Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie wręczyć pierścionek zaręczynowy - nietypowe pomysły...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślubirek napisał:
Ja miałem zaręczyny o zachodzie Słońca w latarni (dokładnie w pomieszczeniu gdzie się kręcą lampy) Wyglądało to tak, że przygotowałem duży banner (4 m x 1,5 m) z napisem "Patruszko (Pati) wyjdź za mnie" (małą czcionką "z góry dziękuję język ). Rozwiesiłem to dzień wcześniej z zaprzyjaznionym za kase latarnikiem uśmiech.

W dniu D-Day pojechaliśmy niby z przypadku na latarnie (włączyłem dyktafon wszystko nagrywałem w między czasie / i to nie żeby potem się nie wypierała ale aby nagrać te "Oczywiście, tak" uśmiech ). Wręczyłem mojej pani lornetkę i niby nic oglądaliśmy widoki. W momencie jak zobaczyła Banner i przeczytała z lekkim trudem co na nim uwieczniłem, opuściła lornetkę z oczu. Ja już klęczałem przy niej obróciłem stołem z lampami i tam czekał już pierścionek i dobre wino uśmiech. Zapytałem było "tak" przytuliłem ucałowałem i chwile po tym (takie mam szczęście chyba) stół z halogenami zaczął się obracać a halogeny- świecić i była przyjemna dyskoteka uśmiech

Pozdrawiam


uśmiech uśmiech


Bardzo inteligentny pomysł i bardzo oryginalny. Gratuluję uśmiech odpowiedzi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meteoryczna88
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 13:35    Temat postu: Wśród ludzi Odpowiedz z cytatem

Co do oświadczyn to mój już obecnie narzeczony to był troszke zakręcony i żaden termin jaki planował mu nie wychodził i już zaczynałam wątpic że kiedykolwiek go dostane uśmiech ale wkońcu dostałam nad morzem przy zachodzie słońca na kocu z szampanem bukietem róż i ludźmi dookoło uśmiech przyznam się że byłam zaskoczona bo on zazwyczaj nie lubie tak upubliczniać swoich uczuć a tu niespodzienka nie przeszkadzało mu to ze inni się patrzą uklęknoł i włożył pierścionek na paluszek ( chodź też nie wiedział na który Very Happy )uśmiech i to było dla mnie najpiękniesze w tym wszystkim że nie zwracał uwagi na innych
_________________

Dzięki Tobie wiem ,że mam już wszystko w dwóch słowach Kocham Cie!wykrzyknikwykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo romantycznie merytoryczna88. Gratuluje,Twój narzeczony moze i jet troche zakręcony ale zna sie na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aislin
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 8 Sty 2010, 12:00    Temat postu: w ogrodzie botanicznym Odpowiedz z cytatem

Nasze zaręczyny odbyły się w ogrodzie botanicznym uśmiech ! Mój narzeczony czekał, aż w ogrodzie zakwitnie pole tulipanów (to są moje ukochane kwiaty). Było słonce i piękna sceneria, a ja dopiero po chwili zorientowałam się, że on nie wiąże sznurówek tylko chce mi się oświadczyć Shocked !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 8 Sty 2010, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to do ślubu też pewnie będziesz miała bukiet z tulipanów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kobietom najbardziej podobają się zaręczyny skojarzone z jej hobby czy ulubioną rzeczą. Czują się wtedy docenione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czekoldka2009
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie liczy się sam fakt zaręczy. Niezależnie od okoliczności będzie to coś specjalnego i jedynego w swoim rodzaju. Nieważne czy to będzie w domu, na plaży czy skacząc ze spadochronu. Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kors
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 9

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caly czas sobie zadaje to pytanie gdzie mozna wreczyc piersionek zareczynowy. Czy w Sopocie na molo a dokladnie pod molem bo tam jest takie zejscie, wieczorna pora bylo by idealne?
_________________
www.michalkors.cytaty.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że będzie dobrze Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam tam na molo i byłam też na tym zejściu... kojarzy mi się to z filmem "Tylko mnie kochaj" Wink przy zachodzie słońca, może to wyjść bardzo romantycznie uśmiech daj znać, jak się zdecydujesz i będzie "po" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group