Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tiara, ozdoby, biżuteria...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją bransoletkę kupowałam w glitterze, sklepy te bywają w większych centrach handlowych, i ozdoby do włosów też tam zamierzam kupić. Ale z tego co wiem istnieje dużo innych sklepów z takimi dodatkami. Poszukaj uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha i może jeszcze bijou brigitte ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amigdalin
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja natomiast polecam sklep internetowy www.bauti.pl
ma przepiękną biżuterię ślubną(wisiory, naszyjniki, komplety, kolczyki, ozdoby od włosów). a co najciekawsze, mozna tam wysłać zdjęcie sukienki lub propozycję swojej biżuterii, i taka biżuteria właśnie specjalnie zostanie zrobiona. Ja się tak zamówiłam, i Pani to robiąca zrobiła prześliczne kolczyki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lowe
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sklep internetowy z biżuterią artystyczną www.kuferart.pl Biżuteria ślubna, którą tam znajdziecie jest oryginalna i niepowtarzalna. Dzięki niej dzień Waszego ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Poniżej przedstawiam kilka z przepięknych okazów, które znajdziecie w naszym sklepie!





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 19:40    Temat postu: dodatki Odpowiedz z cytatem

Mi się osobiście tiary nie podobają. Ale uważam że jeśli się podobają Pannie Młodej to jak najbardziej powinna sobie sprawić tiarę bo to jest jest święto i ona ma się czuć piękna i ma pełne prawo do decydowania co ubierze uśmiech
Ja jestem zwolenniczką prostych ozdób, podoba mi się także styl retro i rzeczy vintage które są dla mnie inspiracją w tworzeniu dodatków. Przedstawiam kwiat z woalką mojej roboty. Będę wdzięczna za uwagi i komentarze uśmiech

_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak wygląda ta opaska z innej perspektywy, czy ten kwiat nie jest zbyt ogromny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiat ma średnicę około 10 cm uśmiech zależy co dla kogo jest zbyt duże uśmiech ostatnio wykonywałam stroik dla Pani która chciała kwiatka na całą głowę i mimo że ja bym czegoś takiego nie założyła to nie wyglądało źle uśmiech podziwiam takie odważne panny młode

a oto opaska z innej perspektywy :




_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że jest ktoś, kto takie 'inne' ozdoby robi. Nie samymi welonami człowiek żyje.
Mam nadzieję tylko, że Twoja obecność na tym forum nie jest spowodowana tylko chęcią reklamy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 12:45    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Wiem na jakich zasadach działa forum i dlaczego zostało stworzone uśmiech moda ślubna a w szczególności akcesoria są moją pasją i interesuje się ta tematyką więc fora tego typu przeglądam od dawna śledząc opinie i trendy. Nie widzę nic złego w tym, aby podzielić się z innymi tym co robię a jeśli komuś spodobają się moje wyroby to tym lepiej. Interesują mnie także opinie i uwagi na temat tego co jest moją pasją i mam nadzieję że zostanę mile przyjęta uśmiech Poza tym wiem że nie ma wielu osób które w Polsce zajmują się tym czym ja, więc moja obecność tutaj jest też podyktowana chęcią pokazania innych dodatków, którymi użytkowniczki także mogą być zainteresowane uśmiech
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
biancoperla
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 1 Sie 2011, 22:16    Temat postu: ozdoby głowy - biżuteria tiary diademy Odpowiedz z cytatem



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group