Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia:D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my mamy taki problem, ponieważ od mojego misia z pracy na wesele zaprasza delegację, jednak nie wie kogo oni wyślą z brygady na nasze wesele,i tu nasuwa się moje pytanie jak wypisać takie zaproszenie?.. w miejsce zapraszanych osób jak nie wiemy kogo konkretnie wpisać?.. nie wiem co zrobić w takiej sytuacji Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla takich gości dałabym bezimienne zaproszenie, bez miejsca na wpisanie osoby uśmiech albo wybadałbym sytuację
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak myślałam żeby bezimienne tylko jak w takiej sytuacji zaznaczyć że jest to zaproszenie dla osoby z pracy z osobą towarzyszącą bo mogą np pomyśleć że jest to zaproszenie na 1 osobę a nie np pracownika z małżonką czy dziewczyną (pracuje z samymi mężczyznami).. myślałam żeby na kopercie napisać ale jak to ując?..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina87
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 9

PostWysłany: Nie 22 Sty 2012, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na zaproszeniu napiszcie: współpracowników z firmy ProCheck z osobami towarzyszącymi. Moja koleżanka coś podobnego napisała, a była w podobnej sytuacji. Albo może powinni dać znać wcześniej kogo wybiorą jako delegację, żebyście Wy też mieli coś do powiedzenia w tej kwestii. Nie wiem jaka jest atmosfera w firmie, ale Twój narzeczony na pewno kogoś lubi bardziej a kogoś mniej;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaskapn
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moje zaproszenia, może ktoś będzie szukał czegoś podobnego lub szukał inspiracji. uśmiech Wykonuję je sama i wychodzi bardzo tanio bo można je wydrukować samemu w domu, wystarczy kupić papier dobry do drukarki o grubszej fakturze. Maluję również ręcznie kwiaty na zaproszeniach.










Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 45
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
a my mamy taki problem, ponieważ od mojego misia z pracy na wesele zaprasza delegację, jednak nie wie kogo oni wyślą z brygady na nasze wesele,i tu nasuwa się moje pytanie jak wypisać takie zaproszenie?.. w miejsce zapraszanych osób jak nie wiemy kogo konkretnie wpisać?.. nie wiem co zrobić w takiej sytuacji Confused


Według mnie zaproszenie powinno być bezimienne, tak jak sugerują dziewczyny wyżej. Albo faktycznie dopytać się kto ewentualnie były na ślubie, ale chyba bezimiennie lepiej uśmiech
_________________
www.weddcards.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaskapn wstaw proszę mniejsze zdjęcia. Ja nie wyobrażam sobie dać komuś zaproszenie bez polskich znaków.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia33 napisał:
annn napisał:
a my mamy taki problem, ponieważ od mojego misia z pracy na wesele zaprasza delegację, jednak nie wie kogo oni wyślą z brygady na nasze wesele,i tu nasuwa się moje pytanie jak wypisać takie zaproszenie?.. w miejsce zapraszanych osób jak nie wiemy kogo konkretnie wpisać?.. nie wiem co zrobić w takiej sytuacji Confused


Według mnie zaproszenie powinno być bezimienne, tak jak sugerują dziewczyny wyżej. Albo faktycznie dopytać się kto ewentualnie były na ślubie, ale chyba bezimiennie lepiej uśmiech


Zaraz.. To nie dość, że wprasza się jakaś delegacja, to wy nie macie nic do powiedzenia, kto to ma być? Ja bym w pupie miała takie wpraszanie.. Albo zapraszam osoby, z którymi jestem najbliżej, albo niech nikt nie przychodzi!;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie mają zwyczaje, ale to niby nie jest obowiązkowe jednak mój chce zarosić taką delegację, chyba zrobimy tak jak mówicie.. Dzięki za pomoc Dziewczyny uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapolak
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Sro 10 Lip 2019, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście nasze zaproszenia będą personalizowane w firmie,żeby cały tekst był wykonany jedną czcionką uśmiech my wybraliśmy te ze strony https://stronawesela.pl/zaproszenia-slubne super jakość i kolorystyka szybki czas realizacji i ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni
mają wiele motywów, dla każdego coś się znajdzie
oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Następny
Strona 46 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group