Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie wręczyć pierścionek zaręczynowy - nietypowe pomysły...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nietypowe miejsca zaręczyn muszą oznaczać ekstremalne warunki? Niekoniecznie, choć tak mogą się kojarzyć. A co powiecie o historii, gdy mężczyzna spacerując z partnerką klęka na środku ulicy (BO NIE MÓGŁ JUŻ WYTRZYMAĆ ZANIM DOJDĄ DO DOMU!) i prosi o rękę? Niewiele w tej sytuacji nietypowych miejsc, jednak zaskoczenie równie imponujące. Z ukochaną osobą nawet na spacerze trzeba być czujnym uśmiech
_________________
www.sklepjubilerski.com - pierścionki zaręczynowe, obrączki, biżuteria. Dla forumowiczów ciekawe promocje i upusty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Sie 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam świadkiem całkiem fajnych zaręczyn na plaży. Znajomi narzeczonych przyszli wcześniej, tuż przed zachodem słońca:) Wbili w ziemię lampy naftowe, szampan, kocyk, płatki róż uśmiech I na takie miejsce przyszli narzeczeni. Coś pięknego, nad morzem uśmiech
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapowiedziałam swojemu Lubemu, że to muszą wyjątkowe zaręczyny i musi się namęczyć. Słyszałam wśród znajomych zbyt dużo historii o wyjazdach zagranicznych, sceneriach przy zachodzie słońca. Na szczęście udało mu się mnie zaskoczyć lol

Jeśli chodzi o ekstremalne warunki pytajnik to ja jednak pasuje

Pomysł z podnośnikiem i wjechaniem na 2 piętro fantastyczne. Wyobrażam to sobie z gracją i nutką uśmiechu Razz Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeszyt3
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 28

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale fajnie... gratuluje
_________________
Czy puściłabyś swojego narzeczonego na striptease w wieczór kawalerski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konczyna12
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią 15 Maj 2015, 23:34    Temat postu: nietypowe zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, to było naprawdę, że chłopak oświadczył się dziewczynie w sali kinowej. Po prostu jak skończył się seans, reflektory świetlne skierowano na dziewczynę, facet wszedł na scenę i poprosił ją o rękę. Cała sala biła brawo oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Sro 20 Maj 2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł faktycznie oryginalny i nietypowy z tym,że ja osobiście wolałabym nieco skromniejsze zaręczyny bez udziału publiczności,to dodatkowo by mnie stresowałouśmiech
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kloniks
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pon 20 Lip 2015, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy miejsce ma znaczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie tak czytam Wasze posty i dziewczyny naprawdę miejsce nie ma aż takiego znaczenia,co prawda ja jestem zwolenniczką skromnych zaręczyn bez osób trzecich,ale zmuszanie partnera do dziwnych i wymyślnych rzeczy,pomysłów na zaręczyny też nie jest czymś wskazanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lilkka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 28 Lip 2015, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lot balonem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexuswarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 16 Sie 2015, 5:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na filmach Panowie zapraszają swoje wybranki na kolacje w drogiej resteuracji i przy świetle romantycznych świec mówią piękne rzeczy po czym przychodzi kieliszek szampana z obrączką w środki...no ale to tylko w filmach. W realu Panna mogłaby połknąć pierścionek zaręczynowy a to już nie dałoby tego samego efektu.


_________________
www.LexusDoSlubu.com Warszawa - Najnowsza Czarna Luksusowa Hybryda Lexus IS300h na którą zawsze możesz liczyć oczko Umów się na jazdę próbną Free!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group