Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

surdut angielski
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sloneczko25
początkujący
początkujący


Joined: 26 Jul 2017
Posts: 2

PostPosted: Wed 26 Jul 2017, 7:53    Post subject: Reply with quote

Prawdopodobnie można kupić w salonie Evita, maja tam też mode meską to myślę żę warto tam też zobaczyć
Back to top
View user's profile Send private message
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Joined: 14 Jun 2017
Posts: 82
Location: Wrocław

PostPosted: Mon 2 Oct 2017, 7:47    Post subject: Reply with quote

Nawet nie pomyślałam, że można wykorzystać surdut angielski na ślub, a przecież prezentuje się naprawdę dobrze! Że też wcześniej na to nie wpadliśmy Very Happy Wiem, że garnitur smokingowy to nie to samo, ale tutaj można znaleźć całkiem fajne modele, więc myślę, że jeśli ktoś się zastanawia nad tańszą wersją, to można sobie obczaić Very Happy
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Joined: 22 Sep 2017
Posts: 29
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 4 Oct 2017, 8:46    Post subject: Reply with quote

Poszukuję odpowiedniego garnituru dla narzeczonego. Chodzi mi szczególnie o cos prostego, ale na stronach wybór jest ogromny. Koleżanka podrzuciła mi stronę i mówiła, że tam są najlepsze. Ktoś kupował z tej strony i może polecić. Zalezy mi, żeby garnitur był od Suitsquare, bo już kupowaliśmy od nich garnitur i świetnie leżał. Proszę o pomoc uśmiech

p.s. Nie wiem czy dobre miejsce na takie pytanie... Jeśli nie, to przenieście do innego wątku uśmiech
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kowal31
gaduła
gaduła


Joined: 01 Dec 2021
Posts: 422

PostPosted: Mon 17 Oct 2022, 16:24    Post subject: Reply with quote

Prowadzę własny salon krawiecki i wiem jak ważne odpowiednie wyposażeniem, dlatego zdecydowałem się na zakup tanie renderki przemysłowe w sprawdzonym już sklepie. Moim zdaniem oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.
Back to top
View user's profile Send private message
Romek44
gaduła
gaduła


Joined: 21 Jan 2023
Posts: 290

PostPosted: Fri 3 Feb 2023, 13:22    Post subject: Reply with quote

Jak dla mnie, każdy powinien decydować się na ubrania, które realnie do niego przemawiają. Widziałem za pośrednictwem strony https://lovekrakow.pl/aktualnosci/spodnie-meskie-jakie-rodzaje-wyrozniamy-poznaj-je-wszystkie_48470.html więcej informacji na temat męskich spodni. Co sądzicie o takich ubraniach?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group