Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A kto z Was nie będzie mieć podróży poślubnej?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maga
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 12:43    Temat postu: A kto z Was nie będzie mieć podróży poślubnej? Odpowiedz z cytatem

Każdy piszę że jedzie gdzieś tam... a ja nigdzie nie jadę smutny
Wogóle to myślałam że podróże poślubne to tylko w filmach. Po ślubie to ja będę się przeprowadzać do męża a wiadomo że coś zawsze trzeba kupić i nie będzie lekko po ślubie bo i z kasą będzie cieńko- nie licze na wiecej niż 3 tyz zł jakie dostaniemy jako prezenty.
Czy ktoś prócz mnie nie ma podróży ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie będziemy mieli podróży poslubnej...przynajmniej narazie. Może na pierwszą rocznicę ślubu...Kto wie.
Dla nas w tym momencie najważniejsze jest to by skończyć budowę domu, a o podróżach pomyślimy później.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja podróż poślubna będzie również polegać na przeprowadce a zaraz po ślubie będę odrabiać praktyki :/ ale to i tak nic nie zmienia bo niemielibyśmy podróży poslubnej ze względu na koszty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ta_z_szafy
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 52

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też nigdzie nie jedziemy, a przynajmniej zaraz po ślubie, może latem (pół roku później) jeśli po uregulowaniu wszystkich wydatków coś zostanie to na parę dni się gdzieś wyskoczy, ale to będzie spontaniczne (planowane miesiąc wcześniej)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również nie będziemy mieć podróży poślubnej. Nie przysługuje mi urlop w październiku. Za to pojedziemy w podróż przedślubną. W lipcu jedziemy ze znajomymi w góry. Z jednej strony żal mi trochę tych pieniążków na ten wyjazd, ale z drugiej strony raz w roku można sobie pozwolić na drobne szaleństwo;)

Nie przejmujcie się tą modą na podróże poślubne. Nie ma takiego wymogu.Wiadomo przeciez, że nie każdemu finanse na to pozwalają albo są też inne względy wykluczające taką wyprawę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza podróż poślubna to po prostu nasze coroczne wakacje uśmiech Zawsze gdzieś jeździmy. A teraz tylko połączymy przyjemne z pożytecznym uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 Ale krótka będzie ta Twoja podróż poślubna. Przecież na 1 września musisz wrócić. No chyba, że masz wyrozumiałą dyrekcjęoczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar Podróż potrwa tydzień uśmiech Dyrekcja? Bardzo wyrozumiała uśmiech Urlop bezpłatny biorę smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze myślimy. Ja też po ślubie będę się przeprowadzała. Jednak mamy nadzieję, że uda nam się wyskoczyć na 2-3 dni ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam by się na pewno udało wyskoczyć gdzies na 2-3 dni, ale mi się marzy ok.2tyg w ciepłych krajach.... tak było ustalone, zanim nie podjęliśmy decyzji, ze urządzamy wesele Rolling Eyes teraz jedyny ratunek w rodzicach. ale jeśli nie pojedziemy to się nie zdziwię. teściowa raczej nie będzie skora do sprezentowania nam takiej podróży.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group