Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Show jako pierwszy taniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Majkon27, podoba Ci się takie show na weselu: funny wedding dance ?
Albo to: Best Wedding Dance...?


Beznadzieja Smile Szczegolnie ten drugi filmik jak by za kare musieli tanczyc Smile Patrzac na te filmiki to rzeczywiscie sa sztuczne i nudne, ale jak widac po filmiku ktory wkleilem nie kazde "show" na weselu to tandeta.
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkon27 napisał:
Cytat:


Majkon27, podoba Ci się takie show na weselu: funny wedding dance ?
Albo to: Best Wedding Dance...?


Beznadzieja Smile Szczegolnie ten drugi filmik jak by za kare musieli tanczyc Smile Patrzac na te filmiki to rzeczywiscie sa sztuczne i nudne, ale jak widac po filmiku ktory wkleilem nie kazde "show" na weselu to tandeta.


O masakra... Ten drugi jest żałosny Twisted Evil Jak można tak sobie schrzanić pierwszy taniec i jeszcze wrzucić to na YOUTUBE? To już lepiej pobujać się do jednej piosenki niż tańczyć tak jak ta para - jakby ich ktoś zmusił do tego... Twisted Evil

Ale np. to: http://www.youtube.com/watch?v=kY-68SQd8ZU&feature=related już zupełnie co innego... Pięknie i z klasą uśmiech

albo to: http://www.youtube.com/watch?v=7unV7aB02Aw&feature=related

Jak się chce to można zrobić piękne show nawet na pierwszy taniec uśmiech Ja jestem za walcem angielskim, mam nawet filmik na którym chcę się wzorować podczas nauki tańca z narzeczonym uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To show z "Justinem" - świetne, uważam, że to fajny i oryginalny pomysł, taki taniec z przyjaciółmi jako "drugi taniec". Jeśli chodzi o filmiki wrzucone przez karolipio - niestety, nie da się tego oglądać... smutny. Ta druga para wygląda po prostu źle, aż szkoda, bo widać, że każdy ruch mieli opracowany i tysiące razy przećwiczony. Niestety, wyszła porażka, nic tam nie grało, a między nimi nie widać żadnej harmonii. Smutne. Nie dotrwałam do końca.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkon27 napisał:
Cytat:


Pomijam już kwestię par, które robią show - bo tak jest modnie, albo bo ktoś tam kiedyś zrobił podobnie a w ogóle nie pasuje to do ich spontaniczności i charakterów.


Nie mow ze np taka niespodzianka to tandeta Smile http://www.youtube.com/watch?v=sF9XBYHrwtk


A mnie się Justin nie podoba.... może gdyby Pan młody wziął mikrofon w rękę i zaśpiewał dla swojej wybranki, przy tym odstawiając to co robi to miałoby to coś w sobie, a tak to jest tylko gibanie się i strojenie głupich min i mierny lipsinging, w dodatku do piosenki kogoś... kto brzmi jak mała dziewczynka a zgrywa "wielkiego rapera". Bieber w ogóle do mnie nie przemawia.
Facet wygląda urywkami karykaturalnie, a jego "chórek" z tyłu robi co chce i jest raczej... dziwny... Gdyby mój luby odstawił przede mną takie gibanie się i strojenie min, czułabym się zażenowana.

Ja po prostu nie lubię błazenady na tak ważnych uroczystościach i może dlatego nie przemawiają do mnie tego typu filmiki.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Boże

http://www.youtube.com/watch?v=rzeMfNO29BM&feature=related

Dobijają mnie takie rzeczy.
I na nic kasa wywalona na fajne miejsce, ubrania, jeśli gust szwankuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:

Mnie, bardzo podoba się ten występ (ktoś go kiedyś już tu wrzucał)
BEST FIRST DANCE EVER !


Zgadzam się, świetnie się to ogląda uśmiech
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 27 Cze 2012, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurczę jak się nie ma do tego smykałki to lepiej nie produkować się na siłę, bo wyjdzie to groteskowo .

A co powiecie na taki show :
http://www.youtube.com/watch?v=5Vf9yR4us18&list=FL7R-0sYnzOWYsWGv820j51w&index=1&feature=plpp_video pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 27 Cze 2012, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire, to chyba jacyś tancerze... nie sądzę by się akurat na wesele aż tak nauczyli. Cóż, zatańczyli z pewnością ładnie i w sumie nie dziwię się - chcieli zaprezentować swoje umiejętności tym bardziej, że okazja dobra do tego uśmiech

Co do robienia show z pierwszego tańca - ja też jestem przeciwna. Takie popisywanie się. Poza tym jest już strasznie oklepane. Popisywać się i bawić można calutkie wesele. W ogóle ostatnio anty wobec przeróżnych "atrakcji" weselnych - ślub i wesele to nie arena cyrkowa. Najważniejsze, żeby goście się najedli i wytańczyli oczko
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group