Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czym jest dla was malzenstwo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak czytałam Wasze posty to normalnie przerwałam na chwilę im poszłam mojego Ł przytulić, za to że jest i że mnie znalazł i pokochał i, że jest pierwszą osobą poza moją Mamą i siostrą, przy której umiem płakać i śmiać się do bólu brzucha i za moje storczyki i inne badylki, które mi przynosi Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytaie z innej beczki czy ktos tu lubi kaktusy? lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię kaktusy Very Happy
Zaczęło się od tego, że jak mieszkałam sama to nigdy nie miałam czasu na dbanie o inne kwiatki, bo często wyjeżdżałam i padały, więc moi rodzice w prezencie kupili mi kaktusy uśmiech i te no, grubosze (czy jak im tam?). No i tak narodziła się moja miłość do nich.

A co do brania ślubu. Ja mam 22 lata, mój Ł. ma 23 w dniu ślubu będziemy rok starsi... Nie wiem czy nie jesteśmy za młodzi. Nie zastanawiałam się. Ale jedno wiem na pewno, gdybym z nim nie mieszkała przez prawie dwa lata i nie zobaczyła jaki jest na co dzień nie wiem czy zdecydowałabym się na ślub już teraz. Wiem, że on się ode mnie różni (jest spokojny, lubi pewne sprawy przemyśleć) ale wydaje mi się, że pary powinny się jakoś uzupełniać.
Kwiatki mi przynosi uśmiech Ale poza tym pomaga mi w domku, posprząta, czasem ugotuje, naprawi to co się zepsuło, przytuli gdy mam gorszy dzień, pocieszy jak na uczelni nie poszło, powie, że będzie dobrze jak już mam wszystkiego dość.
Kłócić tak na poważnie się nie kłócimy. Owszem czasem dochodzi do mocniejszej wymiany zdań, ale nie jest to kłótnia z wrzaskami itp. Ja często jak mam gorszy dzień prowokuję kłótnie, ale na szczęście on sie nie daje i wtedy tylko podchodzi i mówi "porozmawiamy jak się uspokoisz". I wtedy szybko mi przechodzi uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Nie masz bladego pojecia jaka ja bylam w twoim wieku wiec sie nie wypowiadaj na ten temat.

nie mam bladego pojęcia jaka byłaś w wieku 20lat, tak samo jak Ty nie masz bladego pojęcia jakie są niektóre dzisiejsze 20latki. a niestety wygląda na to, ze dla Ciebie (ogólnie dla wiekszości społeczeństwa) 20kilkuletnia dziewczyna jest zawsze dużym dzieckiem, które do czego jak do czego, ale do małżeństwa gotowa być nie moze. news flash: niektóre są do małżeństwa gotowe. masz tutaj na forum dobre przykłady na to, ze tak moze być, a dalej trzymasz się swojej teorii?? Rolling Eyes nikt nie mówi, że wszystkie są wielce dojrzałe....

Cytat:
czy ktos tu lubi kaktusy?

ja lubię lol ku zgrozie teściowej Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mi przypomniałyście,że mojego kaktusa zdałoby się przesadzić Rolling Eyes Ciekawe jak ja to zrobię jak on ma około 1,90 m Shocked Jeden ale konkretny prezent od babci Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent pod wszystkimi twoimi wypowiedziami podpisuje się rękami i nogami uśmiech Ja też mam 20 lat dopiero a mimo to nie uważam się za smarkulę która nie wie co robi. Fakt faktem są dziewczyny które w tym wieku mają pstro w głowie i biorą ślub a bo to fajne a potem przychodzi szara rzeczywistość . Ale nie wszystkie . Ja z moim M jestem 5 lat już razem i dużo przeszliśmy stratę pierwszego dziecka , problemy finansowe itp ale to wszystko nas wzmocniło i jeszcze bardziej do siebie zbliżyło . U nas już minął czas różowych okularów i nie jest tak pięknie jak na początku ale mimo to jesteśmy razem strasznie szczęśliwi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="MissIndependent"]
Sadie napisał:
Nie masz bladego pojecia jaka ja bylam w twoim wieku wiec sie nie wypowiadaj na ten temat.

nie mam bladego pojęcia jaka byłaś w wieku 20lat, tak samo jak Ty nie masz bladego pojęcia jakie są niektóre dzisiejsze 20latki. a niestety wygląda na to, ze dla Ciebie (ogólnie dla wiekszości społeczeństwa) 20kilkuletnia dziewczyna jest zawsze dużym dzieckiem, które do czego jak do czego, ale do małżeństwa gotowa być nie moze. news flash: niektóre są do małżeństwa gotowe. masz tutaj na forum dobre przykłady na to, ze tak moze być, a dalej trzymasz się swojej teorii?? Rolling Eyes nikt nie mówi, że wszystkie są wielce dojrzałe....


Po prostu mnie nie rozumiesz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka ma 17 lat ...gdyby mi teraz powiedziała, że chce wyjść za mąż ..... Shocked Evil or Very Mad Rolling Eyes Crying or Very sad Surprised Question Exclamation Arrow Mad
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Be@tka"]Ja lubię kaktusy Very Happy
Zaczęło się od tego, że jak mieszkałam sama to nigdy nie miałam czasu na dbanie o inne kwiatki, bo często wyjeżdżałam i padały, więc moi rodzice w prezencie kupili mi kaktusy uśmiech i te no, grubosze (czy jak im tam?). No i tak narodziła się moja miłość do nich.


To tak jak ze mna Very Happy Troszke inaczej. Babcia zauwazyla jak u niej zamieszkalam ze kazdy kaktus na skraju wyginiecia przeniesiony do mojego pokoju w tajemniczy sposob odzywal i pieknie rosl. Baa jeden jakiegos paka wypuscil!! Wiec zaczela mi znosic do pokoju wszystkie resztkami sil goniace kolcowate uśmiech Ja sie nimi zajmowalam a one rosly jak dzikie. Babcia w glowe zachodzila jak ja to robie (ona jest po SGGW i o roslinach wie wszystko- ja tylko klase biologiczna skonczylam lol ) Sztuczka jest nie wolno ZA bardzo o nie dbac lol Dlatego je kocham. lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wyjasnij to lepiej. bo jak na razie piszesz tak, jakby małżeństwo w wieku 20lat było z zasady pomyłką, czyms czego z pewnością będziemy żałowały za kilka lat, jakby 20letnia dziewczyna nie była na tyle dojrzała, by stworzyć rodzine i ogólnie rzecz biorac miała kiełbie we łbie, niezależnie jak dojrzała się czuje.

Prada napisał:
Moja córka ma 17 lat ...gdyby mi teraz powiedziała, że chce wyjść za mąż ..... Shocked Evil or Very Mad Rolling Eyes Crying or Very sad Surprised Question Exclamation Arrow Mad

ja też. ale 17lat a 20-22 to różnica.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group