Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

denerwujace stereotypy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy kobieta w ciazy nie moze iść w bieli do ślubu ????
oczywiscie, ze moze
76%
 76%  [ 26 ]
nie, powinna wybrac ecri lub jakis inny kolor
11%
 11%  [ 4 ]
moze, ale nie powinna zakladac welonu
11%
 11%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie to nie wiadomo, czy lepiej samemu, czy w nieudanej rodzinie z awanturami, kłótniami, i wiecznymi pretensjami?
Chyba tak naprawdę nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji.
Ja podziwiam samotne matki, uważam , że są bardzo dzielne i należy im się szacunek. Nie łatwo jest w małżeństwie dziecko dobrze wychować, a co dopiero samemu.
Co do wpadki będącej nieodpowiedzialnością , to całkowicie się zgadzam.
Dla mnie to jest trochę nie do pomyślenia Shocked
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alchemiczka napisał:
Ja parę dni temu poszłam się do miasta przejść, głównie w celu odebrania dla małej ciuszków. Tak z ciekawości weszłam sobie do salonu mody ślubnej, też tam taka młoda babka była (na moje oko z 20 lat mogła mieć). Oglądam sobie katalog i usłyszałam baaardzo nie miły monolog pani ekspedientki i tej kobitki i nagle jedna się odzywa na GŁOS: 'w naszym salonie dla ciężarnych nie ma miejsca' (już nie będę mówić że ta owa pani się na mnie spojrzała) myślałam że mnie szlag jasny trafi lub nie daj Boże co innego. Evil or Very Mad
Więc absolutnie się nie zgadzam z tym że kobieta w ciąży nie może iść w bieli do ślubu.


pozdrawiam,
Aga.


Ludzie to mają tupet.
Śmieszna historia:
Jak ja przymierzałam moją suknię, która do typowych nie należy, to obok mnie cała rodzina, włącznie z narzeczonym wybierali sukienkę ślubną dla przyszłej panny młodej. Mamuśka strasznie się tam szarogęsiła i bardzo głośno komentowała każdy model. Widać, że dziewczyna, nie miała nic do powiedzenia. Coraz to większe sukienki kazała przynosić, a dziewczyna drobniutka, spod tych wszystkich falban i halek prawie jej widać nie było Shocked
Cały czas się spotykałyśmy przy lustrach i mierzyłyśmy wzrokiem:)
Jak wyszłam w moim Valdemarze, to widziałam, że jej się spodobał, powiedziała do mamy, że może coś takiego, na to mamuśka, że absolutnie nie, bo to jest ciążowy model Shocked Shocked Shocked , co by ludzie powiedzieli. Pani jej tłumaczy, że to nie ciążowy model, że ja nie jestem w ciąży, tylko to taka lekka linia sukienki. Na to ona, że nic jej to nie obchodzi, ale jak jej córka do ślubu idzie, to ludzie muszą wiedzieć, że wychodzi za mąż bo chce, a nie bo musi.
Biedna dziewczynka, skończyła w ohydnej bezie, pełnej falbanek, z tak ciasnym gorsetem, że ledwo oddychała Rolling Eyes
Na głupotę i małomiasteczkowaść, to lekarstwa niestety nie ma Exclamation
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Angel1978"]No w sumie to nie wiadomo, czy lepiej samemu, czy w nieudanej rodzinie z awanturami, kłótniami, i wiecznymi pretensjami?


Od matki zalezy aby nastepny partner byl odpowiedni i dobry dla nich obojga.Chodzilo mi o to zeby sie w glupiej dumie nie zamykac ze przez cale zycie bede sama z dzieckiem bo jakis idiota mnie zranil.Teraz sobie moze radzimy ale za 20 lat sytuacja ulegnie zmianie i moze sie okazac ze jest naprawde bardzo bardzo zle.Dla nich obojga.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to trudny temat. Wszystko zależy od osoby i sytuacji. Jak mój tato zmarł, to moja mam do tej pory na mężczyzn patrzeć nie może, zaprzysięgła sobie, że będzie już sama i znając ją to tak zostanie.
Czasem to duma, czasem może strach, że znowu nie wyjdzie. Nie wiem, trudno mi się wypowiedzieć, bo ja w bardzo szczęśliwej rodzinie wyrastałam, więc nie znam tak naprawdę tematu.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie to mają tupet.
Śmieszna historia:
Jak ja przymierzałam moją suknię, która do typowych nie należy, to obok mnie cała rodzina, włącznie z narzeczonym wybierali sukienkę ślubną dla przyszłej panny młodej. Mamuśka strasznie się tam szarogęsiła i bardzo głośno komentowała każdy model. Widać, że dziewczyna, nie miała nic do powiedzenia. Coraz to większe sukienki kazała przynosić, a dziewczyna drobniutka, spod tych wszystkich falban i halek prawie jej widać nie było Shocked
Cały czas się spotykałyśmy przy lustrach i mierzyłyśmy wzrokiem:)
Jak wyszłam w moim Valdemarze, to widziałam, że jej się spodobał, powiedziała do mamy, że może coś takiego, na to mamuśka, że absolutnie nie, bo to jest ciążowy model Shocked Shocked Shocked , co by ludzie powiedzieli. Pani jej tłumaczy, że to nie ciążowy model, że ja nie jestem w ciąży, tylko to taka lekka linia sukienki. Na to ona, że nic jej to nie obchodzi, ale jak jej córka do ślubu idzie, to ludzie muszą wiedzieć, że wychodzi za mąż bo chce, a nie bo musi.
Biedna dziewczynka, skończyła w ohydnej bezie, pełnej falbanek, z tak ciasnym gorsetem, że ledwo oddychała Rolling Eyes
Na głupotę i małomiasteczkowaść, to lekarstwa niestety nie ma Exclamation[/quote]

Dlatego podoba mi sie ze w Anglii zamawiasz sobie indywidualne spotkania w salonach.Nikt z toba nie przymierza i mozna spokojnie sobie pomyslec.To znaczy zadna wstretna matka ci nie powie ze model ciazowy sukienki masz uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group