Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol na wesele - jaki i gdzie najtaniej kupić - śląsk
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
layla
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 14

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o kupowaniu alkoholu na wesele przez internet? znalazłam taką stronkę , w sumie znany producent, ale nie wiem czy się skuszę. a może ktoś z was już zamawiał przez net alkohol promocja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez internet?? a to później normalnie przychodzi do domu kurierem Shocked chyba bym drżała o to, czy się po drodze nie rozbije Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo, że kurier po drodze wypije....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

layla napisał:
a co sądzicie o kupowaniu alkoholu na wesele przez internet? znalazłam taką stronkę , w sumie znany producent, ale nie wiem czy się skuszę. a może ktoś z was już zamawiał przez net alkohol promocja


dzwoniła moja mama do pana którego nr widnieje na terenie śląsk i powiem tak
on sie tym nie zajmuje za bardzo więc przekazał sprawe dalej...
oddzwonił jakis pan do mamy i gadał zawile bardzo bez żadnych konkretów...
zapytany o konkretna cene konkretnej wódki podał cene netto do tego powiedział że trzeba dodać 22 % vatu no i około 2,5 % marzy w hurtowni bo tak narzucają...więc suma sumaru wychodzi cena wyzsza niz w makro...
z ta roznica ze tu daja jakies gratisowe butelki do 10 szt. tak powiedzial tez bez konkretow, ale trzeba rachunek z hurtowni wyslac do nich i potem dopiero daja gratisowe butelki...
takze kombinowania sporo a zysk niewielki no i ile butelek gratis? przy 66 butelkach wodki wedlug podanego kalkulatora 3 gratisowe butelki...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 3

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angelaw napisał:
layla napisał:
a co sądzicie o kupowaniu alkoholu na wesele przez internet? znalazłam taką stronkę , w sumie znany producent, ale nie wiem czy się skuszę. a może ktoś z was już zamawiał przez net alkohol promocja


dzwoniła moja mama do pana którego nr widnieje na terenie śląsk i powiem tak
on sie tym nie zajmuje za bardzo więc przekazał sprawe dalej...
oddzwonił jakis pan do mamy i gadał zawile bardzo bez żadnych konkretów...
zapytany o konkretna cene konkretnej wódki podał cene netto do tego powiedział że trzeba dodać 22 % vatu no i około 2,5 % marzy w hurtowni bo tak narzucają...więc suma sumaru wychodzi cena wyzsza niz w makro...
z ta roznica ze tu daja jakies gratisowe butelki do 10 szt. tak powiedzial tez bez konkretow, ale trzeba rachunek z hurtowni wyslac do nich i potem dopiero daja gratisowe butelki...
takze kombinowania sporo a zysk niewielki no i ile butelek gratis? przy 66 butelkach wodki wedlug podanego kalkulatora 3 gratisowe butelki...


no to chyba źle trafiliście, może facet miał zły dzień Rolling Eyes my też tam dzwoniliśmy z ciekawości na ten serwis pana tadeusza i bardzo miły gosciu wszystko nam dobrze wytłumaczył i nawet całkiem nieźle to wyszło z tą promocją. teraz się zastanawiamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

halszka napisał:

no to chyba źle trafiliście, może facet miał zły dzień Rolling Eyes my też tam dzwoniliśmy z ciekawości na ten serwis pana tadeusza i bardzo miły gosciu wszystko nam dobrze wytłumaczył i nawet całkiem nieźle to wyszło z tą promocją. teraz się zastanawiamy uśmiech


byc może miał zły dzień ale nikogo to nieusprawiedliwia...
wiec z ciekawości ile was wynosi butelka wódki?
bo po jego cenie netto+marża hurtowni wychodziło drożej niz w makro...
my ostatecznie kupilismy w makro po 22,60 za 0,5 l butelke...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też uważam, że zły dzień nikogo nie usprawiedliwia. w końcu facet rozmawiaz potencjalnymi klientami Rolling Eyes poza tym uważam, ze powinien wam podać ostateczną cene butelki, a nie netto+marża, a Wy sobie sami kalkulujcie. ja w sumie nie mam nic do zakupów w internecie, ale zdecydowałabym się na nie tylko wtedy, gdy zakup wychodzi dużo taniej niż w punktach stacjonarnych. a akurat wiem, że jak się poszuka to trafi się zawsze na promocje w marketach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dusia71
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę Ze powinniście porozmawiac z właścicielem restauracji czy Domu Weselnego,Oni maja zawsze koncesje na alkohol i poprzez hurtownie z która wspołpracuja można zakupic alkohol i szampana po atrakcyjnej cenie!
_________________
Dusia71
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iscub
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 2

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 15:00    Temat postu: Zbędny alkohol Odpowiedz z cytatem

Hej, mam 60 butelek 0,5 Gorzkiej Żołądkowej De Luxe, może ktoś jest zainteresowany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie, czy na weselu wypada postawić równiez własne wino?
Ojciec P. robi sam różne wina, nalewki. Niektóre to prawdziwe rarytasy 5letnie. Niebo w gębie. Tylko czy można tak na weselu je postawić?

Jasne! Sama uwielbiam niektóre domowe winka i nie mogę się doczekać, aż dziadkowa aroniówka będzie gotowa;p Jakbym miała możliwość sama chętnie bym poczęstowała tym gości.. Tylko pytanie, czy z salą problemu nie będzie? W restauracji nam nie pozwolili nic wnosić oprócz alkoholu, bo 'boją się, że ktoś się np. zatruje etc.' (w rzeczywistości wolą sami sprzedać tort, no ale co zrobić). Ale jeśli macie katering i np. ciasta i torty osobno to raczej nikt nie powinien się czepiać.

A jak macie tego tyle (kurcze, ja też chcę taką domową winiarnięwykrzyknik! Zazdroszczę;p) to tym bardziej. Ludzie czasem rezygnują z kupowanego ciasta i ciotki pieką, więc czemu z alkoholem miałoby być inaczej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group