Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze dziwactwa ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziwactwa: - zawsze sprawdzam po 2 razy czy zamknęłam drzwi;
- kawę pijam tylko w jednym kubku;
- zdarza mi się gadać do siebie ( zwłaszcza jak ktoś/ coś wyprowadzi mnie z równowagi )
- przenigdy nie zaginam rogów w książce ( zawsze przestrzegam o tym osoby, którym pożyczam swoje książki Twisted Evil )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to, że każda z nas jest trochę nei normalna, albo właśnie wszystkie jesteśmy normalne

- herbatę pije tylko do połowy, druga połowa już jest bleeeee
- ciągle rozdrapuję sobie ucho. Dokładnie płatek uszny i to w takim miejscu żeby nie było widać
- mam ok. 30 przystanków na których wiem w którym miejscu dokładnie znajdą się drzwi autobusu
- w autobusie mam hierarchie siedzeń. Mam pętlę prawie pod blokiem, więc hulaj dusza wszystkie siedzenia moje
- potrafię wsadzić język do nosa ( wiem, obleśne i robię to tylko wtedy jak Bazyl zakłada się z kumplami o piwo)
- nie cierpię jak ktoś mnie dotyka w komunikacji miejskiej, dlatego zawsze kombinuję żeby przesiadać się na przystankach gdzie duzo osób wysiada i jest szansa, że zajmę strategiczne nie tykane miejsce. Hierarchię miejsc stojących też mam
- w wannie przeglądam gazety o ciuchach ( bez gazetki kąpiel nie jest relaksująca)
- mam do spania 4 poduszki. Jedna 70 x 80 cm, druga 50 x 50 podkładana pod policzek tak żeby głowa była pod odpowiednim kątem, dwie poduszki 30x 30 podkładane pod brzuch. Jak przekręcam sie na plecy to poduszki i tak musza być na brzuchu. W nocy często się przekręcam i wiecznie przekładam te poduszki.
- zimą śpię w długich frotowych skarpetach
- śpię bez majtek. Jak muszę spać w bieliźnie to się prawie duszę i długo nie mogę usnąć
- nigdy nie zjem ostatniego cukierka, owoca, jogurtu, ogórka ze słoika czy ostatniego kotleta. Nigdy nie zjadam tego co jest ostatnie, zostawiam dla Łukasza, a on dla mnie i wyrzucamy w rezultacie
- traktuję (obydwoje i teściowie) traktujemy naszą suczkę jak córeczkę. Ciągle kupujemy jej jakieś zabawki, smakołyki, akcesoria, ubranka. Jesteśmy mamusia i tatuś
- mam chustę babylulu w której noszę Kikę jak gdzieś idziemy razem ( tam gdzie muszę miec wolne ręce) np. zakupy w markecie w bloku na dole albo na bazarku, kiedyś wniosłam ją do media marktu i nikt nic nam nie powiedział
- zabraliśmy Kikę do Mc'Donalda, kotleta nie chciała tknąć
- śpimy z niunią. Ona między nami na swojej poduszce, przykryta kołdrą. Stopą dotyka któreś z nas, inaczej myśli, ze jst sama i się budzi.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:

Mam dokładnie tak samo. Tuż przed samym wyjście po prostu muszę, bo jak nie, to parę minut po wyjściu z domu mi się coś chce język



Ja muszę zanim położe się do spania,inaczej nie zasnę Very Happy

Pralinka napisał:

- śpimy z niunią. Ona między nami na swojej poduszce, przykryta kołdrą. Stopą dotyka któreś z nas, inaczej myśli, ze jst sama i się budzi.


to jest słodkie Very Happy Uwielbiam zwierzaki Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, wiele mi nie przychodzi do głowy, ale po przeczytaniu tylu ciekawych dziwactw dorzucę coś od siebie uśmiech

- mam obsesję czytania, potrafię czytać bez przerwy przez 8 godzin, czytam zawsze w wannie, na kibelku, w samochodzie, pociągu, czasem idąc ulicą. Jak nie mam co czytać, czytam skłąd napoju albo domestosa, czytać się nauczyłam sama w wieku 2,5 roku Shocked nie wiem, jak!

- obsesja liczby 25- bo tyle wynosi idealne 100% punktacja w świecie muzyki klasycznej. Zawsze pilnuję,żeby np mijając czyjąś posesję zrobić 25 kroków, lub 24 - bo to też celujący. Jak miejsca za mało, to drobię kroczki, jak za daleko- robię kilka wielkich susów. Nieważne, jak zatłoczone jest miejsce, którym idę. tak samo z przejściem przez szeroką ulicę- musi być chociaż 23..... inne liczby mnie już nie interesują- jeszcze obsesyjnie poszukuję sobie w głowie liczb związanych z wielokrotnością 3

- prowadzę w myślach rozmowy z różnymi ludźmi często odpowiadając sobie na głos.

