Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze dziwactwa ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolino Twoje dziwactwa powaliły mnie na kolana Very Happy


uśmiechnięty
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, uwierz, nie Ciebie jedną Very Happy
Ale abstrahując od "dziwactw", ogólnie jestem ekscentrykiem. Niecelowo, po prostu jakoś nigdy nie umiałam pasować do ludzi. uśmiech
Najlepsze,że nigdy nikomu nie przyznałam sie do tej obsesji "25" bo uznaliby mnie za idiotkę, to chyba najbardziej dokuczliwe moje dziwactwo- bo nawet jak jadę rowerem i zbliża się z daleka samochód, pędzę jak opętana,żeby zrobić chociaż te 24 machnięcia pedałem, zanim mnie minie Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
eee, uwierz, nie Ciebie jedną Very Happy
Ale abstrahując od "dziwactw", ogólnie jestem ekscentrykiem. Niecelowo, po prostu jakoś nigdy nie umiałam pasować do ludzi. uśmiech
Najlepsze,że nigdy nikomu nie przyznałam sie do tej obsesji "25" bo uznaliby mnie za idiotkę, to chyba najbardziej dokuczliwe moje dziwactwo- bo nawet jak jadę rowerem i zbliża się z daleka samochód, pędzę jak opętana,żeby zrobić chociaż te 24 machnięcia pedałem, zanim mnie minie Cool



Pisz tego więcej bo bardzo poprawiasz mi humor Very Happy
A najgorsze w tym wszystkim jest to,że zaraz ide na autobus.. i pewnie w drodze (jakies 20min) będę praktykowac Twoje dziwactwo i sama się do siebie śmiać na głos Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, Ty się śmiejesz, a ja muszę z tym żyć język Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei jak widzę godzinę 17:26 to mam dziwne przeczucia, uczucie lęku, że coś się tego dnia złego wydarzy...
Jeszcze nigdy nic wielkiego się nie stało, poza np złamanym paznokciem hehe
Ale jakieś takie głupie uczucie mam jak widzę tą godzinę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda - to może być jakiś lęk z przeszłości,urywek jakiegoś zdarzenia ktore odbyło się jak byłaś mała. Niekoniecznie musi to być jakieś traumatyczne przeżycie,ale po prostu coś wzbudziło w Tobie emocje,spojrzałaś na zegarek. MYK! Jest,mózg zakodował. Mimo że minęło kilkanaście lat,mózg przechowuje takie informacje,odruchy i widząc tą godzinę przypomina Ci się COŚ,ale ze względu na to że działo się to dawno temu nie możesz przypomnieć sobie CO no i właśnie ta niemożność wzbudza w Tobie poczucie lęku,obawy...


Karolina1984 fakt z boku wygląda to całkiem zabawnie,ale nie wyobrażam sobie z tym żyć na codzień Very Happy
Jak szłam z psem to mijając bramy liczyłam te kroki,co było bardzo dziwne bo nagle miałam jeszcze dużo m do pokonania i byłam dopiero przy cyfrze 8 Very Happy szłam maluśkimi kroczkami Very Happy Kilka razy też dawałam duze kroki by dociągnąć do 25 Very Happy to było dziwne uczucie a zarazem takie zabawne że wyobrażając sobie siebie z boku śmiałam się strasznie, co już całkowicie musiałoby być wariactwem dla osoby postronnej Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:

- mam obsesję czytania, potrafię czytać bez przerwy przez 8 godzin, czytam zawsze w wannie, na kibelku, w samochodzie, pociągu, czasem idąc ulicą. Jak nie mam co czytać, czytam skłąd napoju albo domestosa
- nigdy nie piję ani nie jem po kimś, ani nie chcę gryza od kogoś, nawet od P. wydaje mi się,że ta ślina czyha na mnie.........zwłaszcza jeśli np napój się kończy.
- PANICZNIE boję się ciemności. nie umiem spać sama. jesli muszę, np u babci, niestety robię to z zapalonym światłem. Mam obsesję na punkcie jakichś nadprzyrodzonych rzeczy które na mnie czyhają


Masakraaaa buahahah te 3 rzeczy to jakbym czytała o sobie samej. A myślałam, ze tylko ja taka dziwna jestem Very HappyVery HappyVery Happy

- Ja też czasem czytam etykiety farby do włosów, szamponu - co aktualnie mam pod ręka Very Happy
- Mało tego, ze po kimś nie jem, to nie jem ze sztućców,którymi ktoś coś spróbował (chyba, ze je wcześniej wymyję), mój J zastanawia się jak to będzie jak będziemy mieć dziecko. No poprostu będę wyrzucać resztki lub to co zostawi na łyżce. Jeżeli ktoś spróbuje coś z mojej szklanki, filiżanki, wówczas obracam ją i piję z drugiej strony Very Happy
- świecę lampką nocną całą noc
- Jak nie mam zrobionych paznokci - ogryzam namiętnie skórki. Nie mogę się tego oduczyć
- po zamknięciu auta zawsze wracam się sprawdzić jeszcze raz, czy aby na pewno zamknęłam,
- Jeżeli gdzieś wychodzę sikam na zapas. Nawet jeżeli zrobiłam to jakieś 15-20min temu. Muszę znowu i czekam tak długo aż wyleci przynajmniej jedna kropelka Very HappyVery HappyVery Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejne moje dziwactwo:

- jesli się z kimś pokłócę i to jest ewidentnie wina tej osoby, to ja i tak po kilku godzinach zaczynam mieć wyrzuty sumienia

- zaczynam plakać nawet w miejscu publicznym, jeśli zobaczę kogoś, kogo mi bardzo szkoda, np. chorego, samotnego, starszego pana Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
asik napisał:
Pralinka napisał:

- potrafię wsadzić język do nosa ( wiem, obleśne i robię to tylko wtedy jak Bazyl zakłada się z kumplami o piwo)


Oplułam się Very Happy hehehehe

To powiem Ci, że mój Połówek potrafi wsadzić sobie całą pięść do ust Shocked



wooow Pytanie czy ma małe pięści czy wielką paszczę język


no i mało brakowało a bym się posikała.... hehehe
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group