Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia-jak wypisac.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podoba jak dostaję zaproszenia i jest tam napisane i moje i mojego K imię i nazwisko. wydaje mi się, że pisanie z osobą towarzyszącą jest niezbyt eleganckie jeżeli zna się tą drugą osobę. to tak jakby było bez różnicy z kim się pojawi i dla mnie to tak trochę na odczepnego napisane. niestety są sytuacje które zmuszają nas do takiego określenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podzielam twoje zdanie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azia napisał:
mi się podoba jak dostaję zaproszenia i jest tam napisane i moje i mojego K imię i nazwisko. wydaje mi się, że pisanie z osobą towarzyszącą jest niezbyt eleganckie jeżeli zna się tą drugą osobę. to tak jakby było bez różnicy z kim się pojawi i dla mnie to tak trochę na odczepnego napisane. niestety są sytuacje które zmuszają nas do takiego określenia


no wlasnie azia.Oboje go znamy i oboje lubimy wiec chcialabym chociaz odrobine szacunku mu okazac i wymienic go z imienia i nazwiska.A nie z malej litery 'partner'.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ta_z_szafy
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 52

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sprawa jest oczywista, jeśli jest pewne że z nim będzie i z nim przyjdzie, to jak najbardziej wskazane jest zaproszenie z imienia i nazwiska, wiem to po sobie ostatnio dostaje takie zaproszenia, ale jeśli istnieje ryzyko że w dniu ślubu nie będą już razem, a facet nie jest dla ciebie nikim więcej niż "chłopakiem siostry" i nie chcesz zapraszać go oddzielnie, to napisz z os. tow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie moge byc pewna ze bedarazem.Tak samo jakie moge byc pewna ze niebeda bo tego im nie zycze.I znowu w kropce jestem Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli nie jesteś pewna, to pisz "z osobą towarzyszącą" i się nie przejmuj... a co jak ona w tym czasie będzie już z kimś innym, będzie chciała z nim przyjść, a tam na zaproszeniu imię i nazwisko byłego?? trochę głupio by wyszło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na nas tez mielismy takie sytuacje np. jedna kuzynka chodzi juz ze swoim chlopakiem 4 lata i znamy sie bardzo dobrze, zazwyczaj razem imprezujemy. Glupio byloby nam zaprosic ja z osoba towarzyszaca wiec wypisalismy ich obu imiennie. Zas kuzyn ze strony mojego Misia chodzi z dziewczyna 2 miesiace owszem poznalismy juz ja ale znamy rowniez jego i wiemy ze nie jest zbyt staly w uczuciach, wiec w jego przypadku napisalismy z osoba towazryszaca. To wszystko trzeba wlasnie pod tym kontem rozpatrzyc. Normalne jest ze jesli para ma krotki staz dostaje sie z towarzyszaca i nie powinni miec do nas o to zalu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luciola86 napisał:
na nas tez mielismy takie sytuacje np. jedna kuzynka chodzi juz ze swoim chlopakiem 4 lata i znamy sie bardzo dobrze, zazwyczaj razem imprezujemy. Glupio byloby nam zaprosic ja z osoba towarzyszaca wiec wypisalismy ich obu imiennie. Zas kuzyn ze strony mojego Misia chodzi z dziewczyna 2 miesiace owszem poznalismy juz ja ale znamy rowniez jego i wiemy ze nie jest zbyt staly w uczuciach, wiec w jego przypadku napisalismy z osoba towazryszaca. To wszystko trzeba wlasnie pod tym kontem rozpatrzyc. Normalne jest ze jesli para ma krotki staz dostaje sie z towarzyszaca i nie powinni miec do nas o to zalu


My robimy tak samo Wy... Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak wypisujecie zaproszenie dla rodzicow?Mama z tata,imiona z nazwiskami,czy np pan i pani Kowalska?Pomocy!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie wypisujemy zaproszen dla rodzicow poniewaz na naszych zaproszeniach napisane jest : serdecznie zapraszaja narzeczeni i rodzice.U nas jest taka tradycja, ze poprostu sie tak pisze
Wiec glupio byloby im dac zaproszenie w ktorym oni w jakis sposob tez zapraszja
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group