Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie wręczyć pierścionek zaręczynowy - nietypowe pomysły...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
a ja nie mialam zadnych specjalnych wymagan czy pomyslow. Tylko zamiast kwiatow wole brylant Very Happy Ciezko by bylo wiechec kwiatow na palcu nosic język


hehe na dodatek by te kwiaty uschły...

ja tam dostałam tylko jedną różę, a wieczorem brylancik uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA miałam zaręczyny podczas zwiedzania ruin Zamku w Ogrodzieńcu. Bardzo iła i sympatyczna atmosfera lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2009, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie historia z zaręczynami to długa historia, zakończona weekendem w górach zimą uśmiech

cud, miodzio i paluszki Wink Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_2010
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 16
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, ze mezczyzni potrafia byc romantyczni i pomyslowi jesli chca oczko Przepiekne historie tu przeczytalam. My szczerze mowiac nie planowalismy jeszcze ani zareczyn ani tym bardziej slubu... chcielismy zrealizowac wpierw inne nasze plany. Jednak rozne wydazenia z naszego zycia sklaniaja nas do przyspieszenia Tego dnia a, ze finansowo nie bylismy na to przygotowani to pierscionka nie dostalam. Oswiadczyn oficjalnych zreszta tez nie bylo. Ale i tak ciesze sie jak dziecko na ten dzien uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo zalezy od finansów,ale np zaręzcyny na szczycie góry wydaja mi sie bardzo fajnym pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ślubirek
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 1

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2009, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem zaręczyny o zachodzie Słońca w latarni (dokładnie w pomieszczeniu gdzie się kręcą lampy) Wyglądało to tak, że przygotowałem duży banner (4 m x 1,5 m) z napisem "Patruszko (Pati) wyjdź za mnie" (małą czcionką "z góry dziękuję język ). Rozwiesiłem to dzień wcześniej z zaprzyjaznionym za kase latarnikiem uśmiech.

W dniu D-Day pojechaliśmy niby z przypadku na latarnie (włączyłem dyktafon wszystko nagrywałem w między czasie / i to nie żeby potem się nie wypierała ale aby nagrać te "Oczywiście, tak" uśmiech ). Wręczyłem mojej pani lornetkę i niby nic oglądaliśmy widoki. W momencie jak zobaczyła Banner i przeczytała z lekkim trudem co na nim uwieczniłem, opuściła lornetkę z oczu. Ja już klęczałem przy niej obróciłem stołem z lampami i tam czekał już pierścionek i dobre wino uśmiech. Zapytałem było "tak" przytuliłem ucałowałem i chwile po tym (takie mam szczęście chyba) stół z halogenami zaczął się obracać a halogeny- świecić i była przyjemna dyskoteka uśmiech

Pozdrawiam


uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kuzyn oświadczył się swojej dziewczynie na pielgrzymce do Częstochowy, a koleżanka miała zaręczyny w kopalni soli:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kopalnia soli jak najbardziej romantyczna, ale pielgrzymka to chyba nie ten klimat ... przynajmniej jak dla mnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L. sie oswiadczyl (oficjalnie) u jubilera, gdy poszlismy ogladac obraczki uśmiech Najpierw zaskoczyl mnie tym, ze od razu po wybraniu powiedzial "kupujemy", a zamurowalo mnie zupelnie, gdy wzial wybrany model, ukleknal i zapytal sie czy zostane jego zona Very Happy
Zaskoczenie ogromne, bo takich zareczyn nigdy w zyciu bym sie nie spodziewala uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dostałam nad morzem przy zachodzie słońca;) w miejscu najbardziej wysuniętym na północ Polski;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group