Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Platyna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: trojmiasto

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta_z_szafy napisał:
Byłam dzisiaj w paru sklepach i w sumie tylko jeden oferował platynowe o innym wzorze niż tradycyjne półokrągłe (szukałam płaskiej fazowanej). Czy to wina miasta? czy wszędzie jest problem z obróbką platyny?

Polska jest zadnym rynkiem zbytu na wyroby platynowe, dlatego musisz poszukac kogos, kto zrobi ci to na zamowienie. skasuje za materialy i robocizne ale ciagle powinno byc taniej niz w tzw salonie z masowka np. w arpe.co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pią 12 Lis 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może znajdziesz coś w moim sklepie
http://www.sklep-jubilerski.com/sklep/s/6?PHPSESSID=3a8685fde2ae256e5b0967486d266b50

chociaż platynowy pierścionek,to naprawdę rzadkosć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 44

PostWysłany: Nie 14 Lis 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne platynowe obrączki widziałam w aparcie jak szukaliśmy obrączek dla siebie. Ja o platynowych mogę tylko pomarzyć niestety uśmiech może na 20 rocznicę ślubu sobie takie zamówimy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy platyna może jeszcze bardziej zdrożec Wink Moim zdaniem należy kupowac póki jest okazja,często w sklepach internetowych można trafic na fajne promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
over20
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9 Gru 2010, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z narzeczoną od długich miesięcy planujemy Nasz ślub. Prawie wszystko dopięte jest już na ostatni guzik, więc zaczynamy rozglądać się za obrączkami. U jubilerów jest ogromny wybór – tradycyjne złote, srebrne lub dwukolorowe. Wielu oferuje wykonanie oryginalnego wzoru z gwarancją niepowtarzalności. Chciałbym zapytać o Wasze obrączki, z perspektywy czasu co moglibyście doradzić wybierającej parze młodej. Podczas ostatniej wizyty u jubilera moją uwagę przykuły tzw. obrączki diamentowane. Dla mnie jest to nowość i to dość droga. Czekam na opinie uśmiech !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Super Star
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3

PostWysłany: Sob 11 Gru 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

over20 napisał:
Wraz z narzeczoną od długich miesięcy planujemy Nasz ślub. Prawie wszystko dopięte jest już na ostatni guzik, więc zaczynamy rozglądać się za obrączkami. U jubilerów jest ogromny wybór – tradycyjne złote, srebrne lub dwukolorowe. Wielu oferuje wykonanie oryginalnego wzoru z gwarancją niepowtarzalności. Chciałbym zapytać o Wasze obrączki, z perspektywy czasu co moglibyście doradzić wybierającej parze młodej. Podczas ostatniej wizyty u jubilera moją uwagę przykuły tzw. obrączki diamentowane. Dla mnie jest to nowość i to dość droga. Czekam na opinie uśmiech !


Hej ciekawe te obrączki diamentowane, może wezmę pod uwagę uśmiech
my myślimy (już coś nawet z asortymentu oglądaliśmy) nad obrączkami z białego złota (jakoś nie przepadam za tym klasycznym żółtym..)
_________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201011274325.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Sob 11 Gru 2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

over20 - obrzydliwa reklama! Evil or Very Mad
Dwa posty na forum i oba zawierają linki kierujące do jednej strony www. Evil or Very Mad
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 20 Gru 2010, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy problem jest z dwu kolorowymi obrączkami. A tak poza tym,to uważam że najlepiej sprawdzają sie z żółtego złota. Jeżeli będą dobrze wykonane,to spokojnie będą towarzyszyc nam przez życie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Pią 7 Sty 2011, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Platynowe obrączki, no nie powiem ciekawy pomysł uśmiech Ale cenowo trochę mnie to przeraża...
Ale jak to się mówi ślub jest raz w życiu, więc może warto zaszaleć i mieć cosik innego niż wszyscy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można mieć i takie podejście i być naprawdę oryginalnym.Tak czy inaczej osobiście nie przepadam za platyną i każdemu doradzam tradycyjne złoto. Tym bardziej jeżeli dostarczymy do jubilera własny materiał,złoto,wtedy płacimy tylko za robotę i wychodzi o wiele taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group