Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A kto z Was nie będzie mieć podróży poślubnej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie będziemy mieli podróży poślubnej i wcale nie jest mi źle z tego powodu język
a z tą podróżą przedślubną dobry pomysł kasztanowa oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też sprawa wygląda nieciekawie - M. dostanie urlop chyba zaraz po ślubie, a ja mam wtedy skład gazety :/ i lipa, raczej szefowa nie da mi wolnego :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
witkacy
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 5

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my zdecydowaliśmy się na zrobienie skromniejszego wesela, a co za tym idzie...na ferie zimowe 2013 lekko spóźniony miesiąc miodowy wybieramy się na Bora Bora (sprawdźcie ceny wylotów, naprawdę więcej płacimy za takie typowe polskie weselicho ze schabowym i kapustą). jak najdalej, jak najcieplej. prześlę Wam pocztówkę uśmiech
_________________
W blis­kości ser­com cieplej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serene5
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 132
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2012, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie mieliśmy podróży poślubnej uśmiech I jak dobrze pójdzie to wyjedziemy w maju do Islandii do szwagra Very Happy wtedy sobie odbijemy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na 90% nie będę miał podróży poślubnej. Dlaczego? Składa się na to co najmniej parę czyników:
Sami organizujemy wesele także część urlopu pochłonie jego organizacja. Drugi powód to taki, że może być z kasą ciężko, a za ewentualnie otrzymane pieniądze wolimy wyposażyć nasze pokoje. Jednakże w przyszłym roku to sobie odbijemy. Będziemy oszczędzać i pojedziemy nad morze, bo moja narzeczona jeszcze nigdy go nie widziała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety ale Aiwendil ma rację. U mnie pewnie będzie podobnie, urlop pójdzie na organizację wesela, no i nie wiadomo jak z kasą jeśli narzeczona nie dostanie umowy lub nie znajdzie innej pracy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też raczej nie będzie podróży poślubnej:
- urlop będę miała do końca czerwca, ale akurat tydzień po ślubie będziemy mieć sesje i w czerwcu obronę Razz więc nie ma sensu nigdzie wyjeżdżać
- kolejny ale już krótszy urlop mam w lipcu lub sierpniu dopiero - ale pewnie finanse nie pozwolą na jakieś wyjazdy bo będziemy się urządzać
- chcemy w następną zimę jechać na narty więc będziemy musieli na to odkładać kasę

- śmiejemy się że naszą "podróżą po ślubną" będzie jakiś wyjazd po nowy wspólny samochód
lol (bo przed ślubem sprzedamy swoje dwa i później z tego co się zwróci kupimy coś wspólnego)

ale jakoś szczególnie mnie nie boli, gdyby było więcej kasy i czasu na pewno bym chciała gdzieś skoczyć tylko we dwoje ale nie można mieć wszystkiego no i mam nadzieję, że jeszcze będzie jakaś okazja na wyjazd sam na sam Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żona
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 72

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My raczej nie pojedziemy, a raczej napewno. Po pierwsze kwestie finansowe, po drugie mamy dwoje małych dzieci więc nawet to nie wypoczynek z nimi ( :p ) . Po za tym wolimy kupić samochód który jest nam potrzebny ... a podróż poślubną można przełożyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Czw 21 Lut 2013, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na podróż poślubną jedziemy do Władka uśmiech (tak przynajmniej planujemy) co prawda w październiku ale zawsze uśmiech
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Maj 2013, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my chyba rezygnujemy z typowej podróży poślubnej (z różnych względów), a "przekładamy" ją na przyszły rok na wakacje Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group