Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Doradzcie wstażki na wodke czy zawieszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie bedzie zawieszek, a wstazki/kokardki/cokolwiek beda tylko na butelkach na naszym stole uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oluss89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 530
Skąd: z Wenus :)

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też jakiś pomysł. Powiedzcie mi tak jest tylko u mnie czy u Was także? Mój S. jeśli chodzi o sprayw organizacyjne wesela i ślubu ma daleko gdzieś, dla niego jest na wszytsko czas i dał mi wolna reke w sprawach dekoracji, itp... ja oglądam, szukam, zastanawiam się a co a jak i kiedy a ten nic, jak zaczynam rozmowe to kończy się kochanie Ty wiesz lepiej uśmiech On się zajmie tym co do niego nalezy czyli strojem i wódką język z oczkiem no później zaproszeniami i winietkami.. z tych co ja wybiore zadecydujemy które.. wszytsko na mojej głowie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oluss Twój narzeczony niczym się nie różni od większości facetów, mamy o tym cały temat uśmiech
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1930
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 14 Maj 2013, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlam takie zawieszki
http://allegro.pl/zawieszki-na-alkohol-wodke-wesele-57szt-wzory-2013-i3222971553.html

Tanie jak barszcz.
Oczywiscie A. stwierdzil ze jemu sie nie podobają, i strzelił mi takie, gdzie 1 zł za jedna sztuke... Pozniej stwierdzuil ze mu to wisi, i mam robic co chce Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oluss89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 530
Skąd: z Wenus :)

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz drukarkępytajnik wyobraźnię? zrób sama taniej Cię to wyjdzie, a jaka satysfakcja że to Ty zrobiłaś i sa najpiekniejsze i najoryginalniejsze na świecie;) ja robie sama zaproszenia i winietki, zawieszki(ew. wstążki same) i jestem z tego baaardzo dumna;) Ty masz troszke mniej czasu ale to aż takie czasochłonne nie jest wiec do dziełaoczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oluss89 napisał:
masz drukarkępytajnik wyobraźnię? zrób sama taniej Cię to wyjdzie, a jaka satysfakcja że to Ty zrobiłaś i sa najpiekniejsze i najoryginalniejsze na świecie;) ja robie sama zaproszenia i winietki, zawieszki(ew. wstążki same) i jestem z tego baaardzo dumna;) Ty masz troszke mniej czasu ale to aż takie czasochłonne nie jest wiec do dziełaoczko


Wątpie, że wyjdzie mi to taniej. Zresztą, po co się bawić w takie rzeczy, skoro można kupić za grosze? Mnie to akurat nie bawi, grafikiem nie jestem, niech sie tym ktoś inny zajmuje Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuj, kupuj. Uważam, że nie ma sobie co dokładać roboty (mimo, że pewnie przyjemnej) na krótki okres przed ślubem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikaczu
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 42

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 11:47    Temat postu: fajny patent Odpowiedz z cytatem

fajny patent widzialem podczas poszukiwan w tym temacie. Na stole byłą wodka smakowa, bodajze wyborowa cytrynowa czy cos takiego oraz wyborowa czysta. Na tej smakowej zalozona byla taka mini podwiazka a na tej czystej mini krawat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę miała zawieszki w tym stylu (grafika zupełnie inna, chodzi o układ):



Jak inaczej przymocować zawieszkę do butelki nie robiąc takiej dużej dziurki?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pupapunku
Gość





PostWysłany: Czw 18 Lip 2013, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuje ślub w stylu alicji w krainie czarów i długo zastanawialam się czy zostawic naklejki na wódce. razem z narzeczonym doszliśmy do wniosku, że goście powinni wiedziec co piją, więc naklejki zostaną ale delikatnie poprzykrywamy je zawieszkami z napisem "drink me" uśmiech
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 36 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group