Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kto kupuje tort?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
No coż.... naprawdę myslałam,że ona odwdzięczy się tym samym....... ale dość szybko umyła ręce. Stwierdziła,że w sobotę rano to jeszcze spróbuje na studiach (Warszawa) zaliczyć ze 2 przedmioty, a w niedzielę pojedzie na poprawiny do męża kuzyna.
Powiedzcie- czy w takim przypadku uzasadnione będzie podziękowanie jej jako świadkowej i wzięcie mojego brata??


Moim zdaniem tak, świadkowa powinna być z Tobą od rana, a nie wpaść w ostatniej chwili. Przykra sprawa Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdalenkaS napisał:
Karolina1984 napisał:
No coż.... naprawdę myslałam,że ona odwdzięczy się tym samym....... ale dość szybko umyła ręce. Stwierdziła,że w sobotę rano to jeszcze spróbuje na studiach (Warszawa) zaliczyć ze 2 przedmioty, a w niedzielę pojedzie na poprawiny do męża kuzyna.
Powiedzcie- czy w takim przypadku uzasadnione będzie podziękowanie jej jako świadkowej i wzięcie mojego brata??


Moim zdaniem tak, świadkowa powinna być z Tobą od rana, a nie wpaść w ostatniej chwili. Przykra sprawa Rolling Eyes



Jeżeli uważasz, że tak będzie lepiej.. Przykro to strasznie, skąd ona w ogóle wie, że będzie mieć w ten weekend zjazd i zaliczenia?Very Happy A z drugiej strony nie bardzo wiem, po co świadkowa od rana.. Siedzieć i stresować się wspólnie wszystkim? Przecież nikt od rana się nie szykuje.. Ja jakoś na 11.30 miałam fryzjerkę, potem o 12.30 wizażystkę.. Świadkowa niewiele tu pomoże, tylko niepotrzebnie będzie się kręcić;p Moja przyszła w trakcie makijażu, akurat po skończeniu zaczęłyśmy mnie ubierać itd - wtedy była potrzebna;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu bym jej podziękowała za taką "pomoc" ..
Rolling Eyes
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu chodzi o to,że ja byłam parę dni wcześniej- wspólnie robiliśmy dekoracje, kupowałyśmy jedzenie dla kucharki.
Mi też musi ktoś w tym pomóc, bo zostajemy z P sami do dekoracji sali, zakupu alkoholu, jedzenia......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinko kwestia tego o której ślub język A u Karoliny dodatkowo trzeba będzie bardzo dużo zrobić w ostatniej chwili praktycznie, bo nie mają gotowej sali, tylko kucharkę itp itd.
Musisz zrobić tak, żebyś się z tym dobrze czuła uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, mamy już plan- siostra przyjeżdza dzień wcześniej- ciasta paprać, to będzie jej jedyne zajęcie- nie zazdroszczę.
Moi rodzice będą w czwartek wieczorem- my w czwartek zakupy jedzeniowe robimy dla kucharki, zaczynamy zabawę w dekoracje po południu.
Piątek nad ranem Shocked Shocked - jaka zgroza !- jadę z P po kwiaty na giełdę, rodziców wrzucę na salę- niech paprzą dekoracje wykrzyknik Potem dekorujemy, dekorujemy pewnie do północy. Muszę po drodze zrobić bukiet.

Sobota- rano wpadam na salę ostatnie rzeczy czynić. O 11 mamy make i czesanie kłaków.
Potem- już pewnie tlyko stres.
Chciałabym rano w sobotę mieć dla siebie godzinkę- i zwyczajnie iść na spacer. Taki ostatni "mój" spacer......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie uśmiech tak myślałam że jak poczujesz sama że niewiele czasu zostało to weźmiesz się tak do roboty i w ciągu tygodnia zrobisz i obmyślisz to na co niektóre poświęcają pół roku język trzymam kciuki za powodzenie uśmiech lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Nie 31 Lip 2016, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję, że znalazłaś się w takiej sytuacji smutny My też nie mieliśmy dużo osób do pomocy, dlatego pozamawialiśmy wszystko z dostawą do domu. Kwiaty to nie był problem, catering też nie, ale cukiernie nie chciały działać w ten sposób. W ostatniej chwili znaleźliśmy http://e-torty.pl/ . Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie perfekcyjnie!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2017, 9:39    Temat postu: tort. Odpowiedz z cytatem

W naszym wypadku, mieliśmy 3 torty śmietankowy, malinowy i bodajże czekoladowy, takie podstawowe smaki. Które zostały przygotowane już na sali weselnej.
_________________
responsywne strony internetowe kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otylesmotyles
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2017, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy duży piętrowy tort. Nie będę reklamować cukierni, ale dostarczyła nam go na salę i pomogła przy krojeniu. Od najmniejsze po największy były różne smaki. Niebo w gębie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group