Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

w okresie letnim puchnął mi palce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz wiem, ze jesli utrzymam obecną wage lub jeszcze schudne (a taki jest plan) to obrączki jeszcze przed slubem będą zmniejszane.. tj moja obrączka. Bo w tej chwili swobodnie wchodzi mi na srodkowy palec.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sob 12 Gru 2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie będzie az tak źle i obraczka spokojnie wejdzie na palec. Grunt to pozytywne myslenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 12 Gru 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii mi obraczka na palcu troche lata - jak je kupowalismy, byla w sam raz, a nwet powiedzialabym ze ciut przyciasna. Teraz, gdy troche schudlam jest za luzna - niestety na 90% nie mozna jej bedzie zmniejszyc, bo mam diament w srodku. Ale moze latem spuchna mi palce? Wtedy bedzie w sam raz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 13 Gru 2009, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tak.. Jesli tylko troche lata to moze wcale nie bedziesz tego odczuwala jako problem. Ja w skrajnych sytuacjach potrafie zgubic obraczke nie wiedzac kiedy. Mocna gestykulacja i plum - spadla.. Ale latem owszem, mam ciut grubsze paluszki wiec moze nie bede musiala zmniejszac uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 13 Gru 2009, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi paluchami to jest tak nieciekawie, raz grubszy raz chudszy. Obrączka to nie wiem jak z nią będzie, ale pierścionek rzeczywiście mam raz luźny a raz idealny, ale nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się żeby spadł, a nie zdejmuję go praktycznie wcale (normalnie macham łapkami itp)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 15 Gru 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, jeśli w tym momencie Twoja obrączka wchodzi Ci na środkowy palec (przyjmuję, że masz je różnej szerokości?? Wink ) a Ty jeszcze planujesz schudnąć to jak Ci się waga ustabilizuje, dojdziesz do, powiedzmy, ostatecznej to nie czekaj ze zmniejszaniem. moja przyjaciółka brała miarę na obrączkę będąc w zaawansowanej ciąży, po porodzie bardzo szybko wróciła do poprzedniej wagi i obrączka dosłownie latała jej na palcu. tak długo wybierała się ją zmniejszyć, że w końcu zgubiła. po prostu spadła jej z palca. i nie ma.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 15 Gru 2009, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
Do ostatecznej wagi planuje dotrzec w marcu uśmiech jeszcze 7 cholernych kilogramow przede mną.. Wiec jesli mi sie uda osiagnac moj cel i obraczka bedzie tak luzna jak teraz lub bardziej to oddam ją do zmniejszenia jeszcze przed slubem. Palce mam roznej grubosci wiec naprawde jest spory luz..
A zgubic moje cudenko? o nie nie! Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 16 Gru 2009, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobny problem. Pierścionek mam 11, trochę mi teraz lata na palcu (ale nie spada), z tym, że latem jest w sam raz. Obrączki planujemy mierzyć dopiero jak już będzie ciepło, tak maj/czerwiec, żeby dopasować odpowiedni rozmiar. Ze mną w sumie większego problemu nie mam, mam wypróbowany rozmiar 11 w różnych temperaturach już, ale Narzeczony może mieć więcej kłopotów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie 28 Lut 2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie latem też puchną palce. Zaczynam się obawiać, żer obrączka będzie za mała. Mierzyłam ją dziś podczas odbioru. Jest w sam raz. Może lekko przyciasna nawet. Latem...chyba jej nie zdejmę albo ... nie założę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba lepiej nie zakładać język żartuje oczywiście,obrączka to symbol małżeństwa i tak czy inaczej powinno się ją nosić. A może te puchnące palce to efekt alergii??
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group