Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wieczór panieński
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wrecz przeciwnie, byloby mi bardzo przykro gdybym sama musiala go sobie zorganizowac
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio a mi by było głupio, gdybym "zaproponowała komuś zorganizowanie mi", bo u nas jest tak, że jeśli nie zaprasza się na wieczór - to znaczy, że go nie ma, tak się przyjęło, a wiem po pewnym przypadku, że jak kiedys zostałam zaproszona na ppanienski i kazali mi coś przynieśc do jedzenia, to komentarzy nie było brak, nie chce przechodzić tego samego - ja tez kiedyś byłam świadkową i moja koleżanka poprosiła tylko mnie o upieczenie ciast, mpomoc przy organizacji, a reszte ona finansowała", więc u mnie bedzi epodobnie, zgodnie z moim "sumieniem" Very Happy

A jesli chodzi o organizacje wieczorku - nieplanowane - prosze bardzo nie mam nic przeciwko, ale jeśli nie dotyczy to mojego lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec, wszystko zalezy od "tradycji" w danym otoczeniu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wieczorku to ja podeszłam do tematu w ten sposób. Powiedziałam, że się odbędzie, wybrałam termin i lokal. Ja zapraszam, więc płace za miejsca i stawiam kolejkę na rozgrzewkę. Moja świadkowa obdzwania wybrane przez mnie znajome (też od strony mojego, stwierdziłam, że lepiej budować nowe znajomości niż się zamykać, w końcu po ślubie znajomi będą wspólni. Jak kiedyś wpadną do nas na kawe przynajmniej nie będzie na mnie kltóraś krzywo patrzeć, a może się polubimy:)). One zrzucają się na torcik i jakaś niespodziankę. Dalej to już każdy dba sam żeby mieć co pić..Także tak trochę wypośrodkowane i mi to odpowiada,bo wiem, że będę w miejscu,które lubię,a i będzie coś niespodziewanego i wiele w tej kwestii organizować nie muszę.Chociaż myślałam żeby świadkową wspomóc z jakimiś pomysłami weosłymi, ale nie wiem,czym zabawę ożywić i do integracji doporowadzić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i taki pomysł jest jak najbardziej dobry.... też to sobie mniej więcej w ten sposób wyobrażam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group