Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie wyobrazam sobie zycia bez....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 25 Kwi 2017, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wody do picia język Ukochanego, rodziny i muzyki też. Wiele tego jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 12 Lip 2017, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez dobrego jedzonka, głośnej muzyki, wyjazdów (przynajmniej raz w miesiącu - gdziekolwiek) i mojego przyszłego Very Happy Poza tym uwielbiam grać, więc to też jest ważny element mojego życia. Najczęściej przesiaduję tutaj i sobie pykam Very Happy
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o życiu bez suplementów diety, które pomagają na przyrost masy ? Bo czytałam ostatnio na artykuł http://sportsempire.pl/somatodrol-opinie-efekty-sklad-jak-stosowac-wspomagacz-przyrostu-masy-o-skutecznym-dzialaniu/ i ciekawa jestem waszej opinii na jego temat ? Czy rzeczywiście jest tak skuteczny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinawojciechowska47
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nie wyobrażam sobie miesiąca bez zakupów tutaj. Uzależniłam się od coraz lepszej garderoby, a i zmiany zawsze są warte tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gloria
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Kazimierz

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie życia bez telefonu niestety. W dzisiejszych czasach telefon przydaje się cały czas.
_________________
W listopadzie można wyjść po zapałki i nie wrócić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomal.S7
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez Facebook'a, telefonu i internetu byłoby ciężko Mad Razz Smile
_________________
"Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie." – Robert Brault
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych ofert odnośnie ksiażek wiec nie widze powodu by siedziec i sie nudzić. Na pewno ta zapowiedź książki https://www.taniaksiazka.pl/dawid-kwiatkowski-optymistyczny-kalendarz-2019-wydawnictwo-proszynski-i-s-ka-p-1136022.html Będzie czymś wyjątkowym do przeczytania, nie lubie sie nudzić i zaprzepaszczać czasu na nic nie robienie. Życie należy przeżywać a nie w nim egzystować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób na pewno ma tu negatywne stwierdzenia, nałogi to nic przyjemnego, szczególnie jeżeli chodzi o papierosy, czy też alkohol. Próbowaliscie już to rzucić? Według mnie warto spróbować naturalnych sposobów. Takie produkty jak korzeń kudzu https://www.herbavis.eu/produkt/kudzu-root pomagają walczyć z tymi problemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosnie nalogow- -jeśli występuje problem z alkoholem w rodzinie to musimy takiej osobie pomóc. To jest bardzo ważne. Znam dobry ośrodek w Nowym Modlinie Medox https://medox.org.pl/ Jest to ośrodek leczenia uzależnień i depresji.Mam kogoś kto leczył się tam akurat z depresji ale wiem że sa tam świetni specjaliści leczący wszelkie nałogi. Naprawdę warto tam popytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie bez telefonu komórkowego i całego pakietu https://www.upc.pl/telefon/uslugi-komorkowe/super/ żebym mogła się swobodnie kontaktować ze światem. Dla mnie jest podstawowa rzecz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 26 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group