- umiem mówić od tyłu - czasem mnie opada obsesja i np muszę wszystko, co słyszę szybko sobie w głowie od tyłu powiedzieć Evil or Very Mad
A jestem w stanie robić to błyskawicznie. To akurat lubię w sobie.

- nenawidzę okazywać babskich słabości. zwłaszcza łez, jak mnie profesor opieprzy na fortepianie, lepszym wyjściem wydaje mi się wyjść i trzasnąć drzwiami, niż chociaż uronić łezkę ukradkiem.

- nie wiem czemu, ale lubię swoją męską stronę- to,że w dzieciństwie lubiłam samochodziki, chłopskie zabawy. Lalki wykorzystywałam do obscenicznych inscenizacji (skąd 6letnie dziecko miało takie pomysły, nie wiem uśmiech
- nigdy nie piję ani nie jem po kimś, ani nie chcę gryza od kogoś, nawet od P. wydaje mi się,że ta ślina czyha na mnie.........zwłaszcza jeśli np napój się kończy. Sam widok czyjegoś napoju gdy butelka jest prawie pusta, wywołuje we mnie mdłości
- PANICZNIE boję się ciemności. nie umiem spać sama. jesli muszę, np u babci, niestety robię to z zapalonym światłem. Mam obsesję na punkcie jakichś nadprzyrodzonych rzeczy które na mnie czyhają .Potrafię będac sama nie spać do 6 rano, bo wtedy już jaśniej i już mogę usnąć........
- ech, to obciach pisać. Ale normalne to nie jest. Mam niesamowitego pecha przewidywać i w jakis tam sposób przeżywać śmierć różnych osób. niekoniecznie tylko mi znanych.
- Zaśmiecam pamięć bzdurami. Pamiętam fakty od 2 roku życia, pamiętam piosenki, które np słyszałam, jak rodzice śpiewali na imprezie gdy byłam przedszkolakiem. Dokładnie pamiętam wiele lekcji ze szkoły podstawowej razem z tysiącem zbędnych oczywiście faktów. Jestem w stanie zagrać przynajmniej pierwszą stronę, a często pół utworu z pamięci- 12lat wstecz.
- Ale NIGDY nie pamiętam, gdzie położyłam klucze, czy zakręciłam gaz, zgasiłam światło, czy kupiłam coś do jedzenia, gubię wszystko i wszędzie, po każdym wyjeździe na zajęcia wracam bez czegoś...........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
jeszcze obsesyjnie poszukuję sobie w głowie liczb związanych z wielokrotnością 3
Ja przeliczam różne rzeczy sprawdzając czy są wielokrotnością 3 (liczę na palcach) język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:


Niezależnie od pogody, pory roku, temperatury - śpię w skarpetkach.


nigdy, ale to nigdy nie śpię w skarpetkach....zasnąć po prostu nie mogę. choćby nie wiem jak zimno było. W zeszłym roku ogrzewanie mieliśmy dopiero pod koniec listopada, zimno jak..... a ja i tak skarpetek nie założyłam Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:

- potrafię wsadzić język do nosa ( wiem, obleśne i robię to tylko wtedy jak Bazyl zakłada się z kumplami o piwo)


Oplułam się Very Happy hehehehe

To powiem Ci, że mój Połówek potrafi wsadzić sobie całą pięść do ust Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Pralinka napisał:

- potrafię wsadzić język do nosa ( wiem, obleśne i robię to tylko wtedy jak Bazyl zakłada się z kumplami o piwo)


Oplułam się Very Happy hehehehe

To powiem Ci, że mój Połówek potrafi wsadzić sobie całą pięść do ust Shocked



wooow Pytanie czy ma małe pięści czy wielką paszczę język
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
asik napisał:
Pralinka napisał:

- potrafię wsadzić język do nosa ( wiem, obleśne i robię to tylko wtedy jak Bazyl zakłada się z kumplami o piwo)


Oplułam się Very Happy hehehehe

To powiem Ci, że mój Połówek potrafi wsadzić sobie całą pięść do ust Shocked



wooow Pytanie czy ma małe pięści czy wielką paszczę język


Wielką paszczękę, ale normalnie tego nie widać. Dłonie ma normalnej wielkości. hehehehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group