Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PORADNIA RODZINNA- i po krzyku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
pearl.jamka napisał:
Rashel - jak planujesz dziecko to wystarczy seks w miarę często i radośnie uprawiać uśmiech taka tam metoda przedwieczna, ale skuteczna uśmiech - i Ci śluzy potrzebne nie będą uśmiech (tj ich sprawdzanie itp.) ( o ile nie masz stwierdzonej niepłodności of koz)


Biorąc pod uwagę, że mój mąż często wyjeżdza, to niestety musze wiedzieć kiedy mam dni płodne oczko


To insza inszość uśmiech
Pamiętam przypadek mojej koleżanki, której mąż był tirowcem, i specjalnie jechała do niego przez pół polski bo akurat go nie było w domu a ona miała mieć owulację. Oczywiście w ciążę zaszła pół roku później na wakacjach jak się dziewczyna wyluzowała uśmiech

Natura wie co robi - jak kobieta mocno zestresowana, to orgaznim nie jest gotowy na ciążę, bo cała energia jest przekierowana na co innego.

Także wszystkie kobity starające się - luz, czill itp. itd. uśmiech spa, radość, miłość i rock'n'roll Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mokika87
Gość





PostWysłany: Czw 28 Lis 2013, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się to tak na siłę nic nie idzie , wiele par chce na siłę i nie może , a to przychodzi w takiej chwili rozluźnienia , bez stresu.
Powrót do góry
kalipso9
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

editgrey napisał:
Polecam poradnie rodzinną w Wilanowie przy kościele św.Anny uśmiech
Załatwiliśmy nauki w 2 tygodnie .
Spotkania odbywają się tylko w środę i niestety nie ma możliwości wcześniejszego zapisania się. Można przyjść i albo pani pozwoli zostać albo umówi was na następny termin.
Dodatkowym plusem jest to,że zajęcia są prowadzone grupowo uśmiech


Teraz zasady w wilanowskiej poradni rodzinnej się zmieniły uśmiech Odbywają się trzy spotkania i obowiązują wcześniejsze zapisy. Jeśli ktoś chce się czegoś ciekawego dowiedzieć (a nie tylko zaliczyć) to może spróbować się tam zapisać, co w okresie wiosenno-letnim nie jest proste. Najlepiej odbyć te spotkania na spokojnie-pół roku przed ślubem. Z tego co wiem, wolne terminy aktualnie są dopiero we wrześniu 2014.

Edytowane, nie musisz krzyczeć rozmiarem liter...
Nhele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mAgik
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 25 Cze 2014, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuję poradni w Pruszkowie lub Warszawie (mogą być okolice Pruszkowa - Błonie, Piastów, Grodzisk itd), takiej gdzie można szybko i bezboleśnie załatwić temat.
Mam już pięciomiesięczne dziecko, niestety ksiądz się uparł, że do ślubu potrzebujemy poradni...
Planujemy ślub i chrzest za jednym zamachem już we wrześniu także poradnię muszę załatwić na już.
Z góry dzięki za namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szyszunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 70

PostWysłany: Sob 9 Sie 2014, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wykresy przepisywałam z internetu język język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Czw 21 Sie 2014, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas nauki przedmałżeńskie w poradni rodzinnej trwały 2 h ! I dzięki wszystkim że tylko tyle bo jak bym wiedziała co i jak to niestety ale bym nie poszła! Nikomu nie życzę....
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech
Polecicie mi jakąś poradnię w Warszawie, najlepiej Gocław, Praga-Południe, Centrum, w której będziemy mogli się czegoś nauczyć o NPR? oczko Po naukach przedmałżeńskich zaciekawiła mnie ta metoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weddingplannerpl
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w szoku jakie są różnice przeprowadzania takich nauk w rożnych placówkach.
_________________
Z miłości do ślubów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol.ina1
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 2 Gru 2014, 19:09    Temat postu: nauki w warszawie Odpowiedz z cytatem

Prosiłabym o pomoc czy ktoś mógłby mi polecic poradnie przedmałżeńską w Warszawie gdzie można sprawnie załatwić nauki, ponieważ studiuje poza Warszawą i chciałabym to załatwić jak najmniej problemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matyldarr
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 6 Sty 2015, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, ale z tymi poradniami to jakaś masakra ostatnio. Moja koleżanka opowiadała, że w poradni rodzinnej pan, który z nią rozmawiał prawie doprowadził ją do płaczu. Czy oni są nienormalni. Albo takie głupie przepytywanie z tego co było na naukach - no masakra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81  Następny
Strona 78 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group