Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

upominki dla gości
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewikinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 10:17    Temat postu: upominki dla gości Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny

Ja swój ślub mam w czerwcu, zamiast wystawnego wesela organizujemy kameralną impreze w restauracjina ok 40 osób. Dla gości w ramach podzękowania zamówiłam migdały w lukrze podawane w gustownych pudełeczkach. Jest to fajny sposób na podziękowania i tak naprawde nie tak drogi bo koszt od osoby to ok.3 złotych a daje fajny efekt. Jeśli chcecie skorzystac to podaje namiary na firmę w której je zamówiłam:
www.destinoamore.pl
Mam natomiast problem z prezentem dla rodziców, może macie jakieś fajne pomysły, ja myślałam o albumie z naszymi zdjęciami takimi od bobaska aż do dnia dzisiejszego, ale jestem otwarta na pomysły Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3zł? tylko że przy setce gości robi się z tego 300zł smutny Ja wymyślę coś tańszego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... i znowu... taki temat już jest i ma się całkiem dobrze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lena1883
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 22

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my organizujemy spore wesele na ponad 100 osób, wiec sie caly czas zastanawiam czy zawrac sobie wogóle głowe prezentami dla gości. poza tym słodycze to w lato chyba nie za dobry pomysl. szybko sie roztopią
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
3zł? tylko że przy setce gości robi się z tego 300zł smutny Ja wymyślę coś tańszego uśmiech


te migdaly sa super sama dostalam raz takie, hmm ale chetnie poslucham co Japcio wymyslilas tanszego, moze pozyczę od ciebie pomysl oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 22:56    Temat postu: Re: upominki dla gości Odpowiedz z cytatem

ewikinka napisał:
Cześć dziewczyny

Ja swój ślub mam w czerwcu, zamiast wystawnego wesela organizujemy kameralną impreze w restauracjina ok 40 osób. Dla gości w ramach podzękowania zamówiłam migdały w lukrze podawane w gustownych pudełeczkach. Jest to fajny sposób na podziękowania i tak naprawde nie tak drogi bo koszt od osoby to ok.3 złotych a daje fajny efekt. Jeśli chcecie skorzystac to podaje namiary na firmę w której je zamówiłam:
www.destinoamore.pl


dzieki za linka uśmiech ciekawe rzeczy do wyboru uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 14 Mar 2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja podrzuce pomysl z odtatniego wesela na jakim bylam - poprostu czekoladka bardzo ladnie zapakowana w mala wstazeczka i napisem "Dziekujemy"
Mily gest taki prezencik dla gosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zaobserwowałem to migdały sa fajnym pomysłem i eleganckim a jak ktoś chce za przeproszeniem d... szkłem utrzeć tak jak niektórzy nie przywołując to można zawsze zrobic cos innego ,ale z tego co zauważyłem to narazie krytykują ale sami pomysłów nie podsuną.Migdały w lukrze też spotykałem jeszcze w ładnych woreczkach ściąganych na górze i z karteczką przy każdym z imieniem inazwiskiem ,napewno gością będzie miło że nie tylko przyszli i musieli dać prezenty ,ale młodzi też o nich pomyśleli a nie odrazu przeliczają 3 zł razy 100 osób .Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KasiaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 20

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2009, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znalazłam coś z górnej półki. Aniołki http://www.unikalni.pl/kolekcja.php?id=808 Słodycze są dobre/ bo tanie/ ale draże czy migdały goście zajadają i po pamiątce. W końcu na przyjęciu jest mnóstwo jedzenia. Ale wszystko zależy czy chcemy tylko być trendy - bo to moda i wypada, żeby był ten podarek czy chcemy aby faktycznie goście mieli mały pamiątkowy drobiazg.


ps kilka lat temu nie było takiej mody, więc ja nie miałam problemu - dawac czy nie dawać i co dawać. uśmiech
_________________
Młoda ale już nie Panna uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniolki tez sa oklepane...
ja dostalam takie migdaly w maju rok temu i jeszcze mi troche w kartoniku zostalo...
poza tym jest to na tyle malo znane jeszcze u nas ze jak pokazalam rodzinie co dostalam to wszyscy byli zachwyceni
a takich malych "upominkow" to ma sie stos w domu i albo zasmiecaja polki nie tworzac zadnej milej dla oka kompozycji albo leza w pudle na strychu
moim zdaniem do takiego pudla z pamiatkami mozna kartonik po migdalach zachowac a same migdaly gdy siegam pojednego razn ana jakis czas sa bardzo milym i slodkim oczko ;D wspomnieniem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group