Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PORADNIA RODZINNA- i po krzyku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o pisanie nie po naszej myśli, ale jeśli zdarza Ci się pisać coś co niekoniecznie jest zgodne z prawdą to chyba można się odnieść? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NPR nie pokazuje, kiedy jest owulacja. Chyba że mówisz o przedziale dni, w których to zwykle pojawia się owulacja (liczenie wsteczne od 12-16 dnia)? A jeśli chodzi o możliwość zapłodnienia, to jest to kilkanaście godzin, więc jeśli wykres by pokazywał pewny dzień owulacji, to musiałaby być ona zaznaczona jednego dnia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czyja prawda? Poki co odnosze wrazenie, ze kazda z was byla na moich naukach i w poradni, a ja sobie plote glupoty wyssane z palca.

Nie powiem, bardzo zachecacie do dyskusji :/

Mani - nie wczytywałam się dokładnie w wykres. No widziałam go na oczy raz, w lipcu. Jestem tak ślepa, że mimo noszenia szkieł kontaktowch, musze mróżyć oczy żeby czytać napisy na tv :/ więc stary, ledwo wyrażny wykres wychodzi po za moje możliwości jezeli chodzi o odczytanie.
to było coś takiego, z rozpisanymi dniami, i zaznaczoną owulacją. Bez danych dotyczących pomiaru temp
_________________



Ostatnio zmieniony przez Rashel dnia Wto 19 Lis 2013, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłyśmy na Twoich naukach, ale wystarczająco dokładnie opisałaś nam ich przebieg. Nie rozumiem, o czym można tu dyskutować? O tym czy kobieta nazywając NPR "metodą kalendarzykową" powinna nauczać jej innych czy zająć się wychowywaniem wnuków i dać sobie z tym spokój, bo jest za stara? Bo jeśli dyskusja wchodzi na inny temat, to uważasz, że na Ciebie naskakujemy. Najechałaś na osobę, która mimo że użyła jakiegoś skrótu myślowego, nauczała Was poprawnego sposobu samoobserwacji. Moim zdaniem grunt to to, że dostaliście podstawy praktyczne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Nie byłyśmy na Twoich naukach, ale wystarczająco dokładnie opisałaś nam ich przebieg. Nie rozumiem, o czym można tu dyskutować? O tym czy kobieta nazywając NPR "metodą kalendarzykową" powinna nauczać jej innych czy zająć się wychowywaniem wnuków i dać sobie z tym spokój, bo jest za stara? Bo jeśli dyskusja wchodzi na inny temat, to uważasz, że na Ciebie naskakujemy. Najechałaś na osobę, która mimo że użyła jakiegoś skrótu myślowego, nauczała Was poprawnego sposobu samoobserwacji. Moim zdaniem grunt to to, że dostaliście podstawy praktyczne.


Mimo wszystko, to nie zmienia mojego zdania, że nauki i poradnia prowadzone przez tą panią, to kpina i robienie idioty z dorosłego człowieka. I na szczęście, mam prawo tak uważać. Tak samo jak to, że 3/4 informacji wyniesionych z zajęć była guzika warta, a pozostałe 1/4 to bzdury jakich świat nie słyszał i nie widział...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
Mani_ani napisał:
Nie byłyśmy na Twoich naukach, ale wystarczająco dokładnie opisałaś nam ich przebieg. Nie rozumiem, o czym można tu dyskutować? O tym czy kobieta nazywając NPR "metodą kalendarzykową" powinna nauczać jej innych czy zająć się wychowywaniem wnuków i dać sobie z tym spokój, bo jest za stara? Bo jeśli dyskusja wchodzi na inny temat, to uważasz, że na Ciebie naskakujemy. Najechałaś na osobę, która mimo że użyła jakiegoś skrótu myślowego, nauczała Was poprawnego sposobu samoobserwacji. Moim zdaniem grunt to to, że dostaliście podstawy praktyczne.


Mimo wszystko, to nie zmienia mojego zdania, że nauki i poradnia prowadzone przez tą panią, to kpina i robienie idioty z dorosłego człowieka. I na szczęście, mam prawo tak uważać. Tak samo jak to, że 3/4 informacji wyniesionych z zajęć była guzika warta, a pozostałe 1/4 to bzdury jakich świat nie słyszał i nie widział...


Dlatego my bardzo świadomie wybraliśmy miejsce odbycia nauk i poradni i mamy super wspomnienia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeeee, skoro było o śluzach i temperaturach, to jakiś procencik wartościowej wiedzy był uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
eeeee, skoro było o śluzach i temperaturach, to jakiś procencik wartościowej wiedzy był uśmiech


Szkoda i to wielka, że nie poświęciła tym zagadnieniom więcej czasu i nie omówiła ich szczegółowiej heh...
Teraz jak planujemy dzidziusia, to niektóre informacje by się przydały. Nie dostaliśmy nawet ulotek na ten temat smutny

Mani - ja już pisałam, że my wyboru nie mieliśmy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel polecam Ci książkę "Sztuka Naturalnego planowania rodziny" Josefa Rotzera. Bardzo przystępnie opisane są w niej zasady, do tego mnóstwo omówionych zagadnień na przykładach. Jeśli nie trafiliście na osobę, która wszystko by Wam objaśniła, to sami się douczcie wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Rashel napisał:
Elmuszka napisał:
eeeee, skoro było o śluzach i temperaturach, to jakiś procencik wartościowej wiedzy był uśmiech


Szkoda i to wielka, że nie poświęciła tym zagadnieniom więcej czasu i nie omówiła ich szczegółowiej heh...
Teraz jak planujemy dzidziusia, to niektóre informacje by się przydały. Nie dostaliśmy nawet ulotek na ten temat smutny

Mani - ja już pisałam, że my wyboru nie mieliśmy


Rashel polecam książkę "Sztuka Naturalnego planowania rodziny" Josefa Rotzera. Bardzo przystępnie opisane są w niej zasady, do tego mnóstwo omówionych zagadnień na przykładach. Jeśli nie trafiliście na osobę, która wszystko Wam objaśniła, to sami się douczcie wesoły


Aktualnie lekko zboczyłyśmy z tematu oczko
Ja póki co sama po swoim organiźmie daje rade poznać kiedy zaczyna się owulacja Very Happy dodatkowo wszystko wprowadzam w aplikacje na telefonie i póki co, wszystkie moje objawy zgadzaja się z obliczeniami uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 79, 80, 81  Następny
Strona 76 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group