Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PORADNIA RODZINNA- i po krzyku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po to mamy forum uśmiech wspierać się trzeba,a jak jedno miasto to zawsze łatwiej podpowiedzieć co gdzie i jak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 5 Mar 2009, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Mam termin u okropnej pani na 27 marca. Rozmowa około 2 godzin trwa ale może się skończy na jednej (oby!)
Dzwoniłam przed chwilą, ton miała taki jak byśmy o pogrzebie rozmawiały...



Dobra rada uśmiech
Idz wysiedz swoje,nie wypowiadaj sie tylko rob wielkie oczy i potakuj.Pochlebiaj,usmiechaj sie i udawaj ze seks obrzydza cie i tylko dlatego o tym rozmawiasz bo musisz.
Zamow sobie sesje w miejscowym klubie kick-boxingu zaraz po spotkaniu i idz sie wyzyj.Moze zaproponuja ci etat jako trener jak zobacza twoje efekty na adrenalinie lol
Sorry czasem nie umiem powiedziec nic powaznego bo w pewnych sytuacjach sie po prostu nie da.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc było tak-
od 19-21.30 (!) kobieta nawijała o cyklach i metodach, przerywając to wszystko głębokimi westchnięciami tudzież kawałkiem "historii z życia wziętych". Były oprócz nas jeszcze trzy pary więc razem było jakoś raźniej. Około 21.30 powiedziała, że teraz będzie z nami rozmawiać indywidualnie, zostaliśmy na szczęście jako pierwsi. Należało wybrać metodę, dostaliśmy na drogę broszurę, termometr (!) i następny termin 24.04 (tydzień przed ślubem!). Będzie omówienie wykresu.
Nie mam siły już złościć się na tą całą sytuację, pójdziemy tam tego 24 ale wykres to muszę z internetu jakiś zerżnąć, bo biorę pigułki i raczej nic ciekawego się zaobserwować nie da, co?
Nie mam żadnej ulotki z tabletek w domu, a poczytałabym jakie zmiany zachodzą przy zażywaniu, bo już dokładnie nie pamiętam...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh dla mnie te poradnie to wogóle jest nieporozumienie Confused U nas na szczęście jest tylko jedno spotkanie.KKiedys były trzy, potem dwa a w końcu kobieta doszła do wniosku, że na jednym powie wszystko, wytłumaczy o co chodzi w tych metodach a co z tym zrobimy to już nasza sprawa. Ale i tak jakoś sie za bardzo nie spieszymy, zeby się zapisac na konkretny termin Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie niech sobie będą, są zwolennicy i metod naturalnych- ale jeśli zależy im na propagowaniu takiego podejścia do planowania rodziny, to niech to wygląda inaczej! A nie smęcąca baba, mówiąca tak, że się nawet termometra do buzi (nie mówiąc o innych miejscach oczko ) nie chce wkładać oczko Więcej entuzjazmu, uśmiechu, niech sie tym ludziom choć chce spróbować!
Nasza walnęła na sam początek pytanie co sądzimy o aborcji.... I już się zrobiło smętnie... Na takie poradnie trzeba mieć pomysł. Inaczej prawie każda para będzie to traktowała jako zło konieczne. Ja tak traktuję. Ani mnie nie oświeciła, ani do niczego nie zachęciła a jedyną rzeczą jaką pamiętam zupełnie dobrze jest cytat "pomór plemników" oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'pomor plemnikow'pytajnik A do czego nam to potrzebne? Jak im glowki urywac? lol lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też na początku miałam problem z poradnią. Głównie dlatego, że dowiedziałam się że poradnię prowadzi babka która w moim gimnazjum uczyła matematyki( na szczęście nie mnie, ale trauma została) Rolling Eyes
Strasznie nie chciałam iść do tej poradni sama, bo jakoś chyba się troche bałam Embarassed Zwłąszcza, że do poradni będę chodziła sama, a M. dostanie tylko pieczątki Rolling Eyes
Teściowa ze mną poszła lol One się znają, bo Pani od poradni była wychowawczynia M. przez 5 lat podstawówki lol więc załatwiliśmy to tak trochę po znajomości Rolling Eyes
1. Spotkanie:
Przyszłam, Pani zapisała, że w ciąży nie jestem Rolling Eyes , dostałam książeczkę i zapytała czy chcę się nauczyć tej metody objawowo termicznej. Zgodziłam się więc troszke mi potłumaczyła i po 10 minutach wyszłam uśmiech
2 Spotkanie:
Ma być 15 kwietnia i mam przyprowadzić Narzeczonego, bo dawno Go nie widziała lol
3. Spotkanie:
Mam przyjść sama ze swoimi wykresami i ona powie mi kiedy mam dni płodne....
To tyle...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co Botica- rysujesz kreseczki? uśmiech A dasz ściągnąć? uśmiech

Pomór plemników to wtedy jest jak miliony ich giną w kwaśnym (lub zasadowym- juz nie pamietam) środowisku "wnętrza" kobiety oczko Aż mi ich żal oczko Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysuję, rysuję lol
Staram się ale jakoś marnie mi to wychodzi lol lol lol
Temperatura wiadomo, nic trudnego...ale jakoś trudno opisać mi śluz Rolling Eyes lol

W sumie to mi nie zalezy... robię to po to aby nauczyć się czegoś nowego... Pozatym fajnie poznać lepiej swoje ciało Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dzielna jesteś uśmiech
Z mojego wykresu będzie pewnie wyraźnie widać "ona bierze tabletki. odesłać ją do domu. nakazać pokutę i nie dopuścić do ślubu" oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 79, 80, 81  Następny
Strona 2 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group