Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak zapraszac gości?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 7:52    Temat postu: jak zapraszac gości? Odpowiedz z cytatem

Hey dziewczynki,
powiedzcie mi - jak wygląda u was zapraszanie gości?
Bo wczoraj zapraszałam pierwszych, ale chyba nie za dobrze mi wyszło, bo rodzice mieli pretensje, że nie tak...
a ja po prostu wręczyłam ciotkom zaproszenie mówiąc że "mam nadzieje że będą..."
Zaprasza się wszystkich po kolei do nich podchodząc i całując czy po prostu się daje koperte z zaproszeniem w drzwiach? (a tam już wszystko pisze)pytajnik?
Co mówić, jak się zachować? A jeśli kogoś nie ma a ma być zaproszony... Pomóżcie mi kochane...
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje, że to wystarczy zachować się naturalnie... po co do wszystkiego sobie drugie dno doczepiać ? Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nikogo nie zapraszalismy ale wydaje mi sie ze tekst : Chcemy was zaprosic...." i wreczamy koperte z zaproszeniem wystarczy, bez tam zadnego całowania - niewiem mi sie tak wydaje ale moge byc w błędzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie wiem jak zapraszać.... planowaliśmy wysłać rodzinie zaproszenia pocztą, bo podejrzewam, ze nie będziemy mieli czasu na jeżdżenie i zaprasznie osobiste, a gdzieś przeczytałam, ze tak należy Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas to się robi tak:
Witamy się, klepiemy regułkę - coś w stylu" chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasz ślub, który odbędzie się dnia....o godz..... w .... a po uroczystości zaslubin na przyjęcie weselne, mamy nadzieję, że przybędziecie, będziecie,...i tak dalej..." wręczamy zaproszenia i całuje się w policzek i tyle:) Zawsze tak u nas było odkąd pamiętam jak dzieckiem byłam uśmiech Niesttey - dla mnie to stresujące najbardziej z tego wszytskiego, nio ale to nas nie ominie jak każdego zresztą lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam juz to za soba uśmiech i powiem ze nawet nie byl tak strasznie. Popsrostu chodzilismy i mowilismy ze chcielismy ich zaprosisc na nasz slub i wesele oraz pozniej na przyjecie. Nie bylo zadnego calowania poniewaz ja tego nie lubie. Jak mielismy czas to czasami kawe lub herbate sie wypilo, troche porozmawialo. Ja nie wyobrazam sobie ze moglibysmy wyslac zaproszenia poczta, nasze rodziny napewno zle by to odebraly. Jedyne zaproszenie jakie wyslalismy bylo do USA ale i tak przed jego wyslaniem zadzwonilismy i ich najpierw zaprosilismy a pozniej powiedzielismy im ze zaproszenie dojdzie do nich poczta. Najlepiej idzcie na spontan przeciez dobrze znacie swoich przyszlych gosci i wiecie jak sie mozecie w ich towarzystwie zachowac. Wiadomo ze zapraszajac babcie, ciocie trzeba zachowac jakies tradycje ale zapraszajac kuzynow czy znajomych mozna pozwolic sobie na wiekszy luz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście nie uważam, żeby wysłanie zaproszenia pocztą było czymś źle przyjetym. tym bardziej jak nie ma się rodziny na miejscu tylko porozrzucaną po Polsce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monika1010
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 118

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie ja tez tak uwazam. na miejscu mamy tylko najblizsza rodzine a reszta po calej Polsce. nie wyobrazam sobie jezdzenia do wszystkich. osobiscie zapraszamy tylko tych na miejscu a reszcie zaproszenia piczta wysylamy. u nas tak sie robi i nikt tego zle nie odbiera. chyba kazdy zrozumie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalnie, spokojnie byle by nie bylo sztucznie.
Bez stresu, nie przejmowac sie tym co inni mowia a na pewno wyjdzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też jesteśmy już po zaproszeniach i było naprawde spoko.Nie wiem czym tu sie strwesować.U niektórych troche siedzieliśmy i plotkowalismy,u innych dawalismy w drzwaich,pare osób dostało pocztą.Zero stresu itp.Nie robilismy sobie sztucznej oficjalnej atmosfery bo to wtedy by gorzej wyszło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group