Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bryczką do ślubu BOSKIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 7 Lis 2012, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc krótko koń i dorożkarz muszą być na poziomie. Very Happy
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcela
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 86
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katzarzyna napisał:
Powiem Wam szcerze, że z końmi mam dosyć dużo doczynienia, prawda jest taka, że jeżeli wynajęlibyście profesjonalnych dorożkarzy z końmi które są do tego wyszkolone, to nie ma opcji się nic stać. Ryzyko jest tylko wtedy kiedy się na tym oszczędza. Sama zamierzam na koniu pojechać do ślubu, nie w dorożce, tylko po prostu na koniu w damskim siodle. I wiem że konie np. przygotowywane do pokazów nie boją się niczego. Same organizujemy takie pokazy, gdzie ludzie strzelają petardami, jest ogień, samochody, ludzie klaszczą, balony parasole i nie ma opcji, żeby coś poszło nie tak. Na profesjonalnym poziomie nic nie może się stać.

Podrzucę Wam jeszcze pomysł, który tak nam się spodobał, że zamierzamy zacząć coś takiego organizować. Można pojechać do ślubu samochodem, dorożką czy czym tam kto chce, a konie mogą towarzyszyć w drodze z samochodu, pod kościół, później prowadzić orszak na salę. Uwierzcie mi, że panna młoda w towarzystwie pięknych koni, to niezapomniany obrazek.
Oczywiście musimy jeszcze odróżnić konia od chłopa, od koni pokazowych!

W każdym razie jeszcze raz powtarzam, konie wynajęte od profesjonalistów nie są ryzykiem.

P.S. Tak BTW to dorożkarze mają taki worek na patyku i jak koń robi kupę, to leci ona prosto do worka, później go chowają i nic nie widać i nie czuć.
popr.pisownię/mod/



O! Wyjaśnienie profesjonalisty uśmiech A tak mogłybyśmy gadać i gadać bez końca uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justin
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 9

PostWysłany: Wto 12 Mar 2013, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomi jechali dorożką, wygląda pięknie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beved
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto 12 Mar 2013, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oli_a napisał:
Nie obrażając nikogo... dla mnie bryczka kojarzy się z sukienką beza, wiejską księżniczką i panem młodym w adidasach... Sorry dziewczyny, nie chcę nikomu psuć marzeń, to tylko moje zdanie. Nie lubię przepychu po prostu uśmiech


Przepych, sukienka beza etc to bardziej klimat tych długich limuzyn jamników. I to jak dla mnie jest symbol kiczu, a nie ładne konie, zwyczajna bryczka (nie kareta!) i piękny wiejski pejzaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puma74
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Maj 2013, 9:18    Temat postu: Czym pojechać.... Odpowiedz z cytatem

Bryczką
_________________
tel 606821747


Ostatnio zmieniony przez Puma74 dnia Pon 13 Maj 2013, 10:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 13 Maj 2013, 10:23    Temat postu: Re: Czym pojechać.... Odpowiedz z cytatem

Puma74 napisał:
Witam moje refleksje są podyktowane obserwacją z punktu widzenia zawodowego.Zatem wynajem auta typu Jaguar za 400zł za każdą godz wydaje się mało rozsądny ,ale jesli znajdziemy firme ,która oferuje Pakiet łącznie z autem to możemy tylko skorzystać płacąc znacznie mniej za dużo więcej Smiał mogę teraz o tym pisać gdyż z takiej oferty skorzystaliśmy.Obsługę zapewniła nam firma Bestfilm-Digital.pl .
Zdjęcia mieliśmy zrobione w klimacie "wiejskim" tzn w stodole .Fajne kadry i niepowtarzalne ( ana tym nam zależało).



Nie ma to jak uczciwa reklama. Wystarczy przejrzeć forum, żeby zobaczyć, kto pisze posty. Trzeba być naprawdę bezczelnym - i głupim - żeby z jednego konta jednocześnie reklamować się i polecać. Celowo nie kasuję, niech zostanie dla zainteresowanych oczko


W innym temacie ta sama osoba napisała:

Cytat:
W oparciu o wysokiej klasy sprzęt połączony z pasją jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa niepowtarzalny film i nietuzinkową sesję zdjęciową.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W działach Video i Foto znajdziecie Państwo wybór naszych dotychczasowych prac.
Bestfilm-digital.pl

Oferujemy profesjonalną kompleksową usługę w zakresie filmowania oraz fotografii
oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gia
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Berlin

PostWysłany: Sob 1 Cze 2013, 16:49    Temat postu: Poszukuję karety do Ślubu. Odpowiedz z cytatem

Witam!

Poszukuję białej karety do ślubu.
Termin 16 sierpnia 2013. Woj. mazowieckie/ Michałowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karetadoslubu
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro 10 Lip 2013, 13:45    Temat postu: Karety i powozy do ślubu Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was szuka powozu lub karety do ślubu, to polecam: ritowisko.com sporo zdjęć również na Facebooku - Ritowisko. Gospodarstwo Agroturystyczne. Mieścimy się na Podlasiu - ok. 20 km od Białegostoku. Powozimy parą i czwórką koni. wszystkie są siwe (białe), rasy starokladrubskiej - wysokie, szlachetne, z pięknymi grzywami. posiadamy zarówno karety ślubne, jak i powozy mniej uroczyste, a nawet "zwyczajne bryczki", jeśli ktoś sobie życzy. Dojeżdżamy na miejsce zlecenia nawet kilkaset km. Jeśli ktoś jest zainteresowany - proszę o składanie zapytań.
_________________
Karety do ślubu - ritowisko.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monika34
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 20

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczne te zdjęcia w bryczkach:) bardzo romantycznie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jutrzenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Czw 18 Lip 2013, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bryczki, karety i tym podobne trącą z lekka obciachowością uśmiech Taki lans na siłę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Strona 18 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group