Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obowiązki świadka na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko jest do dogadania, jesli bys byla tym swiadkiem to pogadaj z przyjaciolka-panna mloda ze nie chcesz takich zabaw-przeciez to mlodzi maja decydujace zdanie w kwestii zabaw oczko
mile sa "igraszki" swiadkow jesli oboje sa wolni a nie w innych zwiazkach, lub sie nei lubia...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie niezrozumiałe jest, że ktoś bierze za świadków osoby które sie nie lubią Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie relacja swiadkow miedzy soba nie ma znaczenia, jesli sa to najblizsze osoby dla mlodych to jest najwazniejsze, po prostu mlodzi chca by to oni im pomagali a swiadkowie miedzy soba moga wg mnie miec dowolne relacje

ja jako panna mloda chce wybrac osobe mi bliska na ktorej moge polegac i ktora mnie rozumie bo bedzie mi towarzyszyc w roznych sytuacjach
swiadkowa bedzie bardziej ze mna niz ze swiadkiem poza faktem siedzenia nieopodal w kosciele i byc moze pozowania do kilku zdjec

jesli juz nie jestescie razem i bierzesz slub z kim innym to byly powinien byc Ci juz obojetny

odpuszczajac sprawisz ze to on zatryumfuje a Twoja przyjaciolka zostanie bez najlepszego swiadka

takie jest moje zdanie, choc nie znam szczegolow Waszej znajomosci wiec moze dlatego latwo mi na chlodno oceniac
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mi obojętny, ale nie będę ryzykować niezręcznych sytuacji na weselu, nie pozwolę, żeby moje Kochanie źle się czuło... Wytłumaczę przyjaciółce, że będę przy niej, pomogę we wszystkim,ale w papierach mnie nie będzie i na zdjęciach też nie... tyle. Dziękuję za wasze głosy, zmobilizowały mnie do ostatecznego rozrachunku, jak powinnam się zachować. Myślę, że ona zrozumie...mam taką nadzieję.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wybrałaś. Lepiej aby dobrane zostały dwie przepadające za sobą osoby tylko czy to w ogóle możliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie sprawy sa jednak kwestia indywidualna ale uwazam ze w ten dzien w miare mozliwosci powinno sie dopasowowywac pod mlodych
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak nie uważam, po co wprowadzać niepotrzebną ciężką atmosferę na weselu i po co prowokować sytuacje typu "gorzko dla świadków", moje argumenty przemówiły do przyjaciółki, w sumie długo nie musiałam jej przekonywać, w pełni mnie zrozumiała, to najważniejsze...
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i super. Będziesz miała fajną zabawę bez zbędnego stresu uśmiech
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladyinred cieszę sie, że problem został rozwiązany i przyjaciólka nie miała pretensji uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie ciesze ze sie dogadalyscie i obie jestescie zadowolone oczko
zycze udanej imprezy!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group