Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urodziny w dniu ślubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konefqa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 20
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na ślubie będzie tak, że PM po 12tej będzie miał urodziny oczko pomyślałam o jakimś pokazie tanecznym w moim wykonaniu plus koszulka "mam żonę" czy cos w tym stylu oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w dniu slubu skończę 23 lata, tak jakoś się dobrze złozyło, jesteśmy ze sobą 5 lat i pasowałoby wziac ślub a skoro moje urodziny wypadają w lecie i w dodatku w sobotę to czemu tego nie wykorzystać? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasowałoby? nie chcę się czepiać ale dziwnie to zabrzmiało...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mikusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 16

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie dziewczyny oczko w dniu naszego ślubu mój kochany tatko ma 49 urodziny wiec bardzo chciała bym muz robić/ zorganizować jakiś fajny niezapomniany prezent/pokaz lub coś w tym stylu. Może ma ktoś jakiś fajny pomysł? z góry dziękuje za każdą podpowiedz oczko pOzdrawiam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu naszego ślubu będę obchodzić 26 urodziny uśmiech Dlatego też szczególnie chciałam mieć ślub tego dnia. Właścicielka restauracji powiedziała że w związku z tym będzie przygotowana jakaś specjalna niespodzianka oraz oprócz tortu weselnego także tort urodzinowy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia777
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Brzesko / małopolska ;)

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałam ślub w dzień moich urodzin ale niestety wypadają w piątek więc weselicho będzie dzień po moich urodzinkach, ale za to w dzień rocznicy ślubu mojej najlepszej przyjaciółki oczko Więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub mojej przyjaciolki był dzień przed jej urodzinami, także po północy dałyśmy jej z koleżankami prezent - album ze śmiesznymi fotkami naszymi itp uśmiech Bardzo jej się podobało. A od męża nic nie dostała, nie było nic specjalnego z jego strony, nawet dedykację zrobiłam ja. Ale z niego to taka niemota ogólnie język

W dniu naszego ślubu będą urodziny mojego brata, jakiegoś szczególnego świętowania nie będzie raczej, ale na pewno będzie toast i życzenia, jakies 'sto lat' uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie chciałabym, żeby mój ślub odbył się w moje urodziny. Nie lubię takich podwójnych okazji. Poza tym moja mama, która ma urodziny w Wigilię zawsze mi powtarzała, że jej imieniny są takie połowiczne, bo wszyscy zajmują się sprzątaniem, gotowaniem i nie pamiętają żeby jej złożyć życzenia. Więc z czysto egoistycznych pobudek, nie chciałabym świętować dwóch ważnych dla mnie wydarzeń jednego dnia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my będziemy mieć ślub dzień przed urodzinami mojego P. uśmiech i cieszę sięuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borusia napisał:
A ja nie chciałabym, żeby mój ślub odbył się w moje urodziny. Nie lubię takich podwójnych okazji. Poza tym moja mama, która ma urodziny w Wigilię zawsze mi powtarzała, że jej imieniny są takie połowiczne, bo wszyscy zajmują się sprzątaniem, gotowaniem i nie pamiętają żeby jej złożyć życzenia. Więc z czysto egoistycznych pobudek, nie chciałabym świętować dwóch ważnych dla mnie wydarzeń jednego dnia oczko


my początkowo mieliśmy ślubować 18 czerwca dzień przed moimi urodzinami ale później z tego zrezygnowałam chciałam mieć dwie okazje do świętowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group