Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Show jako pierwszy taniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Show czy to podczas pierwszego tańca czy jako niespodzianka dla pary młodej jest ostatnio bardzo popularne, i z pewnością pozostaje na długo w pamięci .

Przykład show dla pary młodej (na początku filmu) :

http://www.youtube.com/watch?v=ld9Td2tahQI
_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kazia
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 17:03    Temat postu: Pierwszy taniec Odpowiedz z cytatem

Jest to super pomysłwykrzyknik!
Ja z moim narzeczonym uczymy się w szkole tańca Bajlando w Poznaniu . Na początku myśleliśmy o walcu angielskim ale nauczyciel z tej szkoły stwierdził że mamy obydwoje taki temperament że powinniśmy zrobić coś innego. Tańczymy Disco fox z mieszanką innych tańców i być może zrobimy coś śmiesznego , fajnie też, że kiedy przychodzimy na naukę to ćwiczymy z uczniami tej szkoły co znacznie przyspiesza naszą naukę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy w ten sposob ze pierwszy taniec, bedzie standardowy czyli walc wiedenski. A "drugi" pierwszy taniec z piosenka od Pana mlodego, bedzie z niespodzianka, z tym ze w tym tancu pomoze nam jeszcze naszych paru znajomych Smile
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 2 Cze 2012, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkon27 napisał:
"drugi" pierwszy taniec z piosenka od Pana mlodego, bedzie z niespodzianka, z tym ze w tym tancu pomoze nam jeszcze naszych paru znajomych Smile

To jest fajny pomysł uśmiech Od razu planujecie na początku wesela, czy jak się troszkę wszyscy "rozluźnią"? uśmiech Moim zdaniem to może być fajny przerywnik w późniejszej części wesela uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Majkon27 napisał:
"drugi" pierwszy taniec z piosenka od Pana mlodego, bedzie z niespodzianka, z tym ze w tym tancu pomoze nam jeszcze naszych paru znajomych Smile

To jest fajny pomysł uśmiech Od razu planujecie na początku wesela, czy jak się troszkę wszyscy "rozluźnią"? uśmiech Moim zdaniem to może być fajny przerywnik w późniejszej części wesela uśmiech


My to robimy odrazu, poniewaz chcemy miec taki uklad taneczny aby wzielo w nim udzial jeszcze paru naszych zanjomych Smile a jak impreza sie rozkreci to mozliwe ze co niektorzy nie beda w stanie.... Smile "drugim" pierwszym tancem bedzie Piasek - Sniadanie do lozka po 1-2 min, bedzie standardowe problemy techniczne z piosenka i dalej chcemy cos takiego: http://www.youtube.com/watch?v=4ysshYgkWos oczywiscie ta druga piosenke tez przystosujemy pod nasze potrzeby Smile
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się takie "Show" zupełnie nie podoba.
Uważam, że uczenie się układów, pozowanie na "zabawny" układ taneczny pary młodej jest troszkę.... tandetne. Rolling Eyes i sztuczne Rolling Eyes

Wolałabym już zdecydować się na jeden taniec, ale dobrze go zaplanować i zatańczyć poprawnie, niż się wydurniać przed gośćmi.

Oglądałam część filmów z pierwszego tańca jako show i muszę stwierdzić, że część par pomyliło własne wesele z cyrkiem.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że show może być fajne i śmieszne, ale później. Podczas pierwszego tańca Młodzi są chyba za bardzo zestresowani jeszcze i może wyjść karykaturalnie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
A mnie się takie "Show" zupełnie nie podoba.
Uważam, że uczenie się układów, pozowanie na "zabawny" układ taneczny pary młodej jest troszkę.... tandetne. Rolling Eyes i sztuczne Rolling Eyes

Wolałabym już zdecydować się na jeden taniec, ale dobrze go zaplanować i zatańczyć poprawnie, niż się wydurniać przed gośćmi.

Oglądałam część filmów z pierwszego tańca jako show i muszę stwierdzić, że część par pomyliło własne wesele z cyrkiem.


Wiesz, nie wszystko to co Tobie sie nie podoba albo to czego Ty nie masz na weselu jest tandetne. Po za tym wydaje mi sie ze takie "show" live wyglada znacznie lepiej niz filmiki krecone kamera. Ja tez widzialem filmiki na stronach gdzie bylo widac ze ludzie uczyli sie uklad chyba na tydzien przed weselem, my chcemy to bardziej profesjonalnie zrobic:-)

Zgadzam sie ze pierwszy taniec powinien byc tradycyjny, dlatego pierwszy taniec tak jak pisalem tanczymy walc wiedenski Smile Drugi taniec bedzie z odrobina szalenstwa.
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkon27 napisał:

Wiesz, nie wszystko to co Tobie sie nie podoba albo to czego Ty nie masz na weselu jest tandetne.


Nie musisz od razu atakować. Temat jest od wyrażenia swojego zdania na temat "Show jako pierwszy taniec", i ja to właśnie zrobiłam. Dla mnie takie popisy wieją tandetą i mogę tak przecież sądzić. To mój prywatny gust i tyle w tym temacie.

Majkon27 napisał:
Po za tym wydaje mi sie ze takie "show" live wyglada znacznie lepiej niz filmiki krecone kamera. Ja tez widzialem filmiki na stronach gdzie bylo widac ze ludzie uczyli sie uklad chyba na tydzien przed weselem, my chcemy to bardziej profesjonalnie zrobic:-)


Nie wydaje mi się by wyglądało lepiej. Show to show i udawana popisówka, zawsze będzie wyglądała na wyreżyserowaną, wcześniej omówioną i przygotowaną. Według mnie takie wyreżyserowane coś traci właśnie zamierzony urok "spontaniczności i szaleństwa"....
Takie coś po prostu trzeba lubić i tyle.

Pomijam już kwestię par, które robią show - bo tak jest modnie, albo bo ktoś tam kiedyś zrobił podobnie a w ogóle nie pasuje to do ich spontaniczności i charakterów.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Pomijam już kwestię par, które robią show - bo tak jest modnie, albo bo ktoś tam kiedyś zrobił podobnie a w ogóle nie pasuje to do ich spontaniczności i charakterów.


Nie mow ze np taka niespodzianka to tandeta Smile http://www.youtube.com/watch?v=sF9XBYHrwtk
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group