Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

budżet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślisz, że ludzie naprawdę zdają sobie sprawę z tego, w co wchodząpytajnik lol a za 2 lata rozwód... Confused
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarza się i tak. Mój brat po 11 latach kościelny bierze... bo nagle jego ex żonie zaczęło opłacać rozwód kościelny... ciekawe czy za tym nie stoi jakiś fagas... z resztą mój brat jest szczęśliwy z obecną kobietą, choć mają tylko cywilny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na to chyba nie ma reguły. często jest tak ,że huczne wesele cichy rozwód albo i huczne to i to uśmiech


a co do wydatków to u nas na 24 osoby to: 2600 zł restauracja,1000 zł nocleg gości,450 zł wódka + jakieś 100-150 zł wino,1600 zł obrączki,400 zł ubranie P., 600 zł moje kompletne ubranie,kosmetyczka + fryzjer 250 zł,150 zł kwiaty, 1000 zł poprawiny + jakieś 500 zł na nieprzewidziane wydatki... Rolling Eyes chyba tyle Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje dlaczego tak drogie wynajmy, gdyż właściciel musi mieć zysk z tego że wynajmie, musi zarobić na sali, a wiecie jeszcze musi ZUS składki płacić, urzędowi skarbowemu zapłacić składke podatkowa... a im ładniejszy lokal tym droższy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie co innego wynająć remize strażacką za 500 zł niz jakiś nowo wybudowany dom weselny (a te powtsają jak grzyby po deszczu) i to coraz ładniejsze i niesttey - licza sobie, a tym bardziej w restauracjąch jeszcze więcej. Czy chciał czy nie i tak trzeba gdzies zrobić wesele, a jak sobie ktos nazbierał, wymarzył że tam i nigdzie indziej to trzeba to zrozumieć. Ja osobiście liczyłam na 30 tys., ale nie wiem ile osób przyjdzie zapraszamy 160, czuje, że przekrocze te kwotę, staram się oszczędzac, ale nie zrezygnuje z jakiegos drobiazgu, kóry chciałm mieć, to dzień jeden taki w życiu uśmiech

U nas sale przewaznie kosztują 2000 zł i więcej, standard niższy (jak wspomniałam remiza) zdecydowanie mniej, ale doliczyc trzeba dekorację, więc na jedno wyjdzie.

45 tys. jak dla mnie dużo, ale zależy kto jak na to patrzy, o jakiej pozycji materialnej. Dla jednych 100 zł to duzo, dla innych to jak 1 zł uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jeszcze trzeba utrzymać ten dom weselny i trzeba na to pieniążków... wiesz o co mi chodzi:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem uśmiech Po to budują, żeby na nich zarobić, a teraz jest "wielkie ich branie", bo naprawdę jak ktoś kiedys mi powiedział na weselai pogrzeby zawsze popyt będzie uśmiechnięty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie lol jakbyś zgadła... te zawody nigdy nie splajtują ha ha zęby
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 9 Cze 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest z tego wniosek...trzeba inwestowac w usługi slubno-weselne, popyt zawsze bedzie na nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
myślisz, że ludzie naprawdę zdają sobie sprawę z tego, w co wchodząpytajnik lol a za 2 lata rozwód... Confused

myślę, ze myślący człowiek wie na co siędecyduje oczko wie czym jest małżeństwo. to raz. i wie, że jeśli zaprawasz ponad 100osób to będzie miał spooore wydatki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group