeznaczył by taką sumę na biżuterię na coś innego owszem więc ja też jestem za daniem pieniędzy a jeśli chcecie, żeby mieli jakoś fajną pamiątkę to dajcie trochę mniej np 400zł a za 100 coś kupcie niepraktycznego a ładnego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group