Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

surdut angielski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Sro 8 Lip 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż też szedł do ślubu w surducie, ale nie takim jak "jaskółka" z zapięciem na jeden guzik z przodu, ale takim jak od garnituau, ale przedłuzona marynarka.
wygladał ładnie, ale teraz chcemy sprzedać, bo to jest ze eleganckie na jakieś tam wigilie czy coś.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sob 8 Sie 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angielski gentleman wygląda zabójczo, sami się zastanawiamy czy nie kupić takiego. Moja przyszła teściowa stwierdziła, że tego się później nie wykorzysta, no i co z tego pytajnik Marynarki może nie, ale reszta dlaczego miałaby leżeć w szafie pytajnik Jeśli fajnie dobierzesz spodnie i kamizelkę można je wykorzystać później.
i chyba to będzie to co chcemy tak

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Nie 11 Paź 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj chlop tez chce miec surdut. Bedziemy chyba szyc, wyjdzie nas taniej niz kupno. Znalezlismy dobrego krawca, wzor zaczerpnelismy z jednego z pokazow mody na programie Wedding TV + z magazynow mody. Czesto tez jezdzimy do Anglii, bylismy na angielskich slubach i rzeczywiscie surduty wygladaja swietnie! Przynajmniej na moim chlopie wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnawiam temat.

Mój D będzie mierzył surdut angielski, bo chcemy by wyróżniał się z tłumu gości ubranych w garnitury. Wyczytałam w jednym z artykułów, że jeśli Panna młoda ma bardzo strojną suknię to warto pomyśleć dla Pana młodego nad surdutem, no i....Powoli rozglądam się za kimś w Polsce, kto taki surdut byłby w stanie uszyć, może któraś z Was ma jakiś namiar??

Dla zobrazowania, szukamy czegoś takiego :


_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sob 7 Maj 2011, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój D nigdy by nie zdecydował się na surdut. Chociaż ja nie miałabym nic przeciwko. Ciężko mi go przekonać do garnituru zwykłego Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój D też był nie przekonany. Jednak kilka dni temu weszliśmy do salonu z modą dla Panów i oglądał niemalże wszystko od garnituru po smoking. Surdut mu się spodobał najbardziej, mimo, że jest nie dość, że mężczyzną wysokim to w dodatku postawny. Pani, która zajmowała się szyciem powiedziała, że może mu być ładnie.

Pewnie jak w lipcu pojedziemy do Polski to będzie mierzył już coś dokładniej. Dlatego szukam namiaru na sprzedawcę surdutów angielskich - ślubnych.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My póki co nie mamy wybranego modelu, ale jak oboje zobaczyliśmy to zdjęcie, tylko spojrzeliśmy na siebie...mój P. też jest szczupły i wysoki, nienawidzi kamizelek do garnituru i nosi wszystko silm fit, bo w takich taliowanych rzeczach jest mu baaardzo dobrze. Chcieliśmy coś takiego przymierzyć, ale wiecie, że tylko w jednym sklepie w Arkadii były w ogóle jakieś marynarki dwurzędowe?pytajnik i w dodatku nie był to smoking(bo drogą dedykcji, to chyba właśnie tak się nazywa:)), tylko zwykła marynarka, a chcieliśmy nieco dłuższą, z dwoma rozcięciami z tyłu..


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
Chcieliśmy coś takiego przymierzyć, ale wiecie, że tylko w jednym sklepie w Arkadii były w ogóle jakieś marynarki dwurzędowe?pytajnik i w dodatku nie był to smoking(bo drogą dedykcji, to chyba właśnie tak się nazywa:)), tylko zwykła marynarka, a chcieliśmy nieco dłuższą, z dwoma rozcięciami z tyłu.


Smokingi obecnie, te, które proponują na ceremonię ślubną są jednorzędowe, jednoguzikowe, przynajmniej z tej oferty, w której ja się orientowałam. Dość ciężko znaleźć taki dwurzędowy, jako, że będzie zasłaniał cały pas smokingowy swoim zabudowanym krojem (który jest nieodłącznym elementem tego ubioru.)


Znalazłam na jednej stronie informację :

Cytat:
Smoking wymaga białej koszuli z łamanym lub klasycznym kołnierzykiem, wiązanej, czarnej muchy (choć dopuszczalne są inne, współgrające z pasem kolory), pasa smokingowego lub kamizelki.
Ale możliwe są też inne kolorystyczne kombinacje.
Wiadomo bowiem, że występujący w smokingowym zestawie pas hiszpański niekoniecznie musi być czarnego koloru.
A że kolor muchy powinien być zsynchronizowany z odcieniem pasa, także i ona zmienia ubarwienie.
Najbardziej popularny był przez długie lata pas koloru bordo wraz z bordową muszką.
Na nadchodzący sezon producenci pokusili się jednak o rozszerzenie palety barwnej.
Tak więc pojawiają się skoordynowane komplety w kolorze burgunda, czerni, stali, srebra i aluminium.
Takie kolorystyczne innowacje mogą być doskonałą okazją do zgrabnego nawiązania do kreacji partnerki.
Pas w kolorze sukni towarzyszącej damy czy choćby powtarzający barwę jakiegoś detalu jej stroju sprawi, że obydwie kreacje dadzą wrażenie szczególnego dopracowania.
A to procentuje w wizerunku


Więc ze smokingiem troszkę zachodu, ale chyba warto, szczególnie jeśli wesele odbywa się w godzinach wieczorowych - z tego co czytałam smokingu NIE wypada zakładać tak do godziny 17- 18.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 8 Maj 2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, mój brat miał smoking na swoim ślubie i właśnie do tego pas hiszpański. Jemu było całkiem dobrze, ale mojemu P. na pewno niee...zatem generalnie my nie będziemy szukać smokingu, tylko właśnie czegoś takiego: marynarki, nieco dłuższej, taliowanej, najlepiej dwurzędowej, choć to nie jest aż tak ważne, jak właśnie jej fason i długośćuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik2011
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 3

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 11:06    Temat postu: Gdzie znaleźc surdut angielki Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Odnawiam temat.

Mój D będzie mierzył surdut angielski, bo chcemy by wyróżniał się z tłumu gości ubranych w garnitury. Wyczytałam w jednym z artykułów, że jeśli Panna młoda ma bardzo strojną suknię to warto pomyśleć dla Pana młodego nad surdutem, no i....Powoli rozglądam się za kimś w Polsce, kto taki surdut byłby w stanie uszyć, może któraś z Was ma jakiś namiar??

Dla zobrazowania, szukamy czegoś takiego :



Witam
mam nadzieje jest to jeszcze aktualne uśmiech
można surdut angielski znalezc w salonie edycja moderatora. Maja salony w Tychach, Katowicach i 3 w Krakowie.
Przesyłam link:
edycja moderatora
Dodatkowo nie musicie szyc go na miare bo maja pełna rozmiarówke do sciagniecia w max. 3 tyg w razie jakby ne bylo go na sklepie uśmiech
Mój przyszły mąż zakupił tam akurat frak, ale również Panie mówiły o surducie i ze wszystkie dodatki do niego maja uśmiech
Obym pomogła i za późno nie odpisałam uśmiech
Post edytowany. Wątek nie jest miejscem na reklamę.
Inka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group