Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla Przyszłego Męża :
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaklina89, świetny pomysł lol lol taki seksowny... Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaklina89 napisał:
HM... ja szczerze mówiąc nie myślałam o prezencie dla mojego M i chyba raczej zostanę bez prezentu ewentualnie obwiąże się czerwoną wstążką i będzie mnie miał za prezent uśmiech


Ten pomysł jest chyba najlepszy lol
W dodatku najtanszy i najdrozszy jednocześnie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
zaklina89 napisał:
HM... ja szczerze mówiąc nie myślałam o prezencie dla mojego M i chyba raczej zostanę bez prezentu ewentualnie obwiąże się czerwoną wstążką i będzie mnie miał za prezent uśmiech


Ten pomysł jest chyba najlepszy lol
W dodatku najtanszy i najdrozszy jednocześnie lol


Botica, też to chciałam napisać, ale trochę ostro zabrzmiało mi w uszach i zrezygnowałam lol dobrze, że Ty napisałaś Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsz mówię i piszę co mi ślina na język przyniesie Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem Angel, bo prezent bardzo ładny i ma głębię. ale prawda jest taka, że tego dnia nasi mężczyźni dostają najlepszy prezent jaki można dostać: NAS Very Happy osobiście nie widze sensu, by jeszcze coś dokupować. za to sama planuję jakąś szczególną piosenkę zadedykowac mężowi podczas wesela, bo my to artystyczne dusze jesteśmy i często komunikujemy się przez muzykę oczko on już będzie wiedział dlaczego... tylko musi być po polsku, bo mój z angielskiego jest noga Rolling Eyes natomiast ostatnio na wedding tv jakas Panna Młoda wpadła na pomysł, by sprezentować ukochanemu auto za 40tys dolców z okazji ślubu Rolling Eyes paranoja.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie nigdy nie jest paranoja kupic cos ukochanemu.Gdybym miala takie fundusze to samochod bylby podarunkiem numer jeden z listy.Wiem o czym on marzy i sprawilabym mu cos takiego gdybym mogla.Lubie obdarowywac ukochana osobe.Z okazji lub bez.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też lubię tylko problem w tym, że to trochę takie kupowanie na siłę. bo ślub.... no właśnie: slub. ślub dwojga ludzi. to powinno być najwazniesze. teraz idzie taka tradycja i za 5lat ludzie bedą się czuli niemal zmuszeni do obdarowywania małżonków z okazji ślubu. na pół roku wcześniej będzie histeria i gorączkowe zastanawianie się co by tu kupić. chyba mi wtedy rece opadną.

to ja powinnam mojemu prekusję kupić.... tylko raczej tego nigdy nie zrobię, bo tego brzdękolenia później nie wytrzymam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez na to weto postawilam lol
Moj ma juz kolekcje gitar wszelkiego typu i rodzaju.Jak sie w zeszlym roku zapytalam o sugestie na jego urodziny to uslyszalam 'perkusje'.
Problem w tym ze ja pracuje na nocki i spie za dnia.Jak on mi w studio bedzie nawalal z bebny to ja sie wcale nie wyspie Mad Wiec perkusja pod jakakolwiek postacia ma zakaz wstepu do domu lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie tam to nie przeszkadza samo w sobie, tylko... to, że Jacek uwielbia muzykę (prawie tak jak ja) nie znaczy, ze się na niej zna czy ze umie ją wykonywać. to nie bedzie w jego wypadku granie tylko żępolenie Rolling Eyes żepolenia tolerować nie bedą Twisted Evil mogłabym mu kupić malucha za auto jeśli dzięki temu w końcu pójdzie zdać prawko Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to rzeczywiscie problem.Moj umie grac i lubi ale co nie znaczy ze bedzie sie teraz perkusji uczyl.Co nawyzej w szachy bedzie gral jak ja spie.Jedna z rzeczy ktora przemienia mnei w furie w miejscu jest JAK KTOS MNIE BUDZI Twisted Evil Dobrze ze pozwolenia na bron nie mam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group